دعوت به همكاري براي ارائه يك سايت همانند HOTscripts

mosi20

Active Member
چی بگیم؟
شما که هنوز سایت راه نیوفتاده دعواتون شده .
خدا آخر عاقبت اینکار رو به خیر بگذرونه.
این سایت اگه قرار باشه با این عظمتی که شما میگی راه بیوفته نمیشه از یه سورس آماده استفاده کرد.
اگه قرار باشه این سایت هویت ما برنامه نویسای ایرانی را نشون بده مگه میشه پرتالش از خودمون نباشه؟؟؟؟
من یکی که هیچی هم که برنامه نویسی سرم نشه واقعا شرمم میشه از یه هم چین فاجعه ای.
جسد یه برنامه نویس ایرانی را هم اگه پیدا کنید این پرتال را براتون مینویسه چه برسه با خودش!!!
من میگم شما بیایید وقشنگ ساختار کاری سایت را مشخص کنید . اون چیزایی که توی ذهنت هستش را بیار روی کاغذ و بعدشم برای ما بگو.
من خودم پایه برای نوشتن این سایت هستم
هر جاییش را هم که خواستید آژاکسش میکنم حتی اگه کلش را بخواهید میتونم.

memeri

Member
دوستان من اسکریپت چنین سیستمی رو دارو(به زبان فارسی) با چهره هی...
تا چند روز دیگه یه سایت جدید برای این کار افتتاح می کنم!

zanyar

Member
چی بگیم؟
شما که هنوز سایت راه نیوفتاده دعواتون شده .
خدا آخر عاقبت اینکار رو به خیر بگذرونه.
این سایت اگه قرار باشه با این عظمتی که شما میگی راه بیوفته نمیشه از یه سورس آماده استفاده کرد.
اگه قرار باشه این سایت هویت ما برنامه نویسای ایرانی را نشون بده مگه میشه پرتالش از خودمون نباشه؟؟؟؟
من یکی که هیچی هم که برنامه نویسی سرم نشه واقعا شرمم میشه از یه هم چین فاجعه ای.
جسد یه برنامه نویس ایرانی را هم اگه پیدا کنید این پرتال را براتون مینویسه چه برسه با خودش!!!
من میگم شما بیایید وقشنگ ساختار کاری سایت را مشخص کنید . اون چیزایی که توی ذهنت هستش را بیار روی کاغذ و بعدشم برای ما بگو.
من خودم پایه برای نوشتن این سایت هستم
هر جاییش را هم که خواستید آژاکسش میکنم حتی اگه کلش را بخواهید میتونم.
خيلي ممنون از شما
ببينيد دوست من ما فقط معرف اسكريپت هاي ايراني و يا خارجي ( چه به زبان En و چه به زبان Fa) هستيم و اونها رو با توضيحات فارسي و همچنين محيط فارسي ميديم همين .
ما كه دعوا نكرديم فقط گفتم تعيين تكليف نكن "همين" ميخواد بياد به ما كمك كنه مي خواد نه .

تا حالا نمونه آژاكس نديدم . ميشه نمونه بديد .

parsjax

Banned
بابا حداقل سایت رو خودتون طراحی کنید که پس فردا حد اقل بتونید یه تغییراتی توش بدین

zanyar

Member
ما كه طراح نيستيم
اين كه زياد جالب نيست فكر نكنم شما بتونيد اينو بسازيد .

به نظره من بايد يه اسكريپت خوب واسش پيدا كنيم

zanyar

Member
من با آقا صادق حرف زدم ايشون گفتند يه اسكريپت هست كه مخصوص اين كاره كه اكثر سايت هاي روسي ازش استفاده مي كنند كه نال شدس ولي ايشون گفتند كه اصلا مخصوص نال شدنه فكر نكنم كاري بكنن .

خودم كه دراپال دارم كه دارم روش كار مي كنم .

magserver

Member
اي بابا
رك بگم : شما براي طراحي يه سيستم براي اين كار عاجز هستيد
فقط فكر مهم نيست كه / امكانات هم مهمه ؟ توانايي هم مهمه ؟
من ميام ميگم اگه بتونم از گوگل جلو بزنم خيلي خوبه . آيا ميتونم اين كار رو انجام بدم ؟

آدم يه نيگا به توانايي‌هاي خودش كنه بد نيست

parsjax

Banned
بابا شاختن همچین چیزی که کاری نداره
فقط وقت میبره اگه سرباز نبودم خودم واسطون می ساختم
در ضمن اومدیم و سایتتون گرفت و فردا خواستید یه تغییراتی بدین
بعد باید برید دست به ... آقای ایکس شید که این کار رو واسطون انجام بده
واسه همینه که میگم خودتون یه چیزی طراحی کنید

SME

Banned
دوست عزيز SME جان من كاملا با نظر شما مخالفم . فكر كردم كه شما ميگيد فعلا 3 مدير كافيه تا وقتي كه سايت به طور كامل راه اندازي شد اما با اين آخرين پستتون خيلي مخالفم . اگه كسي بياد كمك مالي و پشتيباني از نظر هاستينگ به ما بكنه بايد فقط به عنوان پشتيبان مالي باشه ؟
و هيچ مالكيتي نداشته باشه ؟ در حالي كه مالك اصلي سايت هستند.
لطفا هر چه زودتر 2 – 3 پست آخريتونو ويرايش كنيد (اين عادلانه نيست) اصلا چه لزومي داره كه فقط 3 نفر مدير باشه .
وقتي كه آقا صادق (sadeghkhafan ) و آقا عادل (Yterror ) اعلام همكاري كردن ديگه ما اين وسط چه كاره ايم .
تعداد ديگه اي هم كه خيلي بهتر و شايسته تر از من و شما
هستند كه مي توانند اين مسئوليت سنگين را بر عهده بگيرند . در واقع من اومدم اينجا تاپيك زدم كه در مورد اين كار با فكر همديگه، بحث تبادل نظر كنيم و كار گروهي حرفه اي راه بندازيم .
نه كسي بياد برامون تعيين تكليف كنه . اين كار بايد توسط كل انجمن صورت بگيره .
اميدوارم كه از حرف هام ناراحت نشده باشيد . اگر كمي فكر كنيد ميبينيد كه حق با من و ديگر دوستان همنظر با من هستند
در ضمن هر كسي هم كه در اين ابتدا به ما چه از نظر مالي و چه از نظر اسكريپت و هاست و ... كمك كنه به نظر من بايد به عنوان مدير اصلي شناخته بشه .

=========

لطفا تعيين تكليف نكنيد SME جان قرار شد كار گروهي باشه و كسي ادعاي مالكيت آن را نمي كند به جز همه اعضاي گروه
در اين باره بيشتر توضيخ ميدم
=========

شما انگار هنوز شروع نشده خواب طلایی دیدی پسر خوب پروژه شروع نشده ای که آخرش هنوز مجهوله چی هست که هوس ادعای مالکیت برام داشته باشه
من اونقدر مشغله دارم که وقت فکر کردن به چنین مواردی که شما بهش فکر کردی رو ندارم
پس با اوصاف من پیشنهاد خودم رو پس میگیرم و ارزومند موفقیت برای دیگر اعضای گروه هستم

اینجور که من فهمیدم:
کار گروهی به درد نمیخوره!
هنوز نه به باره و نه به دار! همه دارن یه جور دیگه حرف میزنن...
واقعا به خاطر بعضی از برداشتها متاسفم.
این کار رو تنهایی انجام میدم.
صلاح نمیبینم جواب بدم...هر چند در شان من جواب دادن به این جور حرفا و کل کل کردن نیستش. هـــمـــــیـــــن

جدیدترین ارسال ها

بالا