دوستونه در cs5

nsadra

Member
سلام به همه گی
من تابحال داشتم با CS3 کار می کردم، حالا که دارم با CS5 کار می کنم نمیدونم از کجا باید تکستهامو چند ستونه کنم اگر کسی میدونه ممنون بشم بگه ... وقتی داشتم دنبال این مورد می گشتم به یه گزینه ای برخوردم به اسم Span Columns... من قبلا با این کار نکردم اگر کسی میدونه این چیه ممنون می شم توضیح بده

nsadra

Member
سلام با عرض معذرت:wink: موقعی که این تاپیک رو مطرح کردم خیلی عجله داشتم... نرسیدم اول یه گشتی تو سایت بزنم بعد بپرسم اما حالا توی قسمت آموزشها (آموزش این دیزاین CS5) مجید آنلاین پیدا کردم. راه حل: فشردن کلیدCtrl+B یا همون Text Frame option و عدد دادن در قسمت Columns است:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=159907
با تشکر از odrakoola

sadeg68

New Member
جواب

سلام به همه گی
من تابحال داشتم با CS3 کار می کردم، حالا که دارم با CS5 کار می کنم نمیدونم از کجا باید تکستهامو چند ستونه کنم اگر کسی میدونه ممنون بشم بگه ... وقتی داشتم دنبال این مورد می گشتم به یه گزینه ای برخوردم به اسم Span Columns... من قبلا با این کار نکردم اگر کسی میدونه این چیه ممنون می شم توضیح بده
دوست عزيز تا اونجايي که من ميدونم نميشه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دوستونه ايجاد کرد .
البته با استفاده از ابزارهاي اون
ولي ميشه با تنظيم متني و شکلي عناصر اوليه اين امکان رو بدست آورد که در اين قسمت هم مشکل فاصله ها ودقت کار ميباشد . بعد از توليد نرم افزارهاي توليد کتاب و مجله . نرم افزار فتوشاپ بيشتر براي اعمال و توليد تغييرات بوجو د اومد و نميشه گفت يک نرم افزار کاملا کاربردي براي توليد يک مجله يا کتاب ميباشد. براي همين پيشنهاد ميکنم دنبال اين عمل در فتوشاپ نباشيد و نرم افزارخود را تغيير دهيد و با استفاده از فتوشاپ اشکال و درخواست هاي شکلي خود را ايجاد کنيد:neutral:

nsadra

Member
مرسی از لطفت. ولی اگر به تاپیک دوم توجه کنید متوجه می شید که منم دارم از این دیزاین cs5 میگم. البته قبول دارم که باید در اولین تاپیک عنوان می کردم این دیزاین cs5... بهرحال تجربه شد...

جدیدترین ارسال ها

بالا