درخواست قیمت برای ساخت تیزر

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام دوستان عزیز می خواستم ازتون خواهش کنم ببینم قیمت ساخت 15 ثانیه تیزر برای تابلوهای تبلیغاتی ( LED ) در مشهد چند هستش . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . :rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز...
فکر نمیکنم تو این موارد نرخ معینی جود داشته باشه ، هرکسی قیمت خودش رو داره...
اینجا ( شیراز ) فکر کنم300 تومن هست ، البته بستگی به این داره که چه کاری بخواین ؟؟ آماتور ، حرفه ای - شامل 3D بشه یا نه و....
موفق باشید:oops:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
خوب بازم بستگی داره که در چه سطحی باشه 3D فقط یه تکست ساده ، یا یه متن انیمیت شده و ...
فکر کنم با یه تکست ساده و کارای افتر افکت ( البته افتر افکت خودش یه دنیاست) 300 تومن خوب باشه ، دیگه حالا بستگی به کاری میکنی قیمت رو ببر بالا:wink:
موفق باشی:oops:

Hi MAJID

کاربر VIP
ممنونم دوست گرامی از راهنماییهای با ارزشتون :rose::oops:
کارم از این قرار که تمام شکلهایی که تو این عکس هست رو باید به صورت انیمیت بیارم سر جاشون . اگه زحمتی نیست یه پیشنهاد قیمت دیگه هم بدید ممنون میشم .:oops:

پیوست ها

• 01sdf.jpg
    01sdf.jpg
    75.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز...
همونطور که من گفتم ، چون ارگانی به اون صورت بر اینجور کارها نظارت نداره ، هرجا قیمت خودشو میگیره و این قیمت هایی که من گفتم رو ممکنه طرف اصلا قبول نکنه و یا خیلی خوشحال شه:green:اون دیگه به خودت برمیگیرده که بتونی چقدر بگیری...
ولی اگه فقط و فقط می خوای همه اشیاء رو ببری و از فاصله دور بیاری تو سر جای خودشون فکر نمیکنم همون 300 رو هم بدن ، مخصوصا اگه کسایی که براشون کار میکنی وارد باشن:-?اگه کار زیبا تر بشه و پول بیشتری بگیری ، چند تا Duplicate از بک گراند بگیر و یکم با Blending Modes بازی کن و پیچیده ترش کن تا گه خواستی توضیح بدی که چیکار کردی ، بتونی قشنگ مانور بدی:wink:
موفق باشی:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا