دلت ميخات سرعت داونلدت تا 10GB باشه !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

anti-life

Active Member
اقا كيا ميگم تمام توضيحات رو به حالت آموزش يه سورت فينگليسي بنويس من خودم برات تايپ ميكنم.....

نگاه كن يه بار گفتي آنتي جون ببين چقد خر شدم بيا اينم ...ار ار

پس فينگليسي بنويس يعني همونجوري كه تو چت كار ميكني......لينكه و همهچيز رو هم بزار .....بعد برام ميل كن يا تو همين مجيد آنلاين برام پيغام خصوصي بزار .......من وقتي به فارسي برگردوندم....براي مجيد يا سامان ميفرستم كه اونا هم اگه دلشون خواست بزارن تو مجموعه مقالات سايت............... ديگه خود داني......

ولي براي آخرين بار ميگم مخ كار گيري باشه ..شهيدت ميكنيم..... :wink:

من منتظرم..........آخه از بس به جاي چون نوشتي جون كه خسته شدم.....نكنه داشتي مينوشتي آنتي چون....ولي من خوندم آنتي جون بعد الان خر شدم

MrMohi

Active Member
آقا فکر کنم این فایل یک سری عکس باید داشته باشه که نداره ! ولی من هم بدجور پایه شدم ببینم جریان از چه قراره

kiyanoosh

Member
بعضي از انواع كارتهاي رسيور
شرط اول اين كارتها بايد سپورت DVB داشته باشه .......

Sky Star 1
dvbs13.jpg

More Information

Seria: Rev

(rev 1.3)
tt-pcline_premium-s.jpg

(rev 1.5)
skystar1-1_5.jpg

(rev 1.6)
s-dvb_pro_pci.jpg

(rev 2.1)
skystar1-1_6.jpg

(rev 2.2)
haupDVBs.JPG

Sky Star 2
skystar2new.jpg

for more Information

كارت شركت نووا (skystar 3)
tt-pcline_budget-1.jpg

كارت شركت (Cyberstream)
karta.gif

كارت شركت (Broadlogic)
karta.gif

كارت شركت (Pent@NET)
pent@net.jpg

كارت شركت (Pinnacle)
tvsat.gif

كارتهاي شركت (Telemann)

SkyMedia 200
200.gif

SkyMedia 200d
200d.gif

SkyMedia 300
300.gif

اين بعضي از كارتهاي رسيور كدومش توي ايران گيرمياد نميدونم :?:

shahram51

Member
سلام به همه

ما كه مدتهاست داريم با اين ماهواره كار مي كنيم هيچ وقت چنين سرعتي از اون نديديم احتمالا دوستمون اشتباه كردند.....

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آخه فكر نميكنم LNB اين قدرت رو داشته باشه كه بتونه 10 گيگ رو بگيره!!!‌اما اگر بشه كه خيلي عاليه ..

مجيد

MrMohi

Active Member
اگر واقعا بشه همچین کاری رو کرد که عروسیه! 10 گیگابایت بر ثانیه سرعت کمی نیست ! اگر شدنی باشه مثل یه جور انقلاب انتقال دیتا میمونه یا یه همچین چیزایی! ضمنا دوست عزیز تشریف بیارید بقیه مطالب رو هم بفرمایید تا دوستان مستفیض بشند . من که شدیدا منتظرم!

akaveh

Member
آيا اين كار زمان محدودي دارد يعني فقط براي مدتي امكان دارد يا نه :?:

kiyanoosh

Member
دوستان سلام .......
اولأ همه جيز امكان پذير. مردم دارن از سرعت 1ترا استفاده مي كنند ولي ما هنوز نميتونيم باور كنيم كه همچو چيز وجود داره مثلآ اقاي shahram51 ميفرمايند : :roll:
ما كه مدتهاست داريم با اين ماهواره كار مي كنيم هيچ وقت چنين سرعتي از اون نديديم احتمالا دوستمون اشتباه كردند.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مي تونم يه سوالي كنم ....!؟ :D
بفرماييد كه سرعت دونلود شما تا چه اندازه مي رسه ؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted:
اگه ماهواره دارين يه سري اينجا به اين كانال بزنين و يه خبري بده Opensky .......Frq.12539000 H.27500 3/4 سرعت پايينش عزيز 2000مگابت يعني Xگيگا !!!!!!؟
عجيبه نه ؟! 8O 8O 8O
همه چيز ممكن ................
واما بعد................
فعلآ مشغولم دوستان :oops: انشالله كه زود زود همچي رو تو ضيح مي دم ...........
يـــــــــــــــــــــا عـــــــــلـــــــــــي

saman_sweden

Active Member
kiyanoosh گفت:
دوستان سلام .......
اولأ همه جيز امكان پذير. مردم دارن از سرعت 1ترا استفاده مي كنند
..........
دوست عزيز اصلا ميدونيد 1 ترا چقدر هست يا بقول بعضي از دوستان مجيد آن لايني 1 ترا كيلويي چنده
براي اين حرفت يه دليل بيار يا از دوستان همينجا همينجا معذرت بخواه

akaveh

Member
آقا چه خبر كه نشده ا ترا wwwwwoowwww :!: 8O ما كه بيشتر از 4 كيلو دانلود نداشتم حالا كسي هست بگه كه اين كارت رو از كجا مي شه تهيه كرد تو ايران و ايا اين جريان بعدا ز مدتي قطع مي شه يا معلوم نيست :?: :?:

kiyanoosh

Member
سلام ..............
بنده گفتم كه مردم دارن از سرعت 1ترا استفاده مي كنند واين بر اساس معلومات اتترنتي نه اينكه من اين سرعت دارم ...
و اقاي سامان جان .............
فرموديد كه :
دوست عزيز اصلا ميدونيد 1 ترا چقدر هست يا بقول بعضي از دوستان مجيد آن لايني 1 ترا كيلويي چنده
!!!!!!!!!!؟؟؟؟
بنده نه نميدونم چقده ثانيآ راستش من هنوز مغازشو پيدا نكردم كه بدونم 1كيلو چنده !!!
واما موضوع اينكه بخوام معذرت بخوام فكر كنم اشتباهي نكردم بحق كسي ..........
akaveh جان موضوع 1 ترا هيچ ربطي به كارت نداره.....
ممنونم.......

akaveh

Member
سلام
اول ممنون از اينكه يكي هم ما رو تحويل گرفت و بعد منم نگفتم ربط داره يا نه؟ 2 تا موضع جدا بود كه با هم نوشتم دوست عزيز و لي بازم نگفتي اين سرويسي كه اول گفتي اينترنت و دانلود و ... هميشگي هست و مجاني هست يا پولي و در آخر هم ان شاا.. از پيام قبلي من برداشت بدي نكرده باشي من مي خواستم كندي سرعت استفاده خودمون رو از طريق تلفن مطرح كنم به هر حال...
:(

kiyanoosh

Member
سلام
akaveh جان شما فقط ميتونيد دانلود كنيد مجانيه در يه حال ميتونيد مثل انترنت استفاده كنيد اونش هم پولي
ميتوني اينجا هم يه سري بزني.....
http://www.europeonline.net
يا علي

shahram51

Member
با سلام به همه دوستان
اگه اجازه بدين من يكم توضيح بدم....تا اونجايي كه من ميدونم و تجربه كردم سرويسهاي ماهواره اي كه الان فعال هستند هيچ كدوم همچين سرعتي رو نمي دهند...و شركت europeonline هم فقط يك سرويس حجمي مي دهد كه تا سقف 2 گيگابايت كه داونلود كرديد قطع مي شود و سرعتش هم حداكثر به 2 مگا بايت در بهترين شرايط مي رسه .....
سرويس هايي كه الان دوستان مي تونن استفاده كنند به شرح زير است :
Eutelsat W3
Arabsat 2B
Intelsat 902
NSS6
Nilesat
و چند تا ماهواره ديگه كه مصرف خانگي ندارند

در اين مورد اگر سوالي باشه خوشحال ميشم كه جواب بدم

Navid4d

Member
saman_sweden گفت:
kiyanoosh گفت:
دوستان سلام .......
اولأ همه جيز امكان پذير. مردم دارن از سرعت 1ترا استفاده مي كنند
..........

سلام سامان جان خوبي ؟
آق سامان جريان چيه هي اين برو بچز ما رو يهويي فيتيله پيچ ميكني ! گناه دارن اين طوري آخه ::::
حالا به يه ترا نرسن 11 گيگشو كه يكي 2 سال پيش با اين كارتاي LAN خونگي Intel ميرسيدن ::
حالا همون 11 رو كه بر 1 تقسيم كنيم ضريدر 124 كنيم ! ميشه كيلويي 1364 تومان! ....ولي واسا شما چون هم آشنايي هم عزيز ميشه كيلويي 1400‌ ! تومان ...
ولي از اين شوخيا بگذريم من يادم يه همچين مقاله خونده بودم كه :
اگه مردم از اين سرعت استفاده نكنند يه سري موسسات دولتي گردن كلفت توي آمريكا و كانادا از اين 1 ترا بايت يا هزار و يكمي گيگابايت خودمون!!! براي پهناي باندشون استفاده ميكنند ...يعني تونستن به يه همچين سرعتي در انتقال دادهها برسن ..........

دروغ و غلطش پاي نويسنده مفاله ايي كه من خونده بودم .....

BeHnAm_akb

Active Member
آقا اين شبكه هاي ماهواره ايي رو تو ايران هم ميشه استفاده كرد؟
چه جوري؟
چه قدر هزينه داره؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا به نظر من هم سرعت 1 ترا بايت يا حتي 10 گيگابايت واسه كاربران عادي مثل ما غير ممكن هستش..
چرا ؟‌چون كه مگه اون بك بوني كه به سرور وصله چقدر پهناي باند داره؟ 1 ترا بايت؟!

يا اينكه اون هاردي كه اطلاعات ميخواد از توش خونده بشه سرعت خوندنش چقدره؟‌1 ترا بايت؟!

براي اينكه مقدار بزرگي عدد 1 ترا بايت رو درك كنيد يك چيز جالب بگم..
من چند وقت پيش توي يك مقاله توي يك مجله خوندم كه نوشته بود اگر بيان سرگذشت و تاريخچه زندگي تمام انسانها رو از اولين انسان (حضرت آدم) تا همين الان رو بصورت مصور يعني با عكس و متن و آهنگ و صدا (مالتي مديا) در بيارين به 1 ترا بايت نميرسه !!!!

اطلاعات ياهو به اين عظمت هنوز به 1 ترا بايت نرسيده!

:roll:

مجيد

Navid4d

Member
Majid گفت:
اطلاعات ياهو به اين عظمت هنوز به 1 ترا بايت نرسيده!
:roll: مجيد

سلام مجيد جون خوبي ؟
ميگم ها اگه ياهو نرسيده باشه ولي يه سايتي هستش به نام مجيد آنلاين كه ميگن عيد نوروز امسال حجم اطلاعاتش به 1 ترا بايت ميرسه .....
:wink:
مجيد جان بابا بيا و واسا اين كيانوش خان تايپ كن ..... ما كه آخر نفهميديم چجوري بايد اين اينترنت رو setup كنيم ....

ممنون و باي .

Navid4D

جدیدترین ارسال ها

بالا