خوشگله؟

sadraman

Active Member
سلام دوستان
این قالب رو برای مای بی بی طراحیدم
چطوره؟

میتونید برین اینجا
با نام کاربری و پسورد mehman وارد بشین
و نظرتونو مستقیما بگین

ممنون

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
به نظرم باید رو بکگراندش تجدید نظر کنی ، خیلی تو چشمه و بقیش دیده نمیشه فکر میکنم پشت زمینه سیاه با یک پترن قشنگ خوب باشه
موفق باشی خوب بود

sadraman

Active Member
تبریک میگم واقعا زیبا شده یه ان باور نکردم این mybb باشه:green:
باور نمیکنم این تو خودِ تویی...:green:

سلام دوست عزیز
به نظرم باید رو بکگراندش تجدید نظر کنی ، خیلی تو چشمه و بقیش دیده نمیشه فکر میکنم پشت زمینه سیاه با یک پترن قشنگ خوب باشه
موفق باشی خوب بود
قبول دارم خیلی ها اینو گفتن
بصورت تقریبا هفته عوضش میکنم
بازهم ممنون

راستی اگه بک قشنگی دارین که راحت ریپید بشه
ممنون میشم بذارین

• Like
Reactions: pcj

farik

Well-Known Member
با سلام..در کل خوبه ولی من فقط اشکالات رو میگم(البته از نظر خودم):
خوب رو بک گراند که با بقیه موافقم چون با شفافیتی که گذاشتین و رنگ بک گراند زیبایی کار رو گرفته..از طرفی باید بگم که یکم باید تناسب رنگ ها رو بیشتر رعایت کنین..رنگ ها خیلی روشنن....راستی میتونی با js صفحات رو یکم پویاتر و جالب تر کنی..مثلا رو هر موضوع که موس رفت شفافیت تصویر بشه 1(100%) ....راستی دکمه ها و تکست ها رو با CSS میشه قشنگتر کرد...
در کل ولی خوبه..

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم
فکر می کنم یه خورده دیر نظر دارم میدهم چون دفعه قبل که سایت مورد نظر رو دیده بودم، یه پس زمینه دیگه داشت.
حقیقت امر اینه که من فقط یک طراح وب ساده هستم و از گرافیک و طراحی سر رشته ای ندارم، اما به نظرم:
- موضوع انجمن شما معماری هست، این واژه بیشتر تو ذهن آدم، تصور نظم رو به وجود میاره. شما پس زمینه رو ابر قرار دادی! این انجمن عشاق هست یا انجمن معماری؟
- رنگ پس زمینه و ابر، خیلی محتویات صفحه رو تحت تاثیر قرار داده، چرا اینقدر پر رنگ؟
- بنر سایت کچاست، وارد سایت کی میشم، احساس می کنم بالای سایت قطع شده!
در کل از نظم سایت خیلی خوشم اومد، از اون انجمن هایی هست که اگر دنبال موضوع خاصی بگردی، گیچ نمیشی.
موفق باشی
حسین

جدیدترین ارسال ها

بالا