درآمد مدل سازی سه بعدی ( خواهش میکنم راهنمایی کنید )

arashp300

New Member
سلام دوستان عزیز .

من تازه میخوام مدل سازی سه بعدی رو شروع کنم . تا اونجایی هم که اطلاع دارم Zbrush و Maya فوق العاده ان .

میخوام بدونم اگر تو این کار وارد و به قولی متخصص بشم چه قد درآمد دارم ؟ کجاها میتونم کار کنم ؟

آیا میشه روی مدل سازی سه بعدی به عنوان یک شغل حساب کرد ؟

خواهش میکنم جواب بدید و راهنمایی کنید .

یک دنیا ممنون .

elya3

Well-Known Member
این کار در آمدش بسته به کیفیت کار و تخصصت خیلی بالا پایین داره
من خودم دو سال پیش تو یه شرکت ماهیانه 600 میگرفتم(البته اون موقع کارم ضعیف بود)
اما الان باید بیشتر شده باشه
اگه کارت خیلی خوب باشه که خیلی بالاتر از ایناست

arashp300

New Member
دوست عزیز ، الیا ، خیلی خیلی ممنونم که جوابم رو دادی . اینکه میگی اگه کارت خیلی خوب باشه ، خیلی بالاتر از ایناست ، مثلا چه قدر ؟

در ضمن جذت بازار کارش چه جوریه ؟

ممنونم عزیز .

ALI DIBA ormazd

New Member
دوست عزیز ، الیا ، خیلی خیلی ممنونم که جوابم رو دادی . اینکه میگی اگه کارت خیلی خوب باشه ، خیلی بالاتر از ایناست ، مثلا چه قدر ؟

در ضمن جذت بازار کارش چه جوریه ؟

ممنونم عزیز .
کارای شرکتی همشون نوشته ما به یک خانم نیازمندیم،!! یعنی بیشتر کارای کامپیوتری به زنا احتیاج دارن، نمیدونم چه فرمول و قضیه ایه..

آخرین ویرایش:

arashp300

New Member
سلام علی جان . ممنون جواب دادی .

علی جان شما الان از مدل سازس سه بعدی پول درمیاری ؟

در ضمن ، مدل سازی سه بغدی به غیر از حوزه انیمیشن و معماری ، تو رشته های دیگه هم کاربرد داره .

یه دنیا ممنون علی جان که جواب دادی .

در ضمن کارات رو هم دیدم . خوب بود ها ولی باید بیشتر از اینا گل بکاری پسر ! .

ALI DIBA ormazd

New Member
سلام علی جان . ممنون جواب دادی .

علی جان شما الان از مدل سازس سه بعدی پول درمیاری ؟

در ضمن ، مدل سازی سه بغدی به غیر از حوزه انیمیشن و معماری ، تو رشته های دیگه هم کاربرد داره .

یه دنیا ممنون علی جان که جواب دادی .

در ضمن کارات رو هم دیدم . خوب بود ها ولی باید بیشتر از اینا گل بکاری پسر ! .
منو ADD کن توی یاهو یه نفر که رشته دانشگاهیش اینه رو بهت معرفی کنم، [email protected]

راستی من هرچی ساختم با آموزش هایی که از سایتا میگیرم بوده ، هیچ کلاسی نرفتم و رشتم نبوده:)

sajad_VFX

Member
کارای شرکتی همشون نوشته ما به یک خانم نیازمندیم،!! یعنی بیشتر کارای کامپیوتری به زنا احتیاج دارن، نمیدونم چه فرمول و قضیه ایه..
فرمول و قضیه اش اینه که خانوما به دستمزد کمتر قانع هستند. فرضا یه منشی خانم حاضره برا ماهی 150 یا 200 کار کنه ولی یه پسر این حقوق ها اصلا کفافش نمیده

جدیدترین ارسال ها

بالا