دانلود از سرور مخفی برای کاربران

6990

New Member
سلام
بنده به یک اسکریپت برای دانلود یک فایل از یک سرور دیگر احتیاج دارم.
به شکلی که کاربر نتونه سایتی که داره از اون دانلود می کنه رو تشخیص بده.

مثلا می خوام لینک یک فایل با آدرس www.example.com/sth.zip رو برای دانلود در سایت خودم مثلا sssssss.com بذارم ولی به این شکل که کاربر متوجه نشه که داره از example.com دانلود می کنه و دانلود منیجر آدرس فایل رو به شکل مثلا sssssss.com/download.php نشون بده.

اگه دقت کرده باشید در انجمن ها آدرس فایل های پیوست به شکل
http://****.com/attachment.php?s=aaaa&attachmentid=bbbbb&d=cccc
نشون داده می شه و خبری از اسم فایل اصلی وجود نداره.
من هم یه همچین چیزی می خوام با این تفاوت که فایل از یک سرور دیگه دانلود بشه

شاید هم چنین چیزی غیر ممکن باشه ولی اگه اسکریپت یا اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون می شم به بنده هم کمک کنید.
:rose:

maysam.m

Well-Known Member
به نظر من همچین چیزی ممکن نیست!
اگر فایل روی سرور خودتون باشه چرا ممکنه، اما در غیر این صورت فکر نکنم شدنی باشه!

6990

New Member
خیلی ممنون
میشه لطف کنید و بگید چطور میشه روی سرور خودم اینکارو بکنم؟

aghanaser

Member
جوال

سلام دوست عزيز

لطفا يكم توضيح بده كه سايت شما به چه زباني نوشته شده؟ بانك اطلاعاتي داره يانه ؟ اگه داره ازچه نوعيه ؟ قالب سايتتون چطوريه مثلا خبري يا صرفا براي دانلود ؟ تا جواب بديم..

موفق باشيد

6990

New Member
به زبان php نوشته شده، بانک اطلاعاتی mysql داره و صرفا برای دانلود فایله
اونم فقط یک نوع فایل با حجم حدود 150 مگ که هر شب قراره فایل جدید از سرور اصلی منتقل بشه به سرور خودم برای دانلود ولی به خاطر مشکلات ترافیک این کار قابل انجام نیست و می خوام مستقیما از همون سرور اصلی دانلود بشه ولی آدرس فایل اصلی لو نره
خیلی ممنون
:rose:

aghanaser

Member
جواب

سلام دوست عزيز
با توجه به شرايط شما كارتون يكم سخت ميشه .اگه فايل روي سرور خود شما باشه ميشه با يك كد navigate يا استفاده از session كار را انجام داد ولي وقتي روي يك سرور ديگه است خوب طبعا امكان اتصال به بانك اون سرور كار راحتي نيست.ميشه ولي سختي خاص خودش را داره.ولي يك پيشنهاد براتون دارم.اگر به اون سرور دسترسي كامل داريد مي تونيد يك پرتال با لينك غير مستقيم روش بارگذاري كنيد و مسير فايل مورد نظر را بهش بديد يا اصلا خودتون يه برنامه بنويسيد و هرروز فايل را توي بانكش قرار بديد و يك نوع navigata پيچيده براش تعريف كنيد.بعد مي تونيد لينك هاي خروجي را توي سرور خودتون البته بصورت navigate شده قرار بديد.

اگر سوالي بود بپرسيد - موفق باشيد

6990

New Member
سلام و خیلی ممنون از کمکتون
بله سرور دوم هم در اختیار خودمه.
البته منظور شما رو از کد navigate متوجه نشدم. سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
البته خودم در برنامه نویسی php حرفه ای نیستم. اگه لطف کید و روش انجام این کار رو (بارگذری پرتال با لينك غير مستقيم) توضیح بدید ممنون میشم.
خیلی ممنون

aghanaser

Member
جواب

سلام دوست عزيز
اگر توي برنامه نويسي حرفه اي نيستي اصلا پيشنهاد نمي كنم روي اين موضوع(براي برنامه نوشتن)وقت بزاري مي توني به سايت p30vel.ir بري و در قسمت آپلود و دانلود يك پرتالي كه فايلها را توش آپلود ميكني و لينك غير مستقيم ميده دانلود كني و بزاريش توي سرور خودت .بعد با رد كردن فايلت از اون پرتال يك لينك غير مستقيم از فايلت مي گيري كه مسيرش هم مشخص نيست.براي بارگذاري اون پرتال هم خيلي ساده از فايل setup اون استفاده مي كني.
درضمن در مورد navigate url همينطور كه از اسمش پيداست يعني يك آدرس url كه اطلاعات ومسيرهاي مختلفي توي اون بارگذاري ميشن.
اين بهتري راهي بود كه به ذهنم رسيد.اگر بازم سوالي بود بپرسيد.
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا