دو تا سوال

armanbm

کاربر VIP
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم

ميخوام مايا 6 رو بخرم كدوم نوعش بهتره ( unlimited,complet,....)

دوم اینکه چجوری یک عکس دو بعدی رو وارد محیط مایا کنم اگر import کنم یه بر نامه ی دیگه
باز میکنه آخه تو این آموزشه وارد کرده البته پسوند فایل هاش wire اگه میشه یک توضیحی در
بارش بدید اینم لینکه آموزشه خیلی جالبه :
اینجا

اولا كه توي پك مايا هم Complete هستش و هم Unlimited...البته تو ايران اين طوريه

Unlimited هم كامل تر هستش

بذار يه سري بزنم ببينم چي مي گي جوون...

:wink:

آخه اينجا كه يه عالمه آموزشه

ولي اگر منظورت رو درست فهميده باشم بالاي صفحه يه منوي View داره اونو بزن ، بعدش بيا روي Image Plane و بعدش Import Image رو بزن و نشوني عكسي رو كه مي خواي وارد كني بزن.

اين فقط به عنوان يه نقشه است كه مثلا يه طرح سه بعدي رو بخواي از روي يه سطحح دو بعدي توليد كني.

armanbm

کاربر VIP
سلام
آقا دمتتتتتتتتت گرم اين چيزي كه گفتي خيلي باحال بود ولي من آموزش قوري روگفتم يه سوال ديگه هم داشتم :
چجوري ميتونيم به يك خط هجم بديم البته نه مثل دستور Loftمثل همین آموزشه که وقتی با خط قوری رو درست کرد یکدفعه بهش هجم داد
آقا خداییییییییش خیلی خیلی خیلی باحال و با معرفتی این چیزی که گفتی واقعا بدردم خورد
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

عزيز به قربونت...

اين بعد از اينكه Curve بدنه كتري رو ساختش Revolve ش كردش...

دقت كن...

جدیدترین ارسال ها

بالا