درخواست طرح و ان یکاد

mahmood_mn

Active Member
سلام خدمت دوستان عزیزم در مجیدآنلاین
اگه امکانش هست چند تا و ان یکاد طرحدار با کیفیت (برای چاپ تقویم) برام بذارین .
تاپیک اسماء مذهبی رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .

خیلی ممنون:rose::rose:

newdelta

Member
اینی که گزاشتم اصلش 40*27 طراحی شده . پایینشم میتونی هر نوشته یا تبلیغی بنویسی. من نوشته هاشو حذف کردم. فایل اصلییش (psd) حجمش 13mb اگه میخواین بگیین.

پیوست ها

• Vanyakad-40-30.jpg
    Vanyakad-40-30.jpg
    72.8 کیلوبایت · بازدیدها: 130

mahmood_mn

Active Member
اینی که گزاشتم اصلش 40*27 طراحی شده . پایینشم میتونی هر نوشته یا تبلیغی بنویسی. من نوشته هاشو حذف کردم. فایل اصلییش (psd) حجمش 13mb اگه میخواین بگیین.
سلام دوست من
خیلی ممنون به خاطر پست و جوابت . من بیشتر دنبال نمونه طرحدار (راحتت کنم پیچ تو پیچ:D) هستم
بازم ممنون:rose:

memol_515

Active Member
فكر نميكنم براي چاپ مناسب باشه. اما شايد اگه وكتورش كني، خوب بشه.

ببخشيد، من كورل نصب نداشتم، وگرنه برات انجام ميدادم.

موفق باشي

پیوست ها

• va en yakaad.jpg
    va en yakaad.jpg
    71.4 کیلوبایت · بازدیدها: 125

.:SENATOR:.

Member
memol جان میشه بگی چطور یه عکس پیکسلی رو با Corel Draw X4 به وکتور تبدیل میکنن؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
memol جان میشه بگی چطور یه عکس پیکسلی رو با Corel Draw X4 به وکتور تبدیل میکنن؟

ببخشید چون میدونم مائده جان نیست و ممکن ئه جواب سوالتون یکمی دیر بشه جواب میدم.

در مورد تبدیل تصویر بیت مپ یا همون پیکسلی به وکتور اولین و حرفه ای ترین راه استفاده از ابزار Pen هست.
یعنی شما تصویر رو داخل کورل یا فری هند یا ایل باز میکنید و با ابزار پن دور تا دور جایی رو که لازم دارید رو خط میکشید
و تنظیمش میکنید. اینطوری تصویری که در آخر دارید وکتور هست و قابلیت بزرگنمایی تا سایز دلخواه رو داره.

اما شرکتای نرم افزاری برای اینکه کار طراح راحتتر و سریعتر بشه قابلیتی به اسم Trace رو داخل برنامه های وکتوری قرار دادن.
این قابلیت به این صورت ئه که شما اول تصویر بیت مپ رو داخل مثلا کورل باز میکنید و روی دکمه ی Trace کلیک میکنید.
کورل با توجه به تنظیماتی که شما برای Trace در نظر گرفتید میاد همون عمل پن تولز رو انجام میده براتون.
البته بیشتر مواقع نیازه که بعد از Trace کردن یکبار هم خود طراح بعضی خطها رو که کورل رسم کرده رو ویرایش کنه.
هر چقدر تصویر بیت مپ شما با کیفیت تر باشه خروجی ای که کورل میده دقیقتر هست و کمتر نیاز داره که طراح خودشم ادیتش کنه.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا