در حال حاضر چه از چه ضدویروسی استفاده می کنید؟

در حال حاضر چه از چه ضدویروسی استفاده می کنید؟

• Panda

رای: 0 0.0%
  • F-Secure

• استفاده نمی کنم

• مجموع رای دهندگان
    73

amir600

Active Member
norton anti-virus 2004
به خاطر معروفيت، محبوبيت،كارايي بالا
كلا از تيپش خوشم مياد!!!!؟

BNC

Member
Symantec AntiVirouse Corporate Edition
بيشتر بخاطر اينكه مخصوص اينترنته بعد بنظر من خيلي ويروسارو سريعا ميگيره و من اينو رو سرورمون نصب كردم و تا حالا سيستم سرور ويروس نگرفته

spadanasoft

Member
اصلا با آنتي ويروس حال نمي كنم
با اين كه كار اصليم دانلوده ولي با به خاطر سرعت سيستم از چيزي استفاده نمي كنم
اين جوري هيجانش بيشتره!!!!!!!!!!!!!!111111

منم از هيچضد ويروسي استفاده نميكنم چون اصلا cd-rom ندارم كه بخوام چيزي نصب كنم ولي خوب قبلا notron و panda داشتم هر كدومشون واسه خودشون خوب بودن ولي خوب من با panda راحت تر بودم خوب بود mcafee هم خوبه firewall اش هم خوب بود قبلا

iranexplorer.net

Active Member
Mcafee 8.0 طبق قانون تحریم تجاری آمریکا بر علیه ایران نه دانلود میشه نه بروز رسانی . محض اطلاع :idea:

saman_sweden

Active Member
منم از Kaspersky استفاده مي كنم
خيلي قدرت داره

حتما اسمش هم نشنيده ايد نورتون و پانداو... همه را تو جيب راستش ميذاره

iranexplorer.net

Active Member
saman_sweden گفت:
منم از Kaspersky استفاده مي كنم
خيلي قدرت داره

حتما اسمش هم نشنيده ايد نورتون و پانداو... همه را تو جيب راستش ميذاره

اسمش رو که همه ملت شنیده اند. خیلی ها همین شهر کوچیکی که ما زندگی می کنیم استفاده می کنند. موتور اسکن اش اونقدر کند هست که در اولین بار استفاده ، این ضعف بزرگش نمایان میشه! البته این رو هم می دونم که طبق آمار در تعداد زیادی از تست ها مقام اول رو هم گرفته. اما در مرحله آپ دیت شدن هم خیلی ضعیف عمل می کنه. پروسه پیچیده (که اصلا هم لازم نیست) طی میشه تا انتی ویروس آپدیت بشه... بسیار وقت گیر :idea:

iranexplorer.net سلام
محض اطلاع جنابعالي بنده هم گفتم قبلا داشتم از رو نت هم dl نكردم حضرت آقا اين ديگه مشكل من نبوده كه داشتم لطف كن از اين به بعد هويجوري كسي رو ضايع نكن بده

iranexplorer.net

Active Member
aida_khanoom گفت:
iranexplorer.net سلام
محض اطلاع جنابعالي بنده هم گفتم قبلا داشتم از رو نت هم dl نكردم حضرت آقا اين ديگه مشكل من نبوده كه داشتم لطف كن از اين به بعد هويجوري كسي رو ضايع نكن بده

ببخشید کسی به شما چه کار داشت؟ اصلا جریان چیه؟ شما چیو داشتی از اینترنت هم دانلود نکردی؟! مگه ما گفتیم مشکلی دارین شما؟ :?:

iranexplorer.net

Active Member
iranexplorer.net گفت:
aida_khanoom گفت:
iranexplorer.net سلام

ببخشید کسی به شما چه کار داشت؟ اصلا جریان چیه؟ شما چیو داشتی از اینترنت هم دانلود نکردی؟! مگه ما گفتیم مشکلی دارین شما؟ :?:

:lol: خب حالا متوجه شدم سو تفاهم از کجا شروع شده....

شما گفته بودی که از مکافی استفاده می کنی ، من زیرش زده بودم اصلا نمیشه دانلود کرد از ایران. محض اطلاع.

اما من حتی تاپیک شما رو ندیده بودم. خودم دیشب رفتم دانلود کردم دیدم پیغام خطا داد. امدم به همه اعلام کردم که اگر کسی میخواد نسخه جدید رو بگیره ، نمی شه دانلود کرد و نرن بی جهت وقت صرف کنند.... حتی من با اینکه خود مکآفی رو از جای دیگه دانلود کردم اما تا خواستم بروز رسانی کنم باز هم پیام خطای تحریم و این چیزا رو داد.

کسی نخواست شما رو ضایع کنه.... زود قضاوت نکنید :wink:

mr_microsoft

New Member
سلام
از کی مکافی قابلیت آپدیت نداره؟؟؟؟
من الان دارم آپدیت می کنم
راستی
به نظر من مکافی از همه بهتره
چون
تعداد ویروسی که شناسایی می کنه با بقیه آنتی ویورس ها غیر قابل مقایسه است

راستی شرکت مکافی تو ایران نماینده داره
مگه می شه

iranexplorer.net

Active Member
mr_microsoft گفت:
سلام
از کی مکافی قابلیت آپدیت نداره؟؟؟؟
من الان دارم آپدیت می کنم
راستی
به نظر من مکافی از همه بهتره
چون
تعداد ویروسی که شناسایی می کنه با بقیه آنتی ویورس ها غیر قابل مقایسه است

راستی شرکت مکافی تو ایران نماینده داره
مگه می شه

قابلیت آپدیت که داره. اما برای ایران که تحریم تجاری شده انگار از نسخه 8 به بالا ( 8.0i) دیگه کلا غیرفعال شده. لطفا شما نسخه دقیق برنامه تو اعلام کن.

saeednajafi

Member
فقط BitDefender
چون اصلا سرعت كامپيوتر رو پايين نمياره
آپديتش با فايلهاي كم حجم انجام ميشه
و ...

iranexplorer.net

Active Member
saeednajafi گفت:
فقط BitDefender
چون اصلا سرعت كامپيوتر رو پايين نمياره
آپديتش با فايلهاي كم حجم انجام ميشه
و ...

سایت رسمی لطفا؟ .... همین طوری نگین فقط فلان محصول :wink: حداقل یک سری اطلاعات اولین بدین...

saeednajafi

Member
http://www.bitdefender.com

به نقل از takdownload.com

همیشه به آرزوی پیدا کردن یک آنتی ویروس بودم که سرعت سیستم رو پایین نیاره ٬ سرعت اسکن کردن فایلهاش خیلی خوب باشه ٬ موقعی که میخواد خودش رو Update کنه فایلهای ۱۰۰۰۰۰۰۰ گیگاباتی نخواد از اینترنت دانلود کنه. (البته این یک مثال بود)
امروز من این آنتی ویروس رو پیدا کردم. یک آنتی ویروس که در حال حاضر دارم باهاش زندگی میکنم و از طرف سایت معروف http://www.anti-virus-software-review.com هم به عنوان بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۰۴ تایید شده.

یک آنتی ویروس که وقتی نصبش میکنی میتونی با یک سریال براحتی رجیسترش کنی نه مثل نورتون یا آواست لعنتی نتونی هیچ وقت رجیسترش کنی. یک آنتی ویروس که سرعت سیستم تون رو مرگ آور پایین نیاره و سرعت اسکن کردنش بالا باشه. نه مثل پاندا و Zone Alarm . یک آنتی ویروس که تکی خودش همه چیز رو دارا باشه و احتیاج به فایروالهای مسخره که با پایین اوردن سیستم اعصاب خورد میکنند نداشته باشه.

بله تمامی این امکانات فقط در این نرم افزار جمع شده ٬ نرم افزاری که همه امکانات زیر را دارا میباشد:
۱- ظاهری بسیار زیبا و با کلاس
۲- پیدا کردن ویروس ها ٬ کرم ها ٬ تروجان ها و از بین بردن آنها
۳- دارا بودن یک فایروال بسیار قدرتمند که دیگر هیچ هکری نمیتواند به سیستم شما آسیبی برساند.
۴- کنترل کردن Script سایت هایی که وارد میشوید ٬ برای عدم ورود ویروسهای اینترنتی بصورت Script
5- کنترل Cookie ها
۶- اسکن کردن تمامی سیستم با سرعتی باور نکردنی
(كامپيوتر من با نورتون 40 دقيقه اسكنش طول ميكشيد ولي الان فقط 14 دقيقه)
۷- بروز شدن نرم افزار از طریق اینترنت با فایلهای فشرده شده که توسط نرم افزارهای فشرده سازی قدرتمند فشرده شده اند ٬ پس مانند بقیه آنتی ویروسها احتیاج به دریافت فایلهای بسیار عظیم (البته برای ما ایرانیان بد بختی که داخل کشور به سر میبریم) ندارید ٬ بلکه بسیار سریع این نرم افزار خودش رو بروز میکنه.
۸- دیگر نگران چک کردن ایمیل های خود ٬ چه توسط نرم افزار و چه توسط وب نباشید زیرا این نرم افزار به شیوه ای بسیار زیبا و جالب مراقب ایمیل های رسیده شده توسط دیگران میباشد.

این آنتی ویروس هر Bit از سیستم شما رو محافظت میکنه ٬ پس اگه آنتی ویروس دیگه ای دارید پاک کنید و بجایش از این برنامه قدرتمند استفاده کنید. تا استفاده نکنید متوجه منظور من نمیشید که چه برنامه قدرتمندی هست. حجمش نصف نورتون آنتی ویروس هم نمیشه.
سریال هم خودم تست کردم و داره صحیح و سالم کار میکنه.

http://www.takdownload.com/archives/Security&antivirus.html[web:bbbb74bbc0]http://www.anti-virus-software-review.com/[/web:bbbb74bbc0]

جدیدترین ارسال ها

بالا