دونلود نرم افزار كلك به همراه كرك صد در صد كامل و بدون مشكل همراه با خروجي

iman1981

Member
منم اول اين مشكلا داشتم روي XP همون مشكلا داشت ولي توي پارسا نصب شد بدون هيچ مشكلي.

iman1981

Member
منم اين مشكلا داشتم توي XP ولي توي پارسا نصب كردم جواب داد راحت

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
آقا اين كار مي كنه ولي نقطه ها را نمي ذاره . !!!!!
چرا ؟؟؟؟؟

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
تو رو خدا جواب بديد اين كار مي كنه كرك هم مي شه ولي در موقع اديت متن و نوشتن هر كلمه ديگه نقطه ها را نمي ذاره !!!!!!!

a3m00n

Member
مهدي آشتياني گفت:
تو رو خدا جواب بديد اين كار مي كنه كرك هم مي شه ولي در موقع اديت متن و نوشتن هر كلمه ديگه نقطه ها را نمي ذاره !!!!!!!

با درود
دوست عزیز در این برنامه شما باید نقطه ها را خودتان قرار دهید شما به راحتی در نوار بالای برنامه قسمتی هست که ابزارهای مختلف در آن قرار دارد که میتوانید یک نقطه و یا دو نقطه و یا سه نقطه را انتخاب کنید و در جائی که خودتان میخواهید قرار دهید امیدوارم که توضیحی که دادم کمکی به شما کرده باشد

پیروز و سرفراز باشید

adabigho

New Member
كلك

اين نرم افزار مخصوص ويندوز 98 بوده و بعدش با يك patch اونو براي 2000 و xp هم ميشه استفاده كرد. غير از patch يه كرك هم داره.
خوبي اين نرم افزار اينه كه خودت بايد نقطه هاشو بزاري

ولي چ

kavirarch

New Member
سلام.ببخشيد كسي ميتونه نرم افزار كلك رو برام ميل كنه؟
خيلي لازم دارم.
ممنون

tenaonline

Member
مشکل در نصب برنامه کلک

سلام به همه دوستان
یه سئوال ازتون داشتم و اون هم اینکه من چند وقتیه از برنامه "کلک" استفاده میکنم و هیچ مشکلی تو اجرا و نصبش نداشتم ولی چون ویندوز رو عوض کرده بودم مجبور شدم دوباره نصب کنم که در آخر کار برنامه ارور داد :

1-
2.jpg

2-
1.jpg

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و بگید مشکل از کجاس ! چون برای ساخت کارت تبریک برای تولد یکی از دوستام خیلی فوری به برنامه کلک احتیاج دارم .​

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا