درخواست هاست و دامنه مطمئن

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
من چند تا سوال دارم

1-مزایای دامنه com نسبت به ir در چیه؟ من میخوام فرضا یک فروشگاه راه اندازی کنم که فقط مختص داخل ایران باشه، آیا لزومی هست که com ثبت کنم که برای در موتورهای جست و جو امتیاز بالاتری داشته باشه؟یکم برام قضیه رو روشن کنید

2-از کجا هاست بگیرم که قیمت مناسب، امنیت و امکانات خوبی داشته باشه؟! راستش خیلی سایتا هستن که ارائه میدن. بعضی ها رایگان میدن و بعضی ها پولی
از هاست های رایگان خریدن عاقلانس؟!

IraniyanHost

New Member
سلام دوست عزیز
1. دامنه ها هیچ مزیتی نسبت به هم ندارند. دامنه ها کام دامنه بین المللی هست و بیشتر کاربران کشورهای آمریکا و کانادا از اون استفاده می کنند.دامنه کام بیشتر برای سایتهای تجاری کاربرد دارد. دامنه ir دامنه ملی ایران هست که نشون دهند ایرانی بودن یک سایت و دامنه هست.از نظر رتبه های بالا نوع دامنه هیچ تاثیری روی رتبه سایت شما ندارد (هر چند افراد غیر حرفه ای و تازه کار اعلام میکنند که تاثیر دارد). شما بهتر هست دامنه ملی مورد نظر خودتون رو ثبت کنید با هزینه کمتر الان ثبت دامنه کام حداقل 40 هزار تومان و دامنه ملی 5 هزار تومان هست. متاسفانه عده ای داشتن دامنه کام رو برای خودشون خیلی مهم میدونن در صورتیکه در کشورهای پیشرفته بخصوص ژاپن -ایتالیا-آلمان و فرانسه بزرگترین و بهترین سایت ها شون با دامنه ملی هست و روی این مسئله خیلی حساس هستند.
2.هاست رایگان = پشتیبانی ضعیف و از دست دادن اطلاعات بهتره سراغش نرید.

آخرین ویرایش:

20irib

Member
اگر قصد راه اندازی سایت درخور دارید ارزش قائل باشید برای کارتون و هاست مناسب با قیمت منطقی بگیرید.اما برخی هاستهای رایگان برای شروع کارتان بد نیست . دیر یا زود باید مهاجرت کنید پس چه بهتر که از ابتدا قدم را درست بردارید

در خدمت شما هستیم با سرویس ها حرفه ای و فوق حرفه ای روز وب :)

nimafire

find / -name Support > u
سلام
دامنه دات کام برند ایرانیان و سایت های ایرانی است.همانطور که مثلا ,ru برای سایت های روسیه هست
.com پسوند وب سایت هایی است که محتوای تجاری دارند البته به دلیل محبوبیت. به پسوند عمومی تبدیل شده است

دوست عزیز من میتوانم از امریکا هند و یا انگلستان برای شما سرویس میزانی با اپتایم 99.99 درصد فراهم کنم با مالکیت کامل و پشتیبانی 24 ساعته به همراه Cpanel
دامنه شما نیز با مالکیت 100 درصد شما ثبت خواهد شد
مایل بودید حتما با بخش فروش در ارتباط باشید و ار سوال بیشتری داشتید نیز این بخش راهنمای شما هست

http://clients.afaghhosting.net/submitticket.php?step=2&deptid=2

sarinoo

New Member
با عرض سلام
دامنه .com یک دامنه عمومی و بین المللی است.ثبت دامنه دات کام در عرض 2 دقیقه انجام می شود اما ثبت دامنه دات آی آر از ثبت تا فعال شدن ممکن است 24 ساعت طول بکشد.اگر مسئله قیمت را کنار بگذاریم همیشه دات کام بهتر از سایر پسوندهاست.
اما مسئله دیگری نیز وجود دارد ، به نظر می رسد گوگل برای دامنه های .ir رتبه کمتری نسبت به سایر دامنه ها می دهد.احتمالا به خاطر تحریم...
استفاده از هاست رایگان معقولانه نیست چون هیچ کسی دلش به حال شما نمی سوزد.هیچ رایگانی بدون دلیل نیست.
در مورد هاستینگ هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا