درخواست تدریس ایندیزاین

nasim.fish2

Member
با سلام
اگه کسی از دوستان می تونه آموزش ایندایزاین رو به صورت فشرده و کاملا" حرفه ای تدیس کنه خوشحال میشم خودشو معرفی کنه:)

odrakoola

Well-Known Member
با سلام
اگه کسی از دوستان می تونه آموزش ایندایزاین رو به صورت فشرده و کاملا" حرفه ای تدیس کنه خوشحال میشم خودشو معرفی کنه:)

سلام دوست خوبم!
به انجمن خوش آمدید. من فکر میکنم ایندیزاین خیلی نرم افزار ساده و راحتیه و با یه کم سروکله زدن با نرم افزار بیشترشو یاد میگیرین .
من قول میدم که شما با صرف حداکثر دو ساعت بیشتر از 40 درصد نکاتو خودتون به راحتی یاد بگییرین.
این کارو انجام بدید اگه مشکلی داشتید توی انجمن مطرح کنید تا پاسخ داده بشه.
موفق باشید.

p30graphic

Active Member
اره همینطوره odrakoola گفت. یه سایت هم هست که به طور تقریبا مرتبط آموزش میزاره واسه دانلود. لینکش رو خصوصی میزارم برات چون قبلا واسه یکی از دوستان گذاشتم مدیریت به دلیل اینکه تبلیغ اون سایت نباشه پستم رو حذف کرد.

nasim.fish2

Member
راستش من خودم با سایتهایی که آموزش میزارن تا حدودی آشنا هستم و تقریبا تا اونجایی که بتونم خودم آموزش میگیرم وتو خونه کار میکنم این کمک برای یکی از دوستانمه که تو یک شرکت کار میکنه و به دلیل اینکه هم شاغله و هم مادر وقت زیادی نداره و میخواد تو ساعات اداریش یاد بگیره.

p30graphic

Active Member
خوب اون سایتی که آدرسش رو بتون دادم هر فصل از آموزش به صورت pdf که هرجایی میشه ازش استفاده کرد.
در کل کاری بود که از دست من بر می اومد

nsadra

Member
سلام. میشه به من هم معرفی کنید. من یک سالی هست که دارم توی این دیزاین کار می کنم اما چون منم خودم با سرو کله زدن یاد گرفتم گاهی راههایی رو ممکنه برم که دور سر چرخوندن باشه و راه ساده تری هم وجود داشته باشه. ممنون میشم اگه لطف کنی.

nasim.fish2

Member
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی تنها دو بخش از آموزش تو اون سایته! کامل نیست:cool:

odrakoola

Well-Known Member
با اجازه اساتید و دوستان دیزاین کار انشاالله بعد از پایان امتحانات ایندیزاین رو در 20 تا 30 قسمت به شکل نسبتا کاملی آموزش میدم .
امیدوارم بتونم به دوستانی که به این نرم افزار خوب و مفید علاقه دارند کمکی کرده باشم.

f@rh@d

Member
با سلام

ببین تجربه 10 ساله من با کار با کورل و ایندیزاین واسه صحفه آرایی می گه !! باید یکی بهت یاد بده که 1 ساعت کلش رو یاد میگیرید.:cool:

ولی اگه می خواید با سروکله زدن یادبگیرید باید 2 تا نکته رو یادت باشه !:shock:
1- باید اینذیزاین جلوت باز باشه !!! یعنی یه مدت فقز فقط با ایندیزاین کار کنی ! من هیچی ار کورل نمی دونستم چیکار کردم؟؟؟؟ یه ویندوز ریختم و فقط کرل رو صب کردم و 1 ماهی کورل جلوم باز بود نتیجه این شد که الان چشم بسته با کرل کار می کنم !! :cool:
مهمتر از اون اینه که تو کار باشی ! یعنی تا وقتی که تو خونه نشستی و با ایندیزاین ور میری هیچی یاد نمی گیری باید تو کار باشی و به مشکلات کار برخورد کنی !!!!! در حین کار جدی مشکلاتی پیش میاد که تو خونه به فکرتم نمی رسه !!:snap:

واسه آموزش هم می تونم کمکت کنم !!!! حداکثر 2 ساعته مسلط می شی !:)

nasim.fish2

Member
ما فکر میکردیم بچه های انجمن بامرامند:sad:دوستان عزیز یکی از دوستان به ما گفت میاد آموزش ایندیزاین رو میده کلی زنگ بزن اون زنگ زد ماهم کلی روش حساب کردیم :cool:ولی مارو پیچوند آبرومونم پیش دوسته چند سالمون برد :cry: حالا تقاضایی که دارم اینه که اگه کسی میتونه آموزش PDF ایندیزاینو به صورت کامل بده به بنده. ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا