دعوت به همكاري براي ارائه يك سايت همانند HOTscripts

zanyar

Member
با تشكر از شما دوستان بله همه حرف هاتون درسته . من قبول دارم .

من كه نمي خوام خودم اين كارو بكنم من فقط يه فكر اينجوري به سرم زد گفتم بزار اينجا هم مطرح كنم ببينم عملي ميشه يا نه كه با تمامي دوستان اين كار رو انجام بديم . . همين

به هر حال اين كار ما فعلا در حد يك نظريه هست

با تشكر

zanyar

Member
از تمامي نظريات و راهنمايي هاتون تشكر مي كنم .

دوست عزیز شما که می خوای سایت به این بزرگی و مرجعی بزنی حد اقل باید خودت کمی اطلاعات داشته باشی که بتونی یک سیستم بنویسی و اگه هم اطلاعاتت به نوشتن نمی رسه می تونی یک سیستم رو غنی بکنی پس نگو که آبروت میره
والله اون زمان که php nuke بهترین و بزرگترین سیستم مدیریت محتوی بود شما همین حرف رو میزدی؟

فقط کافیه سیستم php nuke رو خودت فایل language اش رو تغییر بدی و به اون چیزی که می خوای تبدیلش کنی
خیلی راحته

تا اونجايي معلومه فعلا نيوك بهترين چيزه . ببينيم نظر ديگر دوستامون چيه

tabib_m

Member
اگر میخواید بگیره ، باید خودتون بنویسیدش و دقیقا اون طوری که مورد پسند جامعه هست هم باید بنویسیدش

البته نظر شخصی بود.

bamshad

Well-Known Member
اگر میخواید بگیره ، باید خودتون بنویسیدش و دقیقا اون طوری که مورد پسند جامعه هست هم باید بنویسیدش

البته نظر شخصی بود.
دقیقا همینطوره
ولی اگه یک قالب واسه php nuke مثل hot scripts بسازید ، خوب میشه
ولی بهترین کار نوشتن دستی همچین پورتالی است

YTERROR

Active Member
ولی بهترین کار نوشتن دستی همچین پورتالی است
ولی به نظر من با 100 دلار می تونینی یک چیزی حرفه ای رو بخرین فارسی کنید و استفاده کنید و وقت کمتر و با صرفه تر و نرمال تر رو انجام بدین نوشتنش اصلا عقلان نیست وقتی 100 تا نمونه آماده با امکان خوب موجوده

تا وقتی اسکریپت آماده و خوب هست دللی نداره آدم از صفر شروع بکنه وگرنه همش در حال درجا زدنیم و اصلا هزینه ای که باید بدین ارزش نداره وقتی میشه با یک دهم هزینه راه اندازی کرد با کیفیت بهتر

zanyar

Member

Yterror

ولی به نظر من با 100 دلار می تونینی یک چیزی حرفه ای رو بخرین فارسی کنید و استفاده کنید و وقت کمتر و با صرفه تر و نرمال تر رو انجام بدین نوشتنش اصلا عقلان نیست وقتی 100 تا نمونه آماده با امکان خوب موجوده

تا وقتی اسکریپت آماده و خوب هست دللی نداره آدم از صفر شروع بکنه وگرنه همش در حال درجا زدنیم و اصلا هزینه ای که باید بدین ارزش نداره وقتی میشه با یک دهم هزینه راه اندازی کرد با کیفیت بهتر
ميشه بيشتر توضيح بديد من متوجه حرف هاتون نشدم

zanyar

Member
براي اسكريپت ها هم من و عادل هستيم ... كمكت ميكنيم .

از داپرل استفاده كن بهتره !
خيلي ممنون از شما صادق جان
ميشه لينك دانلود داپرل رو بديد تو forum هم جستجو كردم نبود.
تا حالا داپرل كار نكردم

YTERROR

Active Member
ميشه بيشتر توضيح بديد من متوجه حرف هاتون نشدم
والا توضیحش اینه که یک اسکریپت برای این کار رو 100 دلار به یک سایت و شرکتی که قبلا برای یک پروژه دیگه کار کرده میدی و می خری فارسیش می کنی استفاده میکنی

تا این که بخوایی به یگ برنامه نویس 500 دلار یا بیشتر کمتر بدی برات بشینه بنویسه و هزینه کارت بره بالا

SME

Banned
نظرات جالب و خوبی در این تاپیک گفته شد.
ممنون از همه دوستان.
من دومین مورد نظر رو با شرایط ملی ! (IR.) ثبت کردم.
راستش من هم با نظر عادل (اگه اشتباه نگفته باشم/منظورم YTERROR هستش) کاملا موافقم. البته با این نظر ایشون که خریدن بهتر از دوباره برنامه نویسی شدن هست زیاد موافق نیستم...اما این هم راه حلیه!
دوستان سرمایه گذار در این زمینه خودشون رو معرفی کنن. و بگن چطوری میتونن کمک کنن.
من با دادن یک دامین تاپ (www.hotscripts.ir) برای این کار و همچنین کمک مالی (در حد توان یک دانشجو) به عنوان اولین سرمایه گذار هستم.
لطفا دوستان با دادن اسکریپت یا کمک تو فارسی کردن نگن که یک سرمایه گذار هستن (البته قدم این دوستان هم روی چشم) بیشتر منظورم کسایی هست که میتونن کمک (مخصوصا") مالی بکنن.
امیدوارم که با تشکیل یک گروه خوب و موفق بتونیم در عرصه معرفی اسکریپتهای فارسی شده و یا کاملا ایرانی به همه فارسی زبانان در این عرصه (به نوعی هم فرهنگی) قدم هر چند کوچکی بردارم.

zanyar

Member
والا توضیحش اینه که یک اسکریپت برای این کار رو 100 دلار به یک سایت و شرکتی که قبلا برای یک پروژه دیگه کار کرده میدی و می خری فارسیش می کنی استفاده میکنی

تا این که بخوایی به یگ برنامه نویس 500 دلار یا بیشتر کمتر بدی برات بشینه بنویسه و هزینه کارت بره بالا
بله درسته
SmC
جان از لطفتون ممنونم

mosi20

Active Member
شرمنده که پریدم وسط بحث شما
حالا ما هر چی هم زور بزنیم بیشتر از یک ملیون که نمیتونیم جمع کنیم. میتونیم؟
برای اینکار حتما یک سرور نیاز دارین که برای هر ماهش حداقل 120 هزار تومن باید بدید.
گیرم یه نفر پرتال را برای شما نوشت اما اونم یه نفعی این وسط میخواد.یکم سهم این نفر را هم مشخص کنید.
وقتی همه ی اینا درست شد تازه سایت راه میوفته .
حالا باید اسکریپت پیدا کنی و برای هر کدومش توضیحات و لینک دانلود یا لینک خرید و لینک دمو و تصویر و ... تهیه کنی.
باید سایت را مرتب بروز کنی و احیانا مشکلات امنیتیش را بر طرف کنید.
آخرش هم سر مدیریتش دعوا میشه و از هم جدا میشید و یه نفرتون سایت را بالا میکشه و بقیه میرند پشت سرش بد میگند.
در آخر اگه دوست دارید کارتون زودتر راه بیوفته باید دقیقا مشخص کنید که چه بخش هایی با چه جزئیاتی میخواهید و قالب سایت را آماده کنید و برای تامین هزینش فکری بکنید که خود کفا باشه.

SME

Banned
محسن جان خیلی بد بینانه داری نگاه میکنی!
اگر به صفحه روز اول یاهو که راه اندازی شده بود نگاه بکنی میبینی چیزی جز یک دفترچه تلفن ساده نیست.
میشه با سالی 100 تا 200 هزار هاست رو تهیه کرد.
بعدشم خیلی از شرکتها هستن که بعد از یه مدت میان و پشتیبان سایتهای پر بازدید میشن.
سایتی مثل هات اسکریپت تنها کاری که میکنه اینه که اسکریپتها رو معرفی میکنه!
تازه اوونم نمیاد خودش بگرده...براش میفرستن و اوون فقط لینک و توضیحات مربوطه رو میزاره.
ولی تا به این مرحله رسیدن خیلی راه مونده.
به هر حال از تمام شرکتهای هاستینگ فقط به عنوان یک پشتیبان و نه یک سرمایه گذار دعوت به همکاری میکنم.
راه کسب هزینه های سایت خیلی ساده هستش.
در صورت ادامه پروژه میشه این کار رو بعد از 2 الی 3 ماه انجام داد.
در مورد پورتال اصلی سایت هم باید بگم که با چند تا شرکت صحبت کردم آماده برنامه نویسی هستند البته با قیمتهای خیلی پایین تر از آن چیزی که دوستان انتظار داشتن!

این خلاصه حرف و نظر شخصی من بود...
راستی اینم بگم که گروه حداکثر 3 نفر بیشتر نخواهد شد.
شرایط پذیرش این 3 نفر هم کاملا مشخص هستش.

1) خودم (100 درصد)
2) zanyar (بهنوز نمیشناسمش)
3) ...!

من خودم شخصا هم میتونم یک همچین سایتی راه بندازم اما مشکل وقت دارم که اوون رو هم با 2 تا از دوستان حل میکنم...

siavashmusic

Active Member
از هاستینگ میتونید روی من حساب کنید من فضا و پهنای باند رو تامین میکنم
یه سرور دارم میتونم شخصا براتون اکانت بسازم با هر محدوده نیاز
ولی اینکار رو درصورتی میکنم که یک برنامه دقیق چیده بشه ....جلو رفتن نتیجه نمیده باید یک تفکر درست داشت

SME

Banned
از هاستینگ میتونید روی من حساب کنید من فضا و پهنای باند رو تامین میکنم
یه سرور دارم میتونم شخصا براتون اکانت بسازم با هر محدوده نیاز
ولی اینکار رو درصورتی میکنم که یک برنامه دقیق چیده بشه ....جلو رفتن نتیجه نمیده باید یک تفکر درست داشت
ممنون که اعلام آمادگی کردی.

ولی طبق حرفی که قبلا گفته شد ما حداکثر 3 شریک خواهیم بود. و کسایی که کمک تو ارایه هاست و این گونه پشتیبانی ها هستند فقط به عنوان یک پشتیبان خواهند بود و هیچ ادعایی نمیتوانند نسبت به مالکیت سایت داشته باشن.
در ضمن چون تا الان این گروه کامل نشده اعضای گروه میتونن خدماتی مانند هاست هم تهیه کنن.یعنی علاوه بر پشتیبانی مالی میتونن پشتیبانی هاست رو هم داشته باشن. پشتیبانی مالی اصلی ترین پشتیبانی هستش.

امیدوارم هر چه زودتر گروه تشکیل بشه...

tabib_m

Member
اگر به صفحه روز اول یاهو که راه اندازی شده بود نگاه بکنی میبینی چیزی جز یک دفترچه تلفن ساده نیست.
قید زمانش رو جا انداختی
زمانی که سایت های دنیا رو میتونستی با انگشتات بشمری!!!!! نه حالا!!!

zanyar

Member
شرمنده که پریدم وسط بحث شما
حالا ما هر چی هم زور بزنیم بیشتر از یک ملیون که نمیتونیم جمع کنیم. میتونیم؟
برای اینکار حتما یک سرور نیاز دارین که برای هر ماهش حداقل 120 هزار تومن باید بدید.
گیرم یه نفر پرتال را برای شما نوشت اما اونم یه نفعی این وسط میخواد.یکم سهم این نفر را هم مشخص کنید.
وقتی همه ی اینا درست شد تازه سایت راه میوفته .
حالا باید اسکریپت پیدا کنی و برای هر کدومش توضیحات و لینک دانلود یا لینک خرید و لینک دمو و تصویر و ... تهیه کنی.
باید سایت را مرتب بروز کنی و احیانا مشکلات امنیتیش را بر طرف کنید.
آخرش هم سر مدیریتش دعوا میشه و از هم جدا میشید و یه نفرتون سایت را بالا میکشه و بقیه میرند پشت سرش بد میگند.
در آخر اگه دوست دارید کارتون زودتر راه بیوفته باید دقیقا مشخص کنید که چه بخش هایی با چه جزئیاتی میخواهید و قالب سایت را آماده کنید و برای تامین هزینش فکری بکنید که خود کفا باشه.
دوست عزيز ما كه نمي خواييم خودمون تمام اسكريپت هاي مردم رو تو سايت خودمون آپلود كنيم ما فقط لينك دانلود و سايت طراح آن و توضيحاتي در باره اسكرپت ميديم . تازه بيشتر اين كارارو هم خود كاربر انجام ميده
ما اگر بخواييم براي اين كار مدير تعيين كنيم ، هر كي اومد كه مديرش نمي كنيم .
ما مي تونيم براي اين كار از اسكريپت هاي آماده هم استفاده كنيم و خودمون تمپليت بسازيم براش

خوب الان ما بايد براي اين كار مدير انتخاب كنيم شايدم بيشتر از 3 نفر . چون اصلا چنين سايتي با 3 نفر نميشه راه اندازي شد . نياز مديراني بيشتر از اين هست . با نظر SME كاملا مخالفم

لطفا تعيين تكليف نكنيد SME جان قرار شد كار گروهي باشه و كسي ادعاي مالكيت آن را نمي كند به جز همه اعضاي گروه
در اين باره بيشتر توضيخ ميدم

آخرین ویرایش:

siavashmusic

Active Member
ممنون که اعلام آمادگی کردی.

ولی طبق حرفی که قبلا گفته شد ما حداکثر 3 شریک خواهیم بود. و کسایی که کمک تو ارایه هاست و این گونه پشتیبانی ها هستند فقط به عنوان یک پشتیبان خواهند بود و هیچ ادعایی نمیتوانند نسبت به مالکیت سایت داشته باشن.
در ضمن چون تا الان این گروه کامل نشده اعضای گروه میتونن خدماتی مانند هاست هم تهیه کنن.یعنی علاوه بر پشتیبانی مالی میتونن پشتیبانی هاست رو هم داشته باشن. پشتیبانی مالی اصلی ترین پشتیبانی هستش.
...

شما انگار هنوز شروع نشده خواب طلایی دیدی پسر خوب پروژه شروع نشده ای که آخرش هنوز مجهوله چی هست که هوس ادعای مالکیت برام داشته باشه
من اونقدر مشغله دارم که وقت فکر کردن به چنین مواردی که شما بهش فکر کردی رو ندارم
پس با اوصاف من پیشنهاد خودم رو پس میگیرم و ارزومند موفقیت برای دیگر اعضای گروه هستم

zanyar

Member
دوست عزيز SME جان من كاملا با نظر شما مخالفم . فكر كردم كه شما ميگيد فعلا 3 مدير كافيه تا وقتي كه سايت به طور كامل راه اندازي شد اما با اين آخرين پستتون خيلي مخالفم . اگه كسي بياد كمك مالي و پشتيباني از نظر هاستينگ به ما بكنه بايد فقط به عنوان پشتيبان مالي باشه ؟
و هيچ مالكيتي نداشته باشه ؟ در حالي كه مالك اصلي سايت هستند.
لطفا هر چه زودتر 2 – 3 پست آخريتونو ويرايش كنيد (اين عادلانه نيست) اصلا چه لزومي داره كه فقط 3 نفر مدير باشه .
وقتي كه آقا صادق (sadeghkhafan ) و آقا عادل (Yterror ) اعلام همكاري كردن ديگه ما اين وسط چه كاره ايم .
تعداد ديگه اي هم كه خيلي بهتر و شايسته تر از من و شما
هستند كه مي توانند اين مسئوليت سنگين را بر عهده بگيرند . در واقع من اومدم اينجا تاپيك زدم كه در مورد اين كار با فكر همديگه، بحث تبادل نظر كنيم و كار گروهي حرفه اي راه بندازيم .
نه كسي بياد برامون تعيين تكليف كنه . اين كار بايد توسط كل انجمن صورت بگيره .
اميدوارم كه از حرف هام ناراحت نشده باشيد . اگر كمي فكر كنيد ميبينيد كه حق با من و ديگر دوستان همنظر با من هستند
در ضمن هر كسي هم كه در اين ابتدا به ما چه از نظر مالي و چه از نظر اسكريپت و هاست و ... كمك كنه به نظر من بايد به عنوان مدير اصلي شناخته بشه .

با تشكر زانيار

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا