درخواست پلاگین

sassyboy

Member
سلام من به یک پلاگینی نیاز دارم (مایا)که بتونم تکست فارسی بنویسم
اگه میشه راهنمااییم کنید:green:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
با نرم افزار مریم نمیتونی چنین کاری رو بکنی؟ فکر کنم مریم بتونه نوشته رو تو هر نرم افزاری paste کنه، تو مکس که میتونه فکر کنم تو مایا هم انجام دادم.

rainbmaya

Active Member
LeoMoon Persian TTT این هم فارسی نویسه رایگانه ببین بدرد میخوره. خیلی قویه. البته با یه سرچ به راحتی میتونی پیداش کنی . اگه نشه با نرم افزار ایلیستریتور باید خروجی کارو بدی تو مایا و با ناربس زحمت مدلینگشو بکشی.

saeedxp2600

New Member
راهش اینه که باید از فتوشاپ به عنوان نرم افزار واسط کمک بگیری.

توی مریم هرچی خواستی تایپ کن. بعد ببر توی فتوشاپ. اونجا روی لایه متنت راست کلیک کن و convert to shape رو بزن. حالا لایه رو انتخاب کن و export as illustrator رو از منوی file بزن. این کار رو با نرم افزارهایی که با vector سروکار دارن هم ممکنه. حالا یه فایل با پسوند ai داری که به راحتی توی مایا قابل باز شدنه.

اینطوری خیلی چیزهای دیگه هم میشه وارد مایا کرد. مثل shape های خود فتوشاپ.

sassyboy

Member
راهش اینه که باید از فتوشاپ به عنوان نرم افزار واسط کمک بگیری.

توی مریم هرچی خواستی تایپ کن. بعد ببر توی فتوشاپ. اونجا روی لایه متنت راست کلیک کن و convert to shape رو بزن. حالا لایه رو انتخاب کن و export as illustrator رو از منوی file بزن. این کار رو با نرم افزارهایی که با vector سروکار دارن هم ممکنه. حالا یه فایل با پسوند ai داری که به راحتی توی مایا قابل باز شدنه.

اینطوری خیلی چیزهای دیگه هم میشه وارد مایا کرد. مثل shape های خود فتوشاپ.
یعنی واقعا اینجوری میشه؟ میریم یه تست بزنیم ببینیم چی میشه

rainbmaya

Active Member
اگه تکست سه بعدی میخوای چرا از نرم افزار زارا Xara3D استفاده نمیکنی؟ فکر کنم از راست به چپ هم ساپورت کنه!

sassyboy

Member
اگه تکست سه بعدی میخوای چرا از نرم افزار زارا Xara3D استفاده نمیکنی؟ فکر کنم از راست به چپ هم ساپورت کنه!
آها باشه مرسی یه سرچی میکنم ببینم چی میشه
آخه من میخوام تکست فارسی 3بعدی رو ترک کنم میخواستم 3دی بزنم

جدیدترین ارسال ها

بالا