درخواست پلاگین و اموزش پلاگین

felestin

Member
پلاگین cycore

سلام
اقای شیرانی من پلاگین cycore رو می خواهم واسه افتر cs3 ورژن 1.0 و 1.6 hd رو دارم ولی جواب نمیده.
باتشکر

ببین این بدردت می خوره . میتونی تو سایت 4shared سرچ کنی . پیدا می کنی.

پیوست ها

• After Effects Plugin - Cycore Cult Fx v1[1].5.rar
    772.3 کیلوبایت · بازدیدها: 37

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما تست کردی اون ها همش cs5 یکم سرچ کنی پیدا میکنی

zaxwerks باید بری از سایت سازنده بخری تا برات 64 بیتش اماده کنند

wild-mans

Member
سلام
دستون درد نکنه جواب داد یه درخواست دیگه داشتم.
من خودم توی موشن یه پلاگین دارم به اسم particle metrix که یه نسخه افتر افکت هم داره می خواستم ببینم کسی نسخه افترش رو داره اگه داره ممنون میشم واسه دانلود بزاردش.
یا حق

Simin Secret

Active Member
سلام
دستون درد نکنه جواب داد یه درخواست دیگه داشتم.
من خودم توی موشن یه پلاگین دارم به اسم particle metrix که یه نسخه افتر افکت هم داره می خواستم ببینم کسی نسخه افترش رو داره اگه داره ممنون میشم واسه دانلود بزاردش.
یا حق

دوستان پلاگيني نيست كه بشه تو افتر .mov ايمپورت كنيم خيلي ضروريه ممنون:cry:

felestin

Member
در حالت عادی من خودم ویدئوهای گل وبوته رو که mov هستند ، به راحتی ایمپورت می کنم .
------- باید آخرین ورژن کوئیک تایم نصب باشه ------------
------- بازهم نشد با خود نرم افزار کوئیک تایم یه Export بگیر با مدلای مختلف بعد وار افتر کن -----------
------- بازهم نشد Convert کن به فرمتی که افتر باز کن ----------

Simin Secret

Active Member
خيلي ممنون دوست عزيز 1000 مرتبه دعات مي كنم مشكل از كويك تايم بود آخه اصلا نصبش نكرده بودم

felestin

Member
اول ازهمه شرمنده که دیر شد جواب دادم ، یه مشکل کوچک برای تست زدن مونده بود، که ok شد.
تااونجائی که من یادمه همه مشکل رو در لایه سولید برای پلاگین optical Flares CS5 داشتند. که option عمل نمی کرد.
1 . پوشه OF AE Presets با فرمت ffx رو داخل این مسیر کپی کنید.
C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS4\Support Files\Preset s
2 . بقیه پوشه ها با فرمت ofp رو کپی کنید توی این مسیر
C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS4\Support Files\Plug‐ins\Optical Flares
3 . مشکل اول اینجاست که چرا option باز میشه ولی اصلا چیزی نشون نمیده ، این به خاطر تداخل و یک جا بودن پوشه ها با فرمت ofp در کنار خود پلاگین وفایل لایسنس می باشد ، حتما تمامی پوشه ها با فرمت ofp در یک فولدر جدابانام Optical Flares Presets قرارگیرد.
پس بنابراین پلاگین OpticalFlares.aex و لایسنس OpticalFlaresLicense.lic وفایل (................................... ) کنارهم وبیرون از پوشه فرمت های ofp قرارمی گیرد تا مشکل ظاهر شدن محتوای option حل بشه.
4 . مشکل دوم این بود ،افکت اعمال میشه ولی روی لایه solid هیچ عکس العملی نشون نمی ده ــــــــــــــــــــ
خوب دقت کنید شما خود فایل پچPatch OF v1.2.123 WinX64.exe رو کپی کنید توی فولدر پلاگین کنار OpticalFlares.aex و OpticalFlaresLicense.lic یعنی جای اون نقطه چین بالا که خالی گذاشتم قرار می گیره.
حالا روی فایل Patch OF v1.2.123 WinX64.exe کلیک کنید و در صفحه باز شده روی patch کلیک نمائید .مشکل به طور کامل حل خواهد شد . این تست بر روی ویندوز 7 - 64 bit با موفقیت انجام شد .
ــــــــــــــــــــ نکته پایانی : در تمامی مراحل فوق برنامه افتر بسته باشد ــــــــــــــــــــــــــ

felestin

Member
دوستان کسی آموزش کاربا پلاگین soundkey روبلده یه توضیح مختصر بده .
یه نگاهی هم به این عکس بیندازید .

پیوست ها

• soundkey.JPG
    soundkey.JPG
    401.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7

hhhhaaaa

Member
optical flares for AE CS5 - 64 bit

بفرما اینم با لینک مسقیم تقدیم به مدیر :rose:
کد:
[CENTER][URL="http://hhhhaaaa.dl.rapidbaz.com/TyYA/Optical+flares+para+After+Effects+CS5%2CCS4+windows++64bits.zip"]دانلود  با لینک مستقیم[/URL]

[URL="http://www.4shared.com/file/p55UZ2EO/Optical_flares_para_After_Effe.html"]دانلود با لینک غیر مستقیم[/URL][/CENTER]

felestin

Member
سلام برهمه دوستان ، گیر یه مشکل اساسی هستم واونم درخواست فقط سریال پلاگین soundkey از محصولات Trapcode فقط برای cs5 میخوام ، تمامی محصولات Trapode رو بدون مشکل نصب کردم وفقط بااین یکی مشکل دارم ، راستش دمو رو نصب کردم کار میده ، ولی موقعی که افکت رو میدم و دکمه Apply رو میزنم ، ارور میده (طبق عکس) .
دقیقا همین مشکل رو با cs4 داشتم وهمین ارور رو می داد ، سریال بهش دادم مشکل کاملا برطرف شد ، وبازدن دکمه Apply تا آخر فیلم بدون مشکل عمل می کرد .مطمئن هستم مشکلم از سریاله در cs5 ، برای ورژن 1.2.0 میخوام ، هرچی سریال داشتم استفاده کردم ولی جواب نمی ده . لطف می کنید کار مارو راه میندازید .

پیوست ها

• soundkey.JPG
    soundkey.JPG
    20.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

samadionline

Well-Known Member
سلام برهمه دوستان ، گیر یه مشکل اساسی هستم واونم درخواست فقط سریال پلاگین soundkey از محصولات Trapcode فقط برای cs5 میخوام ، تمامی محصولات Trapode رو بدون مشکل نصب کردم وفقط بااین یکی مشکل دارم ، راستش دمو رو نصب کردم کار میده ، ولی موقعی که افکت رو میدم و دکمه Apply رو میزنم ، ارور میده (طبق عکس) .
دقیقا همین مشکل رو با cs4 داشتم وهمین ارور رو می داد ، سریال بهش دادم مشکل کاملا برطرف شد ، وبازدن دکمه Apply تا آخر فیلم بدون مشکل عمل می کرد .مطمئن هستم مشکلم از سریاله در cs5 ، برای ورژن 1.2.0 میخوام ، هرچی سریال داشتم استفاده کردم ولی جواب نمی ده . لطف می کنید کار مارو راه میندازید .

نسخه cs5

Trapcode Soundkeys 1.2S

1406-9268-1890-7019-3890

ببین کار می کنه یا نه ؟ خبر بده

felestin

Member
ممنون ولی این سریال رو دارم ، صد بار امتحانش کردم نشد ، در حالت Demo فقط اجازه برای چند فریم میده پلاگین اجرا بشه ، تازه برای استفاده مجدد فقط برای همون چند ثانیه حتما باید نرم افزار رو ببندم ومجدد اجرا کنم . خودش میگه .
این ارور رو هم میده موقع Apply کردن (عکسشو گذاشتم) .
در ضمن یه نمونه کار گذاشتم ببینی مثلا در 4 ثانیه فقط تونستم پلاگین رو اجرا کنم .
و فکر می کنم این سریال برای v1.1.3 می باشد .

پیوست ها

• Capture 3.JPG
    Capture 3.JPG
    21.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • soundkey.zip
    930.8 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

samadionline

Well-Known Member
این سه تا رو امتحان کن
attachment.php

پیوست ها

• serial-soundkey.jpg
    serial-soundkey.jpg
    20.5 کیلوبایت · بازدیدها: 89

felestin

Member
دست شما درد نکنه ،ازاین که کارما رو راه انداختید .
هر 3 سریال رو تست کردم همش درسته و تمام مشکلات قبلی رو دیگه ندارم و با Apply کردن تا آخر پروژه اجرا میشه .
ایشالا تو این ماه رمضونی هر چی میخوای خدا بهت عطا کنه .
یا علی .
:rose:

compac

Member
فـــوری ! ! !

دوستان گرامی و اهل دل سلام
بدنبال پلاگین معروف شرکت jawset با نام Turbulence2D for After Effects هستم ؛ بسیار ممنون خواهم شد اگر راهنمایی بفرمایید تا به لیست پلاگینهای دیگر افزوده شود
پیشاپیش سپاس
ضمنا قابل عرض است که این پلاگین در زمینه داینامیک می باشد
Turbulence2D for After Effects
Turbulence.2D brings high-quality fluid dynamics to After Effects.
Several channels of arbitrary video input provide maximum flexibility for creation of fire, smoke and a huge variety of other truly organic effects.​
:neutral:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوستان محترم
من Preset ‌هاي Particular ‌رو براي Cs5 ميخوام براي 64 بيتي البته
Preset هاي ورژن cs4 ‌رو كه ريختم جواب نداد

جدیدترین ارسال ها

بالا