Fa درخواست کامل کردن مثال فرستادن ایمیل و راهنمایی در مورد راه های ارسال ایمیل

mbz2

Member
سلام به دوستان
والا من انجمن رو چندین بار سرچ کردم و در مورد نحوه فرستادن ایمیل با MMB چندتا پلاگین و مثال هم پیدا کردم
اما توضیحات هیچ کدوم رو متوجه نشدم و نتونستم به جوابم برسم
چندبار هم درخواست راهنمایی کردم از اساتید ولی نمیدونم چرا جواب منو ندادن:cry:
البته لینک چندتا تاپیک دیگه رو بهم دادن که قبلا اونا رو خونده بودم و به چیزی که میخواستم نرسیدم
بخدا من به این مورد خیلی نیاز دارم ولی اصلا به جواب نرسیدم تا حالا
من یک فایل رو پیوست کردم تا دوستان متوجه بشن من چی لازم دارم و چی میخوام
اگه لطف کنید و این مثال رو کامل کنید و یک توضیحاتی هم در موردش بدین تا همه بتونن ازش استفاده کنن واقعا ممنون میشم
من میخوام با استفاده از این فرم کاربر بتونه نظر خودش رو با موضوعی که از قبل مشخص شده برای ایمیل من که اونم از قبل تویه برنامه مشخص شده ارسال کنه
و اگه کاربر به اینترنت وصل نباشه یا گزینه های مورد نظر رو پر نکرده باشه پیغام مربوطه رو بده
تو رو خدا لطف کنید و جواب منو بدین
خواهش میکنممممممممم

پیوست ها

• email.zip
    15 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
چند وقت پیش با یکی از دوستان روی این موضوع کار میکردیم و قرار بود که سیستم فرم ساز و ارسال فرم رو برای بیلدر آمادی کنیم بعد از مشورت با یکی از دوستان که وکیل هستند از اونجا که تمام هدف ما روی این موضوع بود که اطلاعات و ایمیل های کاربران رو توی بانک اطلاعاتی ذخیره نکنیم به این نتیجه رسیدیم که این کار هرچند از لحاظ فنی هیچ مشکلی نداره اما از لحاظ حقوقی مشکلات زیادی میتونی برای ما به وجود بیاره مخصوصن که بعضی از هم وطنای عزیز موقع استفاده از همچین سرویس های رایگانی بیشتر سوء استفاده میکنن و باعث ایجاد مشکل برای بقیه میشن اما برای اینکه کار شما راه بیافته کلیات رو میگم بقیه رو خودتون باید انجام بدید:
چون تقریبن هیچ پلاگین به دردبخوری برای این کار توی بیلدر وجود نداره شما بهترین روش ارسال فرم به یه اسکریپت پردازشگر روی اینترنت هستش برای این کار شما فرم رو توی html میسازی و وارد برنامه میکنی و وقتی کاربر فرم رو ارسال کنه این اطلاعات به اسکریپت پردازشگر شما ارسال میشه و اون اسکریپت ایمیل رو برای شما ارسال میکنه که برای این کار شما نیاز به فضایی دارید که بتونید اسکریپت پردازشگرتون رو روی اون آپلود کنید و مهم هست که بدونید این اسکریپت باید روی سرور قابل اجرا باشه (به عبارت دیگه سرور شما باید یکی از زبان های برنامه نویسی تحت وب رو پشتیبانی بکنه ترجیحن php)

mbz2

Member
سلام پیمان جان
ممنون بخاطر پاسخی که دادین
اما من تویه خیلی از اتوران ها این امکان رو دیدم
حتی آقای محمد ام 30 هم اینکارو کردن (البته من نمی دونم چجوری)
این یک حالتی داره مثل نظر گذاشتن تویه یک سایت
خوب هر کسی می تونه یک ایمیلی رو بذاره
و هیچ جوری نمیشه ثابت کرد واقعا مال خودش یا نه
پس چجوری مشکلی پیش میاد؟
یعنی هیچ راهی نداره که بشه اینکارو کرد؟
من خیلی خیلی بهش نیاز دارم
تو رو خدا یک راهی نشونم بدین

mbz2

Member
داداش یعنی نمیشه هیچ کاری کرد؟
من سروری ندارم که از زبان php پشتیبانی کنه و از این زبان هم هیچ چیزی نمیدونم:cry:
من فقط یک فرم می خوام که کاربر بتونه با استفاده از اون نظر خودش رو ارسال کنه
حالا اگه با ایمیل هم نشد اشکالی نداره
مثلا نمیشه هر کسی نظر بده نظرش تویه یک فایل تکست تو پرشین گیگ یا... ذخیره بشه یا یک همچین چیزی
تو رو خدا یک نفر جواب منو بده و بیشتر راهنمایی کنه منو
نمیدونم چرا MahmoodM30 m javad nevercom loo30fer و خیلی از دوستان دیگه ای که اینجا استاد هستن منو راهنمایی نمیکنن:cry: من تویه خیلی از تاپیک ها از کمک هاشون استفاده کردم
البته میدونم این عزیزان سرشون شلوغ ولی یک لطفی هم به من کنن ممنون میشم

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوست عزیز یکم صبور باشید من یه پلاگین برای ارسال ایمیل دارم اما نمیدونم چرا توی ارسال به مشکل بر میخوره در اولین فرصت بتونم مشکل رو رفع کنم برای دانلود همه دوستان توی انجمن قرارش میدم

m javad

کاربر متخصص
من براتون اگر بخواهید پلاگینش رو میسازم
یه پلاگین آقای لوسیفر آماده کرده بودن که نمیدونم چرا هیچ وقت تو انجمن نذاشتن
من چند بار تصمیم به ساخت پلاگین ارسال ایمیل گرفتم که به دلیل اینکه در جریان ساخت پلاگین لوسیفر بودم کنسلش کردم که کار دوباره کاری نشه
دوستان اگر تمایل دارند
خودشون یه هماهنگی با لوسیفر عزیز بکنن و جویا بشن اون پلاگین آماده میشه یا نه
که اگر نمیشه من یه پلاگین برای این کار بزارم

mbz2

Member
چشم من از لوسیفر هم سوال میکنم
آقای MahmoodM30 هم لطف کردن و گفتن قرار یک پلاگین برای ارسال ایمیل معرفی کنن
شما هم آقا جواد اگه اینکارو بکنی که عالی میشه
فقط تو رو خدا یک نفر منو به نتیجه برسونه چون واقعا نیاز فوری دارم بهش
خواهش میکنم:cry:

MahmoodM30

این پلاگین که من میخواستم معرفی کنم همونی هست که لوسیفر (محمد عزیز) ساختن اما چند هفته ای هست که من تست میکنم مشکل داره و ارسال نمیکنه در صورتی که قبلا درست بود

در اولین فرصت میزارم چون چند روزی به سیستم خودم دسترسی ندارم

جواد عزیز هم یکی دیگه با قابلیت اتچ فایل رو ردیف کنن بنظرم خیلی خوب میشه

loo30fer

این پلاگین که من میخواستم معرفی کنم همونی هست که لوسیفر (محمد عزیز) ساختن اما چند هفته ای هست که من تست میکنم مشکل داره و ارسال نمیکنه در صورتی که قبلا درست بود
محمود جان شما با استفاده از چه سرویسی اقدام به ارسال میکنی اگه از سرویس Gmail استفاده میکنی مطمئن شو بیش از حد مجاز ایمیل ارسال نکرده باشی , دقیق یادم نیست که توی اون پلاگین تعریف کرده بودم که تمام خطاها رو برگشت بده یا نه اگه آره چه خطایی میده؟
متاسفانه خیلی وقته پلاگین نویسی نمیکنم و تمام پلاگین هایی رو که نوشتم رو حذف کردم محمود جان پلاگین رو اگه داری اینجا پیوستش کن.

MahmoodM30

دوستان من تست کردم دوباره چند بار ارسال نکرد ولی اخر سر ارسال شد و مشکل حل شد خودمم موندم چرا همچین شده بود :-?

پیوست ها

• TEmail.rar
    163.7 کیلوبایت · بازدیدها: 98

loo30fer

دوستان من تست کردم دوباره چند بار ارسال نکرد ولی اخر سر ارسال شد و مشکل حل شد خودمم موندم چرا همچین شده بود
من الان با سرویس Gmail چندین بار تست کردم بدون مشکل کار کرد فعلا وقت نبود با ایمیل هاست خودم تستش کنم در اسرع وقت بررسی میکنم.

mbz2

Member
سلام
برای من هم کار نمیکنه و ارور میده
اگه میشه لطف کنید و یک توضیحی هم درباره اش بدین

loo30fer

سلام
برای من هم کار نمیکنه و ارور میده
اگه میشه لطف کنید و یک توضیحی هم درباره اش بدین
برای مثال شما یک ایمیل در Gmail ساختین که یوزر و پسورد شما بدین شکل است :
ID : testemailplugin
Pass : 12345678​
آدرس سرور سرویس دهنده و پورت جیمیل :
Host : smtp.gmail.com
Port : 465​
خوب برای تست میخوایم یک ایمیل برای خودمون ارسال کنیم پس اطلاعات رو بدین شکل به پلاگین ارسال میکنیم :

کد:
Filed$[1]='smtp.gmail.com'
***** Port
Filed$[2]='465'
***** UserName
Filed$[3]='testemailplugin'
***** Password
Filed$[4]='12345678'
***** From
Filed$[5]='testemailplugin'
***** To
Filed$[6]='[email protected]'
***** Cc
Filed$[7]=''
***** Bcc Filed$[8]='[email protected];[email protected]'
Filed$[8]=''
***** Subject
Filed$[9]='test'
***** Msg
Filed$[10]='تست ارسال'
For i=1 To 10
  PluginSet("PlugIn","Filed$[i]")
Next i
PluginRun("PlugIn","SendMail")
PluginGet("PlugIn","get$")
If (get$<>'') Then
  If (get$='Sent') Then
    MessageEx("Message","The Message Was Sent Successfully.")
  Else
    MessageEx("Message","Error,48")
  End
End

mbz2

Member
سلام
ممنون بخاطر توضیحی که دادین
فقط چندتا نکته می خواستم بدونم
اول اینکه منظورتون از آدرس سرور سرویس دهنده و پورت جیمیل چیه و اینو باید از کجا بفهمم؟
آدرس سرور سرویس دهنده و پورت جیمیل ممکن بعدا تغییر کنه و دچار مشکل بشه؟ و این آدرس رو باید از کجا بفهمم چیه و چجوری پیداش کنم تا تویه برنامه بذارمش؟
این پلاگین فقط با جیمیل کار میکنه؟ یعنی نمی تونم با ایمیل درستش کنم؟ اگه میشه طریقه پیدا کردن آدرس سرور و پورت ایمیل رو هم توضیح بدین
روند کار این پلاگین اینجوریه که من یک ایمیل درست میکنم و یوزر و پسش رو داخل برنامه میذارم و یک ایمیل دیگه رو هم تویه قسمت Filed$[6] برنامه میذارم
بعد از اون ایمیلی که من یوز و پسش رو داخل برنامه گذاشتم یک ایمیل به آدرس ایمیلی که تویه قسمت Filed$[6] هست فرستاده میشه؟
حالا میشه متنی که تویه ایمیل فرستاده میشه رو کاربر بنویسه و یا یک قسمت هم داشته باشه کاربر ایمیل خودشو هم بنویسه و تویه متنی که برای ما ارسال میشه آدرس ایمیل کاربر هم ارسال بشه؟
اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید روی فایلی که تویه صفحه اول تاپیک گذاشتم
ممنون

mbz2

Member
سلام ممنون بخاطر توضیحی که دادین فقط چندتا نکته می خواستم بدونم اول اینکه منظورتون از آدرس سرور سرویس دهنده و پورت جیمیل چیه و اینو باید از کجا بفهمم؟ آدرس سرور سرویس دهنده و پورت جیمیل ممکن بعدا تغییر کنه و دچار مشکل بشه؟ و این آدرس رو باید از کجا بفهمم چیه و چجوری پیداش کنم تا تویه برنامه بذارمش؟ این پلاگین فقط با جیمیل کار میکنه؟ یعنی نمی تونم با ایمیل درستش کنم؟ اگه میشه طریقه پیدا کردن آدرس سرور و پورت ایمیل رو هم توضیح بدین روند کار این پلاگین اینجوریه که من یک ایمیل درست میکنم و یوزر و پسش رو داخل برنامه میذارم و یک ایمیل دیگه رو هم تویه قسمت Filed$[6] برنامه میذارم بعد از اون ایمیلی که من یوز و پسش رو داخل برنامه گذاشتم یک ایمیل به آدرس ایمیلی که تویه قسمت Filed$[6] هست فرستاده میشه؟ حالا میشه متنی که تویه ایمیل فرستاده میشه رو کاربر بنویسه و یا یک قسمت هم داشته باشه کاربر ایمیل خودشو هم بنویسه و تویه متنی که برای ما ارسال میشه آدرس ایمیل کاربر هم ارسال بشه؟ اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید روی فایلی که تویه صفحه اول تاپیک گذاشتم ممنون
دوستان کسی جواب منو نمیده؟ من واقعا بهش نیاز دارم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
برای استفاده از سرویس های دیگه باید Host و port رو تغییر بدید، البته اطلاعات تخصصی تر رو باید جناب loo30fer در اختیارتون بزارن.
بله، [Field$[6 حاوی آدرس ایمیل گیرنده هست.
عنوان در فیلد شماره ی ۹ و پیغام در فیلد شماره ی ۱۰، می تونید پیغام رو به هر شکلی که مایلید تنظیم و ارسال کنید.

mbz2

Member
برای استفاده از سرویس های دیگه باید Host و port رو تغییر بدید، البته اطلاعات تخصصی تر رو باید جناب loo30fer در اختیارتون بزارن.
بله، [Field$[6 حاوی آدرس ایمیل گیرنده هست.
عنوان در فیلد شماره ی ۹ و پیغام در فیلد شماره ی ۱۰، می تونید پیغام رو به هر شکلی که مایلید تنظیم و ارسال کنید.

سلام
اگه میشه خودتون یک نمونه درست کنید
مثل فایلی که تویه صفحه اول پیوست کردم
چون من خودم یاد ندارم
اگه این لطف رو در حق من بکنید ممنون میشم

mbz2

Member
سلام به دوستان
والا من انجمن رو چندین بار سرچ کردم و در مورد نحوه فرستادن ایمیل با MMB چندتا پلاگین و مثال هم پیدا کردم
اما توضیحات هیچ کدوم رو متوجه نشدم و نتونستم به جوابم برسم
چندبار هم درخواست راهنمایی کردم از اساتید ولی نمیدونم چرا جواب منو ندادن:cry:
البته لینک چندتا تاپیک دیگه رو بهم دادن که قبلا اونا رو خونده بودم و به چیزی که میخواستم نرسیدم
بخدا من به این مورد خیلی نیاز دارم ولی اصلا به جواب نرسیدم تا حالا
من یک فایل رو پیوست کردم تا دوستان متوجه بشن من چی لازم دارم و چی میخوام
اگه لطف کنید و این مثال رو کامل کنید و یک توضیحاتی هم در موردش بدین تا همه بتونن ازش استفاده کنن واقعا ممنون میشم
من میخوام با استفاده از این فرم کاربر بتونه نظر خودش رو با موضوعی که از قبل مشخص شده برای ایمیل من که اونم از قبل تویه برنامه مشخص شده ارسال کنه
و اگه کاربر به اینترنت وصل نباشه یا گزینه های مورد نظر رو پر نکرده باشه پیغام مربوطه رو بده
تو رو خدا لطف کنید و جواب منو بدین
خواهش میکنممممممممم

دوستان کسی نمیخواد اینکارو برام بکنه؟
بخدا کارم لنگ همین موضوع
تورو خدا یک کمکی بکنید:sad:

MahmoodM30

خب کلیت کارو که میدونید بهتره خودتون دست بکار بشید و هر کجا به مشکل برخوردید راهنمایی میکنیم

mbz2

Member
آره محمود جان من کلیت کار رو متوجه شدم
اما خب
مشکل اولم اینه که قسمتها

Filed$[1]='' ***** Port Filed$[2]=''
رو نمیدونم باید چی بذارم و چجوری پر کنم(تو رو خدا راهنمایی کنید منو)
و دیگه اینکه چجوری کاری کنم که موضوع ایمیل و متن ایمیل رو کاربر بتونه تویه EditBox و یا Binder که توش نت پد رو گذاشتیم بنویسه و خودش پر کنه؟
اینا رو یاد ندارم
شما کمک من میکنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا