تغییرات فایل 1 در مورد pfhoe pro

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان
راستش یه سوالی د اشتم که در مورد نرم افزار کمکی افتر افکته راستش در مورد نرم افزار pfhoe-pro هستش طبق آموزش موجود در پک ، نرم افزار رو نصب کردم و بعد از نصب هم وقتی با هاش کار میکنم بعضی از گزینه هایی که آموزش میده در فیلم رو ند اره ، و در آخر کار هنگام خروجی گرفتن شماره سریال میخاد و برای دادن شماره سریال هیچ گزینه د یگری د ر دی وی دی آموزشی نداره یعنی هیچ شماره سریالی د ر د اخل د ی وی د ی وجود نداره حال بعد از کلی کلنجار دیدم که نشد ، رفتم از اینترنت ورژن جدیدش رو دانلود کردم یعنی pfhoe-pro-2.2 ، ولی متاسفانه باز هم با مشکل سریال نامبر رو برو شدم یعنی نه شماره سریال ورژن قبلی ر و د ار م و نه شماره سریال ورژن جدیدرو
حال از دوستان میخواستم بپرسم آیا کسی شماره سریال این نر م افزار ها رو داره ؟
ممنون میشم اگه کسی راهنمائیم کنه

rrss

Active Member
سلام دوست گرامی، من ورژن 2.2r2 این نرم افزار رو با این کیجن رجیستر کردم.
ببین انشا الله که برای شما هم جواب بده
لینک دانلود کیجن
با سلام و خسته نباشید
رضا یا همون بهتر بگم rrss هستم که کامنت میدم
نمیدونم چی بگم ، واقعا موندم تو این همه لطفی که کردین !!!
نسیم پونه عزیز ، از اینکه این لطف رو در حقم کردین ازتون نهایت تشکر و قدردانی را دارم به خدا زبان عاجز از این همه بزرگواریست شما بنده رو شرمنده کردین این لطفی که کردین جز با بزرگواری یک شخص امکان نداره توی محیط اینترنت جز با تشکر خالی کار دیگه ای نمیشه کرد
از اینکه بیشتر از این نمیدونم و نمیتونم از این همه لطفتون تشکر کنم باید بنده رو ببخشین امیدوارم که بتونم جبران کنم فقط خدا میدونه چقدر دنبال این شماره سریال بودم ایشالا خدا یک در این دنیا و هزاران بار در اون دنیا عوضتون بده !!!

باز هم از این همه لطف و بزرگواریتون نهایت تشکر رو دارم

سلام دوست عزیز، باور کنین کاری نکردم منم از این همه قدرشناسی شما ممنونم
کاربرای محترم مجید آنلاین خیلی منو کمک کرده اند خدا رو شکر بنده هم تونستم به شما کمکی کرده باشم
خدا نگهدار و پشت و پناه شما

جدیدترین ارسال ها

بالا