درخواست بهترین سایت های لینک باکس

hno

Member
سلام
من یه سوال داشتم ، ایا واقعا لینک باکس ها در افزایش آمار بازدید سایت تاثیر دارند ؟

لطفا آدرس چند لینک باکس فعال و پر بازدید رو بهم بدین

با تشکر

zareeimasoud24

New Member
افزایش پیج رنک و بازدیدکننده با لینک باکس تبلیغ آزاد

سلام دوست عزیز با نمایش لینک خود در لینک باکس باعث افزایش بازدیدکننده و پیج رنک سایت خود خواهید شد. لینک باکس زیر را جهت افزایش بازدید کننده و پیج رنک شما معرفی می کنم امیدوارم خوشتون باید

پیج رنک این لینک باکس 2 می باشد و بازدیدکننده آن روز به روز افزایش می یابد.

www.tabligh-azad.com/link:rose:

Mr.Steres

Active Member
بله دوست عزیز تاثیر داره ولی این لینک باکس ها اینقدر ضرر به سایت و یا وبلاگتون می رسونن که بهتره 100 سال استفاده نکنی ! به طور مثال اونها با رفرش کردن مداوم خودشون امارشون بالا می ره در حالی که اعصاب بیننده شما رو خورد می کنند ! در ضمن شما مجبوری محتویات یک صفحه دیگه ای که شما مدیریت نمی کنی رو تو سایت خودتون تحمل کنید . تازه سنگینی و مشکلات امنیتی و ویروسی لینک باکس ها که دیگه ...

zareeimasoud24

New Member
لینک باکسی که من در بالا معرفی کردم علاوه بر اینکه امنیت بالایی داره کاملا سبک بوده و باعث کاهش سرعت وبلاگ شما نخواهد شد و باگذاشتن این لینک باکس در زیر سایت اعصاب کسی هم خورد نمیشه تازه با لینکی که شما می دهی در گوگل بیشتر شناخته شده و پیج رنک و بازدیدکننده شما نیز افزایش پیدا می کند

www.tabligh-azad.com/link:rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
می توانید از نرم افزار هایی که به صورت اتوماتیک سایت شما را در لینک باکس ها ذخیره می کنند استفاده کنید، مانند:

AllSubmitter 5.8
Submit your Web site to hundreds of Web directories. Read review

Fast Directory Submitter

Free Directory Submission Software 1.01
Submit your Web site to several directories.

Website Submitter 3.0
Submit multiple Web sites to various directories and search engines.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
لينک گذاشتن در لينک باكس هرگز پيج رنک رو افزايش نميده
به تصور من، یکی از ملاک های گوگل در دادن pr ، لینک سایت شما در سایت هایی است که خود pr بالایی دارند!

pouya saadeghi

Active Member
درود بر شما

به تصور من، یکی از ملاک های گوگل در دادن pr ، لینک سایت شما در سایت هایی است که خود pr بالایی دارند!

بله اما مگر گوگل صفحه Iframeی که داخل یک فایل JS قرار دارد را ایندکس می کند؟!
روبات گوگل توانایی خواندن جاوا اسکریپت را ندارد...

Mr.Steres

Active Member
نیازی نیست که لینک باکس رو از توی سایت شما ایندکس کنه ... لینک باکس هم خودش صفحه ای و ادرسی داره برای خودش ....

pouya saadeghi

Active Member
نیازی نیست که لینک باکس رو از توی سایت شما ایندکس کنه ... لینک باکس هم خودش صفحه ای و ادرسی داره برای خودش ....

لينک باكس آدرس داره ولى كسى لينكشو تو سايتش نميذاره كه, يه جاوااسكريپت ميذاره كه توش فريم لينک باكس هستش...
به علاوه , به نظر شما گوگل چقدر به صفحه ا‏ى كه محتواش فقط كلى لينک خروجى (و معمولا نا مرتبط) هست اهميت ميده‏؟(تازه اگه اسپم شناخته نشه!!)

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
به نظر من
1- لینک باکس مسائل امنیتی سایت رو تحت تاثیر قرار میده
2- روی ایندکس سایت تاثیر بدی داره
3- روی محتوای لینک باکس هیچ نظارتی نمیشه کرد
و خیلی بدی های دیگه
استفاده از لینک باکس رو برای یک سایت معتبر اصلا توصیه نمی کنم

shima2010

New Member
به نظر من بهترين لينك باكس " اكسترا لينك " هستش.
چون 2 تا ويژگي مهم داره:
1- آمار بالا
2- امكان ثبت لينك هاي روزانه بدون هيچ محدوديتي
من تا حالا هيچ لينك باكس ايراني رو نديدم كه امكان ثبت لينك هاي روزانه رو داشته باشه.
اينطوري بازديدكنندگان از دو طريق وارد وب شما مي شوند. 1 - لينك ثابت 2- لينك هاي روزانه
يه چيز جالب ديگه هم هست. پس از اينكه لينك ثابت شما ثبت شد ، شما مي تونيد لينك هاي روزانه خودتون رو " بلافاصله " پس از ارسال در اكسترا لينك ثبت كنيد. اينطوري نيازي به منتظر بودن براي تاييد مديريت نيست.
http://extralink.tk

جدیدترین ارسال ها

بالا