درخواست آموزش نصب موتور رندر آرنولد برای مایا

ssdsajad

Active Member
آرنولد فقط blin و lambert رندر میکنه از متریالهای مایا تازه اگه انعکاس داشته باشی که بامپ هم بخواد دیگه باید بیخیال متریالهای مایا بشی! ولی خودش یه متریال داره ناز. از اون که استفاده کنی همه نیازهاتو براورده میکنه. تو نور هم نیازی به تغییر اون قسمتی که دوستمون گفت نیست کافیه در زیرdacy type --------> Exposure رو ببری بالا در حد 12 یا 16 یا ...
البته دوستمون گفتند من تا حدی به یه نتیجه هایی رسیدم
و از بین سوالهایی که پرسیدم هم باز به یه نتیجه هایی رسیدم
روش شما رو هم بررسی میکنم نتیجه اش رو میگم
بسیار ممنونم

مشکل آبجکت هم با کمک دوستمون شد و تون یه جورایی رندر کنم

در رابطه با اینکه دوستمون گفتند آرنولد شوخی نیست و بهتره با منتال ری کار کنید باید بگم در حال حاضر به یه چیزایی از آرنولد پی بردم
به نظر من آرنولد فقط کیفیت عالی داره واسه پروژه های عالی
این نتیجه گیریه منه که به صورت لیست نوشتم نظرشماچیه؟؟؟

maya software : در پروژه های سنگین => به درد نخور | در پروژه های سبک => به درد نخور |در رندر بعضی چیزا که ممکنه منتال ری اذیت کنه : بد نیست
arnold: در پروژه های سنگین دارای کیفیت بالا => عالی به شرط داشتن سیستم قوی | در پروژه های سبک => بی فایده ! | دررندر بعضی چیزای خاص => دارای محدودیت روی اعصاب
mental ray در پروژه های سنگین دارای کیفیت بالا => بسیارعالی ولی نه در حد آرنولد | در پروژه های سبک => بسیار مناسب | در رندربعضی چیزای خاص => تا الان که محدودیتی ندیدم شاید بعدا ببینم
یه موتور رندر هم به گوشم خورده که شنیدیم عالیه (رندر من )
که متاسفانه اینم مثل نرم افزار محبوب من reason 6.5 کرک نشده !

ssdsajad

Active Member
آرنولد فقط blin و lambert رندر میکنه از متریالهای مایا تازه اگه انعکاس داشته باشی که بامپ هم بخواد دیگه باید بیخیال متریالهای مایا بشی! ولی خودش یه متریال داره ناز. از اون که استفاده کنی همه نیازهاتو براورده میکنه. تو نور هم نیازی به تغییر اون قسمتی که دوستمون گفت نیست کافیه در زیرdacy type --------> Exposure رو ببری بالا در حد 12 یا 16 یا ...
اینو نپرسیدم اون متریالخودش اسمش چیه؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا