درخواست راهنمایی در مورد دریافت قالب فروم مجید آنلاین

hadisystem

New Member
با سلام

دوستان عزیز و مدیر گرامی انجمن
میخوام بدونم آیا میتونم قالب فروم انجمن مجید انلاین رو داشته باشم ؟
اگه میشه لینک دانلودش رو بزارید آخه واقعا زیباست و کامله

Milad

Well-Known Member
این تم به صورت اختصاصی برای مجیدآنلاین تهیه شده ، البته کسایی هستند که اگه بخوای برات کپیشو میزنند که کار خوبی نیست :green:

hadisystem

New Member
عزيزم ميدونم اختصاصيه اما چون كار زيبايي ميخوام داشته باشمش
به نظرم اينطوري تبليغات خوبي واسه اين فروم هم ميشه

Milad

Well-Known Member
گفتم که میتونی سفارش طراحیش رو بدی ، فکر نکنم هیچ کس تم اختصاصیش رو به کس دیگه ای بده ...

موفق باشی

Milad

Well-Known Member
البته این نکته رو بگم که این قالب هم از پایه طراحی نشده ، شما تو فروم های vb درخواست تغییرات در تم اصلی رو بدید ، میتونید با کمی تغییرات یک تم اختصاصی و زیبا داشته باشید ، اگر یکم جستجو کنید آماده مجید آنلاین رو هم پیدا میکنید ولی چون از نظرم کار درستی نیست نمیتونم لینک بزارم .

موفق باشی :rose:

v.b.f1

Active Member
والا فارسیشم هست خیلی جاها دیدم اما خوب نیست اینجا بزاریمش :green:

Patira

New Member
سلام و درود!
دوست گرامی؛
شما با مراجعه به سایت www.webalfa.com بخش مربوط به vBulletin می توانید قالب فارسی مجید آنلاین رو دریافت کنید!
البته اگه کمی وارد باشید بدون نیاز به این کار می تونید خودتون از بخش مربوط به تغییر قالب در admincp، به راحتی یک قالب زیبا (حتی بهتر از مجید آنلاین) بسازید!
به هر حال ما که منبع رو در اختیارتون گذاشتیم!
پیروز باشید!

Mohammad

Member
دوستانی که لینک قالب رو قرار دادن اصلا کار درستی نکردن (البته اگه قالب اختصاصی باشه)

برای خرید قالب هم با یوزر Majid صحبت کنید

Patira

New Member
دوستانی که لینک قالب رو قرار دادن اصلا کار درستی نکردن (البته اگه قالب اختصاصی باشه)

برای خرید قالب هم با یوزر majid صحبت کنید

درود!
دوست گرامی؛
لینکی قرار داده نشد!
تنها اعلام شد که چنین سایتی در حال حاضر، قالب انجمن مجید آنلاین رو برای دانلود قرار داده!
پیروز باشید!

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام دوستان دوستان قبل از من گفتنی ها رو گفتن
اما لازمه چند تا نکته رو بگم
این قالب اختصاصیه مجید آنلاین هستش و تیم طراحی و گرافیک سایت خیلی برای فارسی سازی و طراحی قسمت های مختلف اون زحمت کشیدن شما اگه میخوای یه همچین انجمنی راه بندازی و حاضری پول هم برای قالب بدی چرا روی یه قالب جدید هزینه نمیکنی این طوری هم کارت به دلخواه خودت میشه و هم تهمت اینکه قالب دزدیه و تقلیدی هستش بهت نمیخوره چون حتی اگه شما قالب رو بخری باز هم کسایی که نمیدونن فکر میکنن قالب دزدی هستش و فکر میشه که سایتت تقلیدی هستش و بازدید کنندش رو از دست میده متاسفانه من چند تا از انجمن های فارسی رو دیدم که از همین قالب استفاده میکنن اما چون این قالب رو متعلق به مجید آنلاین و کاربراش میدونم از همکاری با اون انجمن ها منصرف شدم چون سایتی که پایش دزدی و یا تقلیدی باشه هرگز نمیتونه موفق بشه

Mohammad

Member
درود!
دوست گرامی؛
لینکی قرار داده نشد!
تنها اعلام شد که چنین سایتی در حال حاضر، قالب انجمن مجید آنلاین رو برای دانلود قرار داده!
پیروز باشید!

مرسی از بابت گزارش کامل و دقیقتون

اگه کمی دقت داشته باشید میشه فهمید که اینجور نوشتن فرقی با قرار دادن لینک نداره
چراکه من تونستم بعد از خوندن این تاپیک لینک دانلود رو گیر بیارم
(البته دانلود نکردم چون لازم ندارم و اینکه کار شایسته ای نیست)

در هر صورت پیشنهاد می کنم اگه قراره قالب رو بخرید با مدیران انجمن صحبت کنید .

hadisystem

New Member
بابا ما غلط كرديم دوستان
چشممون يه چيزي رو گرفت ديگه شما ببخشيد
اينقدر هم با هم كل كل نكنيد من فقط يه سوال پرسيدم
ضمنا قابل توجه دوست خوبم كه فرمودند بازديد كننده كمتر ميشه و ميگن قالب دزديه بايد عرض كنم كه بنده نياز به كپي قالب ندارم انجمن دارم واسه خودم اما ميخواستم از استايل هاي قالب ها و چيدمانش الگو بگيرم تا يه چيزايي بيشتر بتونم يادبگيرم و اون چيزي رو كه ميخوام طراحي كنم
درسته اين سايت خيلي قشنگه و به ضعم خيليا كامله اما از نظر من يه سري چيزا اگه تغييراتي داشته باشن شايد قشنگتر هم بشه
البته اين نظر شخصي منه خواهشا باز دوبار بلند نشيد بكوبيد تو سروكله همديگه و ببنديدمون به رگبار ها ....

اما بازم ممنون از راهنمايي هاي خوبتون

جدیدترین ارسال ها

بالا