درخواست وکتور به ماسبت عید

سلام به همه
اقا من دنبال وکتور عیدم - سکه و ماهی و قران و کلا چیزایی که سر سفره میذارن شب عیدی
اگه آیکونشونم باشه راضی میشم
کسی داره تو این مایع ها چیزی ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این درخواست بارها و بارها توی انجمن مطرح شده.

متاسفانه نمادهای ایرانی مخصوصا برای سفره هفت سین خیلی کم پیدا میشه!

برعکس نمادهایی مثل کریسمس یا عیدهای دیگه که توی اینترنت خیلیییی زیاده.

این درخواست بارها و بارها توی انجمن مطرح شده.

متاسفانه نمادهای ایرانی مخصوصا برای سفره هفت سین خیلی کم پیدا میشه!

برعکس نمادهایی مثل کریسمس یا عیدهای دیگه که توی اینترنت خیلیییی زیاده.

خوب شما و ماندانا و مجید و YPY و این و اون هیچکدوم نمیتونید کاری کنید ؟ :-?
یه بار بزنید با هم خوب یا یکیتون درست کنه ما که دستی تو فتوشاپ و گرافیکال نداریم ولی شماها که هستید :rose:
دریغ نکنید .... :sad:

NAKOOT

Well-Known Member
هیچ طراح ایرانی عاقلی این کار رو نمی کنه!! بحث عقده ای بازی و این صحبت ها هم نیستش. چرا زحمتت و ایدت رو پخش کنی وقتی هیچکس براش مهم نیست چه دهنی ازت جیز شده سر طراحی اوون طرح؟ اگر می بینی طرح های کریسمس و عید پاک و هزار کوفت زهر مار دیگه توی اینترنت هستش دلیلش اینه که طرف طرح رو می زنه و می زاره برا فروش. بعدش یکی از خریدار ها طرح رو می زاره برا دانلود! این وسط حداقل طراح یه پولی گیرش اومده، حالا یه بزغاله هم کار رو پخش کرد که کرد!! اما اینجا تو طرح رو می زنی، همه ازت مجانی می خوانش!! ندی بهشون هم خیلی نامردی!! تازه وقتی بهشون می دی بر میدارنش جاهای دیگه به اسم خودشون می زارن برا دانلود!! من خودم شخصا وکتور برا عید آماده کردم هوارتا، بقیه رو نمیدونم اما من هنوز عقلم سر جاش هستش، حالا باز اسمش رو بزارید عقده ای بازی، به هر حال سیستم همین ئه!! در ضمن اینم اضافه کنم ایران وکتور باز خفن داره در حد تیم ملی!! اتفاقا این وکتوریست ها هم کماکان عقلشون سر جاش ئه!!

هیچ طراح ایرانی عاقلی این کار رو نمی کنه!!
اگر می بینی طرح های کریسمس و عید پاک و هزار کوفت زهر مار دیگه توی اینترنت هستش
من خودم شخصا وکتور برا عید آماده کردم هوارتا، بقیه رو نمیدونم اما من هنوز عقلم سر جاش هستش،
اتفاقا این وکتوریست ها هم کماکان عقلشون سر جاش ئه!!
خوب شد لا اقل فهمیدیم تو ایران عاقل زیاد داریم !
و نگاه عاقل اندر سفیه واقعا صحت داره و یه ضرب و المثل کوفتی نیست ! :D
در مورد کریسمس و .... اون آخرش چندان درست نبود و البته هستند کسانی که طرح زدن و رایگان منتشر کردن :wink:
خوب من چند تا از این هوارتا هاتون رو میخوام :wink: و چون خودتونم اعتراف کردید آدم عاقلی هستند پس چند ؟ ($)
فعلا که فقط یکیشون رو دیدیم و شمایید
و همچنان منتظرم دوستانی هستیم که همچین وکتور های داشته باشند
حالا به صورت کاریکاتور یا ... هم باشه مهم نیست مهم فقط ماهی و سکه و سبزه و .... اشه

کسی از دوستان میتونه روش ساخت کلی کار رو بگه ؟

فعلا یکی از هوارتا رو داشته باش!! پولات رو هم جمع کن فعلا لازمت می شه.

ای بابا ! نکنه میخوای ما رو هم ناک اوئت کنی ! :-?
خوب شما میگی پولی کار میکنن (یم) منم گفتم ببینم ارزون ترینش چقدره یه سری کامل ازش بگیرم ...
البته حق با شماست شب عیدی و ... پولارو باید نگه داریم واسه میوه و شیرینی و آجیل و...
و تنها خواهشی که داریم اینه
من شرمنده ام ... (به خاطر ایجاد تاپیک)
من غلط کردم .... (به خاطر اینکه گفتم وکتور بذارید)

اول سال جدید خواهشا تاپیک رو با دعوا و ... شروع نکنید :wink:
و در ضمن به نظرم به کار بردن کلماتی همچون هزار کوفت و زهر مار دیگه بعد گفتن عید پاک و کریسمس درست نبوده و یجوری خونده میشه که انگار دارید توهین میکنید به عید اونا (حالا یا دارین توهین میکنید که با پست آخرتون گفتین توهین نکردین / یا بد جمله رو ادا کردید و مام به همون منوال بد برداشت کردیم :wink:)

منتظریم یکی از دوستان آموزش وکتور کردن این اقلام رو بذاره که اگه تونستم تا شب عید ببینم خودم میتونم در بیارمشون یا نه

NAKOOT

Well-Known Member
این آموزش رو ببین: http://www.idigitalemotion.com/tutorials/guest/vector/vector.html یادمه فارسی این آموزش توی همین سایت بودش. یه سرچ کوچیک کنی پیداش می کنی داداشی. البته آموزش شاخی نیست اما روشنت می کنه. یه آموزش هم طوفان ساخته بود که پیداش نکردم. اینم ببین: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=51077 کلا آموزشهای انجمن ایلستراتور خیلی کمکت می کنه. برای وکتور کردن هم من ایلستراتور رو پیشنهاد می کنم. موفق باشی

Mandana

Active Member
آقای وای پی وای واقعن خجالت داره این چه طرز حرف زدنه؟
فکر می کنید چه خبره اینجا یا وسط خیابونه که هر چی دلتون میخواد میگید؟ اینجا علاوه بر افراد با ادبی مثل شما!!!!!، خانومها و افراد زیر 18 سال هم میان.پستهای اضافه رو پاک می کنم.
بهتون هم اخطار داده میشه.دفه آینده هم خواستید با پدر و مادر کسی شوخی کنید یادتون باشه مجید آنلاین از پذیرفتن افراد بی ادب معذوره!

Darkknight

Member
اقا ول کن
NAKOOT جون از بچه های قدیمی مجید آنلاینه .
Y.P.Y شما حتما NAKOOT جون رو نمی شناسی که این تاپیک رو داری اینقدر کشش می دی !
ول کن به خدا ، تاپیک وکتور رو به کجا رسوندن ! :shock:

Y.P.Y

Well-Known Member
ماندانا خانوم شما تمام پست هارو بخونید... من 2-3 بار به ایشون هشدار دادم توهین نکنن... حتی بقیه دوستان هم گوش زد کردن بهشون... ولی ماشالا...
nakoot جون از بچه های قدیمی مجید آنلاینه .
دیگه بد تر... انتظار نمیره...

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
جناب بر فرض محال هم ایشون توهینی کرده باشه، شما حق اینکه بیاین فحش بدین رو ندارین.
مدیر و ناظم انجمن دکور نیستن! اون دکمه ی گزارش نوشته نامناسب هم جزو تزینات انجمن نیست!
اگر قرار باشه هر کس توی انجمن خودش بخواد برخورد کنه انجمنی نمی مونه دوست عزیز
شرمنده کمی با خشونت حرف زدم اما بعد از 6 روز استراحت ادم بیاد توی سایت ببینه کاربر فعال انجمن اومده فحش ناموسی داده خیلی برای می به شخصه گرون تموم شد شدیدن اعصابم بهم ریخت
راستی اگر مساله ای هست لطفن پیغام خصوصی.تاپیک این بنده خدا رو الکی منحرف نکنیم.ممنون میشم
موفق باشین!

GFX Master

در صورت ادامه پیدا کردن حتی با یک پست اضافی بدون هیچ بحثی دسترسی صاحب پست رو از انجمن قطع میکنم!

من صبح این تاپیک رو دیدم داشت به خوبی پیش میرفت! یه نصف روز چطوری از این رو به اون رو شد خدا عالمه!

خواهشا تاپیک دیگران رو با بحثهای بیهوده به بیراهه نکشید که مجبور به برخورد از نوع شدیدش میشم! :دی

ویرایش توسط سارا:
شما پست بالای منو خوندید؟!!؟
واقعا عجیبه به خدا!!

دوستان و عزیزانی که این تاپیک رو میبینن ! من دنبال وکتور سر سفره 7 سینم به صورت کاملا جدا از هم حالا 3-4 تا قلمشم بود بد نیست کسی اگه لطف کرد و گذاشت ممنونش میشم اگرم نه که میرم دنبالش و اگه تونستم چیز خوبی رو خودم در بیارم میذارمش اینجا :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

perlinpars

Active Member
عجب عدالت زوریه
چون احساس کردم مدیر داره یکطرفه میره. و حتی به قیمت قطع شدن دسترسی به فروم میگم که هر دو طرف مقصر بودن و مدیر نباید با لحن بد و محال گرفتن فرض بی احترامی از یک قدیمی فروم اظهار نظر بکنه. هردو مقصربودن پس هردورو توبیخ کنید نه یک نفر. در ضمن خیلی بده به جای قفل کردن یه تاپیک کسی رو از بن کردن بترسونید

GFX Master

عجب عدالت زوریه
چون احساس کردم مدیر داره یکطرفه میره. و حتی به قیمت قطع شدن دسترسی به فروم میگم که هر دو طرف مقصر بودن و مدیر نباید با لحن بد و محال گرفتن فرض بی احترامی از یک قدیمی فروم اظهار نظر بکنه. هردو مقصربودن پس هردورو توبیخ کنید نه یک نفر. در ضمن خیلی بده به جای قفل کردن یه تاپیک کسی رو از بن کردن بترسونید

دوست گرامی و عزیز من.
اینجا هیچ کس با کسی دشمنی نداره و کسی هم نباید از کسی بترسه!
هیچ کس هم حق نداره از مرتبه ی مدیریت خودش سوء استفاده کنه.
من اگر گفتم ادامه ندید برای این بود که تاپیک این بنده خدا خراب نشه.
وگرنه منم قبول دارم که مدیر یه انجمن هم هیچ فرقی با دیگران نداره و نباید از ابزارهایی که در اختیار داره سوء استفاده کنه.
من خودم همیشه سعی میکنم حداقل 2-3 بار در روز به انجمن سرکشی کنم تا مشکلی پیش نیاد.
من صبح این تاپیک رو دیدم و هیچ مشکلی نداشت و بخاطر کاری که داشتم مجبور شدم برم بیرون از خونه.
وقتی اومدم دیدم این تاپیک بخاطر یه سری حرفها و کل کل های بچه گونه از مسیرش خارج شده.
ماندانا جان هم برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه پستهای مورد دار رو به آرشیو منتقل کرده بودن که من این موضوع رو تازه متوجه شدم.
شما مطمئن باشید اینجا و در برابر قوانین انجمن هیچ فرقی بین یه مدیر و یه عضو تازه وارد وجود نداره.
هر عضوی هر قدر هم که قدیمی باشه باید قوانین رو در نظر بگیره و رفتارش رو متناسب با اون تنظیم کنه.
شما مطمئن باشید این موضوع رو ما توی انجمن مدیران داریم بررسی میکنیم و حتما پیگیر این قضیه خواهیم بود.
در کل خواهش میکنم این موضوع رو فعلا پیگیری نکنید تا بیشتر از این موضوع تاپیک عوض نشه.
این بار نه کسی رو تهدید به کارت میکنم (!) نه بن کردن نه هیچی! فقط خواهش بود!!

Maya3D

New Member
این همه جر و بحث واسه چیه؟؟
اینم واسه شما دوست عزیز اگه پیدا نکردین:
dpxe7iv1faytmj3opth2.png
cdm3631df8auv0fx989p.png

دانلود پک کامل هفت سین :

دانلود

کلمه عبور فايل :www.Iran-PS.com

برگرفته از سایت ایران پی اس
sigpic371_2.gif

جدیدترین ارسال ها