در مورد این کارت ویزیت نظر بدین لطفاً!!!!!!

whitemoon

New Member
یه نگاهی هم به این بندازید.لطفاً...

kart%20Vzit2.jpg

آرمش هم خودم طراحی کردم راجع به رنگ ،فونت ،نوع کاغذش هم راهنماییم کنید ،ممنون میشم .تازه کارم هااا.یه طوری ایراد هامو بگید که .....:green::rose:

lgaini

Member
محتویات کارت خیلی وسطه. بیشتر شبیه پوستر می مونه تا کارت ویزیت. به نظرم یه کم کنارتر باشند بهتره. مثلا می تونید ببریدشون سمت چپ و سمت راست برای اینکه خالی نباشه یه تیکه از سمت چپ طرتون رو بذارید.
فونت فارسی و انگلیسیتون هم خیلی ناهماهنگن. اگه شبیه باشند جذاب تره.
اون نوار خاکستری پایین رو هم یه کم ببرید بالاتر تا موقع برش از بین نره.

abrisham

Member
آرمش هم خودم طراحی کردم راجع به رنگ ،فونت ،نوع کاغذش هم راهنماییم کنید ،ممنون میشم .تازه کارم هااا.یه طوری ایراد هامو بگید که .....:green::rose:
دوست عزیز
از اونجائیکه تازه کارید کارتون خوب هست,
ولی اگر فونت نوشته های فارسی رو به کل عوض کنی بهتره چون این برای کارای کامیک و بچه گانه به کار می ره و در حد و اندازه این حرفه نیست , ضمنا اسم این شرکت اصلا واضح نیست بهتره که به غیر از آرم , اسم شرکت به صورت ساده نوشته شود.:)

whitemoon

New Member
دوست عزیز
از اونجائیکه تازه کارید کارتون خوب هست,
ولی اگر فونت نوشته های فارسی رو به کل عوض کنی بهتره چون این برای کارای کامیک و بچه گانه به کار می ره و در حد و اندازه این حرفه نیست , ضمنا اسم این شرکت اصلا واضح نیست بهتره که به غیر از آرم , اسم شرکت به صورت ساده نوشته شود.:)
نوشتم دیگه!:shock:شرکت توسعه فناوری همراه!خب فونت چی باشه این. نگفتید؟؟؟ممنونم ....

abrisham

Member
نوشتم دیگه!:shock:شرکت توسعه فناوری همراه!خب فونت چی باشه این. نگفتید؟؟؟ممنونم ....
معمولا برای این جور کارها من خودم از فونتهای (به ترتیب اولویت) :
یکان , یاقوت , میترا , زر , رویا , و یک فونتی هم هست به اسم شابلون که از سری فونتهای مریم هست.
فونتها رو عوض کردید حتما قرار بدید که ما هم نظرمون رو بگیم.
ممنون

simin-silver

New Member
به نظر من اگه با حروف انگلیسی میزنید کلمتون فارسی نباشه tarahan که نوشتید فینگلیشه جالب نیست ولی اونی که فارسی زدید عالیه
در مورد اولی اگه عنوان بهتری انتخاب کنی مثل همون design با یه فونت بهتر عالی میشه
اون جمله با ما تماس بگیرید هم یه جوریه
برداشته شه بهتره
در کل طراحی خیلی ساده و حرفه ای و عالیه :rose:

HASTAR

Member
دوستان همه مواردو کفتن اما تلفن هات تو بر ش میره ردخور هم نداره
:)rose:)

null

New Member
با سلام
چند نکته ی تکراری جهت طراحی کارت ویزیت تنها برای یادآوری :

1.باید به این نکته توجه داشت که کار برای مشتری بستگی داره به مسائلی همچون نظر ایشون،طرح مد نظرشون و در کل ایده ای که می خواد شما به عنوان طراح روی کار پیاده کنید.نتیجه : در این مورد طراح فقط میتونه نکات کلی و یا جزئی رو به مشتری گوشزد کنه و عملا فقط زحمت طراحی رو میکشه.

2.در صورتی که مشتری طرح خاصی مد نظرش نبود شما هم از نظر خودتون و هم از نظر مشتری باید کارو بپسندید.در واقع طراح اینجا دستش باز تر و می تونه طرح مد نظر خودشو پیاده کنه.نتیجه : فراموش نکنید که کار برای شخص دیگریه نه طراح.پس هر طرحی که طراح میپسنده عملا طرح برگزیده ی مشتری نیست.

3.اگه در نظر دارین که برای خودتون یه کارت ویزیت طراحی کنین کاملا آزادین هر نقش و طرحی (البته نه هرچیزی!!) که دوست دارین و می پسندین رو به کار ببرین.نتیجه : کاملا آزاد هستین !

و در آخر باید این نکته ی ریز و تکراری رو متذکر بشم که :
-درسته که کارت ویزیت هر چی جذابتر و گیراتر بهتر،اما عکس یادگاری نیست که کسی بخواد تا آخر عمر نگهش داره و در آینده ی نه چندان دور(در اکثر مواقع)جاش توی سطل زباله یا دهن بچه ی همسایه خواهد بود !

نکته زیاده اما خودتون همرو میدونید حتی اگه فراموش کرده باشین.

نظر من در مورد این طرح : اگه می خواستم یه کارت طراحی کنم بدم نمیومد این طرحو از شما بخرم و برای خودم چاپش کنم،البته با همون نکته ی ضروری که فاصله از هر چهار طرف کارت حداقل به اندازه 2 3 میلیمتر رعایت بشه.

s3pideh

Banned
من از طرح انگلیسی خیلی خوشم اومد اما در مورد فارسی زیاد با فونت نستعلیق موافق نیستم .
در کل کار شیکی شده .
خوش باشید ...

GsGraphic

Well-Known Member
تمام زیبایی کار به سادگی اونه و در مجموع خوب شده-به نظر من روی نوع فونتی که استفاده کردی یه مقدار کار کن و نستعلیق هم به نظر من به درد این کار نمیخوره شاید ترافیک بتونه کارتو راه بندازه در مورد رنگ سبز روی کار هم یه کوچولو تیره تر بشه بهتره .ببخشید پر حرفی کردم.موفق باشی

AriA jOhAri

Active Member
قشنگ شده مخصوصا انگلیسیش

اگه فونت فارسی رو هم تو سبک همون انگلیسی بکنی
خیلی عالی می شه

جدیدترین ارسال ها

بالا