دروازه ملل

این که می بینید دروازه ملل هستش...البته ما طبق طرح هایی که از هتل داریوش کیش داشتیم این رو پیاده سازی کردیم...Textureو Render و نورپردازی با من بوده و قسمتی از مدل سازی...تا هفته دیگه هم اگر خدا بخواد انیمیشنش رو تکمیل می کنیم...در مرحله رندر نهایی و ادیت و صدا گذاری هستش...البته این یکی از پلان هاست که من نقش اصلی داشتم...یکی از بچه های گروه که مدل سازی می کنه الان با راهنمایی رانندگی همکاری داره و یکی شون هم الان استرالیاست...فکر می کنم تعجب بکنه اینو ببینه !...دو تا رندر می ذارم اینجا ...معذرت می خوام که یه ذره ترکیب اینجا رو بهم زدم چون معمولا تو کارای گرافیکی رسم بر اینه که عکس رو با کیفیت بالا می زنن تا مشخص بشه جزئیات و...این کار هم جزئیاتش زیاد بودش و می خواستم که همه چیز توش پیدا باشه ...به هر حال بازم خیلی از جزئیات رو به دلیل محدودیت سیستم و همچنین وقت کم کردیم...
خلاصه اینکه تخت جمشید ما جای الکی ای نبوده!...اگر الان به طور کامل این دروازه وجود داشت یه آدم معمولی قدش تا زانو های دو شیر ایستاده می رسید...!!!

:wink:

پیوست ها

• darvazeh_melal_1.jpg
    darvazeh_melal_1.jpg
    117.5 کیلوبایت · بازدیدها: 92
  • darvazeh_melal_2.jpg
    darvazeh_melal_2.jpg
    146.1 کیلوبایت · بازدیدها: 85

=royal=

Member
آقا راستي من برات يه پست فرستادم ولي مثل اينكه برات نيومد
ببيين من فعلا نميتونم تو رو ببينم چون وقت ندارم و از اون همه سوال هايي كه كردم همشون رو به صورت آفلاين كه پول برات نيفته بشين و توي يك فايل pdf يا doc يا html يا هر متن ديگري

reza_napoli

New Member
abbas salam
man esmmam reza ast
khoobi
doost darm ba to va doostat bishtar ashna besham
agar ghabel midooni va khodetoo nemigiri be in email yek mail beferest va ye gharari bezar ...

bashe
merci
manam kam balad nistam ,,,,,
[email protected]

خواهش مي كنم...ولي مثل اينكه شما هم اصلا نخوندي كه من چي نوشتم :roll: ...من نوشتم ما مدلي كه ساختيم بر اساس اون چيزي هستش كه سردر هتل داريوش قرار داره نه طبق تحقيقات جناب آقاي كشاورز...كار اقاي كشاورز رو من قبلا ديده بودم...و كار ايشون جاي خودش رو داره ولي كسي دقيقا نمي دونه كه الان در حقيقت كار ايشون نزديك تره به واقيت يا اون چيزي كه سردر هتل داريوش قرار داره...به هر حال تبليغ ما بيشتر مربوط به هتل داريوش بودش...
:wink:

درسته آقاي moein273 اشكالتون وارد هستش چون اين كار خام هستش و يه نما از دور LongShot فقط زدم كه كل كار مشخص باشه...اين اشكال رو يه نفر ديگه هم گرفته بود...درسته...

مدل سازيش يه هفته اي طول كشيد...البته مدل سازيش مال خيلي وقت پيش بود...

moein273

Member
ممنون خیلی خوشحال میشم طرح نهایی رو از این کار جالب ببینم.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا