دانلود افزونه فروش فایل دانلود Easy Digital Downloads وردپرس

Mojtaba313

New Member
Easy Digital Downloads یک راه حل کامل تجارت الکترونیک برای فروش محصولات دیجیتال در وردپرس است.
افزونه Easy Digital Downloads یا به اختصار افزونه EDD وردپرس یک افزونه برای فروش محصولات دیجیتالی می باشد. با نصب افزونه ایزی دیجیتال دانلود بر روی وردپرس امکانات کامل یک فروشگاه فایل یا محصولات مجازی و دیجیتالی به وردپرس شما اضافه می شود. افزونه EDD وردپرس کاملا رایگان بوده و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می توانید سیستم دانلود به ازای پرداخت را در سایت وردپرسی خود راه اندازی نمایید.

Easy Digital Downloads یک ابزار ارزشمند است که من در سراسر تجارت خود و برای مشتریانم از آن استفاده می کنم. من عاشق سادگی و در عین حال ویژگی های قدرتمند و کتابخانه ای از برنامه های افزودنی مفید هستم. EDD به‌عنوان یکی از تنها گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه برای مقیاس‌پذیری یک کسب‌وکار با محوریت ارائه سایت‌های تجارت الکترونیک دیجیتال به مشتریان خود برجسته است.

Easy Digital Downloads با پشتیبانی داخلی Block Editor ارائه می شود که بهترین تجربه را در ساخت فروشگاه تجارت الکترونیک به شما می دهد. ما بلوک‌هایی را برای موارد زیر اضافه کرده‌ایم (همزمان با موارد بیشتری…)

1. سبد خرید (مناسب برای نوارهای فرعی)
  2. مینی سبد خرید (مناسب برای منوهای ناوبری)
  3. لیست محصولات
  4. تاییدیه پرداخت
  5. دسته بندی محصول/لیست برچسب
  6. فرم ثبت نام
  7. فرم ورود (کامل با پشتیبانی بازنشانی رمز عبور)
  8. نمای رسید
  9. تاریخچه سفارش مشتری
  10. دکمه خرید محصول و افزودن به سبد خرید
  11. تسویه حساب فروشگاه

افزونه edd کاملا فارسی و رایگان است و برای فروشگاه دانلود فایل می توانید از این افزونه بی نظیر استفاده کنید. تمام درگاه های پرداخت ایران نیز هماهنگ سازی لازم را می دهند.

دانلود از مخزن وردپرس

جدیدترین ارسال ها

بالا