ديتا بيس فارسي

sepultura

New Member
سلام مجيد جان از مطالب پر بارت خيلي ممنونم يك سوال داشتم
مي خواستم بدونم امكان اين وجود داره كه با asp يه صفحه ي registration طراحي كرد كه اطلاعات رو تو ديتا بيس بريزه به طوري كه ديتابيس رو هم بشه خوند(يعني اوون تو اجقوجق ننويسه كه براي ريپرت گرفتنش مجبور شيم از يه صفحه ديگه استفاده كنيم) اگه با زان ديگه اي ميشه لطفا نام بريد

my email:[email protected]

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام آقا ..
خوبيد؟

شما ميخواني حتما با Access كار كنيد درسته؟!
خب شما ميتونيد متنتونو يونيكد وارد ديتا بيس كنيد.... كافيه اون صفحه اي كه اطلاعات رو دريافت ميكنه يونيكد باشه اونوقت اطلاعات هم بصورت يونيكد توي ديتا بيس نوشته ميشه..

مجيد

id

سلام مجيد جان مخلصم آقا من id اصليم local بودش چون پسوردش يادم رفت مجبور شدم يه بار با اوون id كه بالا اوومده بيام حالا هم كه با id يه رفيق ديگه اوومدم خلاصه الان حسابي دربدرم هر id جديدي هم كه بخوم بسازم چون اي ميلم همون قبليست error ميده خلاصه يكاريش بكن پسوردم رو به email ام بفرست ممنون ازت و اما راجع به اين مطلب ديتا بيس:
در مورد اين كه ديتا بيس چي باشه آره avvess باشه از همه بهتره براي اسكريپت هم asp رو انتخاب كرده بودم.اين چيزي كه شما فرمودين رو هم انجام دادم يعني script فارسي نويسي كه پرسينن بلاگ ازش استفاده ميكنه رو ورداشتمبراي فرمم قرار دادم ولي به هر حال اجق وجق ميره تو ديتابيس اين فقط مشكل من نيست همه همين مشكل رو دارند ولي چون نيازي ندارند به خود فايل db براشون فرقي نميكنه .يكي از دوستام ميگفت .NET اين مشكل رو حل كرده مي خواستم بدونم تو php هم اين مشكل هست؟

my email:[email protected]

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خوبي؟

آقا راستش من توي نامه قبل گفتم كه صفحه رو يونيكد كنيد اين كارو كردين؟!
يعني خط زير رو به اول صفحتون اضافه كردين؟! :
کد:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

راستش توي php هيچ مشكلي نداره يعني توي هيچ زباني (مطمنا) اشكالي نداره!!!

مجيد

RezaAfzal

Member
Majid گفت:
سلام

خوبي؟

آقا راستش من توي نامه قبل گفتم كه صفحه رو يونيكد كنيد اين كارو كردين؟!
يعني خط زير رو به اول صفحتون اضافه كردين؟! :
کد:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

راستش توي php هيچ مشكلي نداره يعني توي هيچ زباني (مطمنا) اشكالي نداره!!!

مجيد

با سلام خدمت آقا مجيد گل!

من هم در مورد ورود اطلاعات از يك صفحه asp به accessمشكل دارم يعني وقتي اطلاعات به صورت utf-8 به ديتابيس اكسس نوشته مي‌شوند به صورت عدد و رقم (كدهاي unicode) در مي‌آيند و نمي‌توان فارسي صحيح را در tableهاي اكسس مشاهده كرد.!!!

لطفا راهنمايي كنيد...

با تشكر
رضا افضل
:)

جدیدترین ارسال ها

بالا