در خواست نرم افزاري براي ساخت , ويرايش و افكت گذاري فايل هاي تصويري

a Truth Seeking

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان گرامي :
به نرم افزاري براي ساخت , ويرايش و افكت گذاري بر روي فايل هاي تصويري نياز دارم لطفا اگر نرم افزاري بخصوصي رو مد نظر دارين پيوندي براي دريافت , سايت و يا نام اون نرم افزار رو معرفي كنين ممنون مي شم.در ضمن اگر افكت هاي پيشفرض اون نسبت به نرم افزار Ulead VideoStudio 7 بيشتر باشه عاليه.

nik_sali

Member
سلام

شما ميتونيد از Uled Media Studio استفاده كنيد

البته يه نرم افزار ديگه بود كه خداي اينكارا بود اسمش رو اگه اشتباه نكنم halywood fx بود حالا بچه اي ديگه ميان راهنمايي ميكنن اين كلا خودش افكت هستش ( از نظر املايي نميدونم درست هست يا نه

a Truth Seeking

Active Member
خيلي ممنون از راهنمايي شما البته من همونطوري در بالا گفتم اگر نرم افزاري باشه كه تعداد افكت هاش از نرم افزار Ulead VideoStudio 7 بيشتر باشه خيلي عالي مي شه درسته محصولات Ulead واقعا قويه ولي مي خوام بدونم آيا برنامه ديگه اي هست كه افكت هاي پيشفرضش از اون بيشتر باشه nik_sali جان من تا حدود خيلي كمي با halywood fx هم كار كردم اما در مورد Uled Media Studio اطلاعي ندارم خوب اين باعث مي شه دنبال اون هم برم بهرحال از راهنمايي شما خيلي متشكرم.

nik_sali

Member
خواهش عزيز

شرمنده اگه جمله بندي مشكل داشت عجله داشتم

البته از نظر افكت و كلا از نظر كار media نسبت به video برتري داره اما از نظر سادگي و راحتي كار video بهتره

desperado

Member
َULEAD 3D STUDI;که واقا با حاله
ADOBE AFTER EFFECT
GIF ANIMATOR که البته اگه پلاگیناشو پیدا کنی خیلی جالبه
3DALBUMاینم بد نیست
اگه برای افکت روی صدا هم میخوای:ADOBE Audition
برنامه ای فوق العاده برای ویرایش و افکت گذاری روی صدا

a Truth Seeking

Active Member
عزيز دستت درد نكنه چه خوب شد گفتي اتفاقا من امروز يك سي دي نرم افزار گرفتم كه تا حالا توجهي به نرم افزاراش نكرده بودم اما حالا كه دقت كردم متوجه شدم سه تا نرم افزار اولي كه شما گفتين توش هست واقعا از راهنمايي شما و ساير دوستان متشكرم.

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
دوست عزيز بهترين نرم افزارها براي اين كار رو به شكل زير براتون دسته بندي كردم كه اگه در كنار استفاده از اونها از نرم افزارهاي سه بعدي ساز مثل Max و Maya استفاده كني كارهاي بينظيري خلق ميشه.
موفق باشيد.

a Truth Seeking

Active Member
Mehdi_Naissipour جان واقعا لطف كردي يه دنيا ممنون.كار جمع بندي رو برام مثله آبخوردن كردي.از همه دوستان واقعا متشكرم.

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
خواهش ميكنم دوست عزيز
من خوشحال ميشم براي بچه هاي مجيد آنلاين كاري انجام بدم و اينو وظيفه خودم ميدونم.
يه روزي هم من به اطلاعات شما نياز پيدا ميكنم...
موفق باشيد.

a Truth Seeking

Active Member
Mehdi_Naissipour جان شما واقعا لطف دارين من واقعا از كمك و راهنمايي شما و ساير دوستان تشكر مي كنم.

ghashang

Member
سلام اگه بخواهي من هاليوود اف ايكس رو دارم واگه بخواهي ميتونم ازاون ومديا استوديو يه نمه ازكارهاشون رو توضيح بدم كه چگونه ميكس مونتاژ صدا گذاري وافكت به عكس يا فيلمهايت بدهي

a Truth Seeking

Active Member
عزيز اگر اين كار رو بكني لطف خيلي بزرگي كردي چون من Hallywood FX خيلي كم كار كردم اما راستش رو بخواي چيز به اون صورتي ازش بلد نيستم و با Uled Media Studio هم هيچ آشنايي اي ندارم اگر اين زحمت رو بكشي واقعا ممنونت مي شم.

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
محمد جان من اين نرم افزارها رو از بازار تهيه ميكنم.
راجع به لينك دانلودشون بايد بگم از WWW.DOWNLOAD.COM
فقط ميتونيد نسخه آزمايشي اين نرم افزارها رو برداريد و نسخه نهايي اونها پوليه .
موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا