خودم و طراحي از خودم نظرتون چيه؟

arash.111

Member
کارت قشنگ بود . اگه میشه یه توضیحی هم بده واسش . از چه ابزارهایی استفاده کردی و واسه چی اینو درست کردی؟ واسه کارت ویزیت ، بنر! ، تابلو یا ...
یه مشکلی هم که بنظرم داشت این بود که رئال بودن چهره با ترسیمی بودن و غیر رئال بودن بقیه المان های تصویر همخونی نداره . منظورم اینه که تصویر یکدست نیست . مثلا شاید اگه یکم به چهرت حالت فانتزی بدی بنظرم بهتر میشه.
در مورد متن هم همین طوره بنظرم . متنت سایه داره در نتیجه نسبت به سایر المان ها 3 بعدی بنظر میاد . این هم تضاد بوجود میاره .

آخرین ویرایش:

NASERGRAPHIC

New Member
کارت قشنگ بود . اگه میشه یه توضیحی هم بده واسش . از چه ابزارهایی استفاده کردی و واسه چی اینو درست کردی؟ واسه کارت ویزیت ، بنر! ، تابلو یا ...
یه مشکلی هم که بنظرم داشت این بود که رئال بودن چهره با ترسیمی بودن و غیر رئال بودن بقیه المان های تصویر همخونی نداره . منظورم اینه که تصویر یکدست نیست . مثلا شاید اگه یکم به چهرت حالت فانتزی بدی بنظرم بهتر میشه.
در مورد متن هم همین طوره بنظرم . متنت سایه داره در نتیجه نسبت به سایر المان ها 3 بعدی بنظر میاد . این هم تضاد بوجود میاره .

مرسي. اين يه پوستره كه الان كوچيك كردم كه قابل آپلود باشه ، با نظرتون موافقم بايد چهره رو به وكتور تبديلش ميكردم ، روش كار ميكنم و يه نسخه ديگه ازش ميگذارم.

GsGraphic

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
از اینکه کل کار سبز هست خیلی خوشم نیومد میتونست خیلی جذابتر بشه با اضافه کردن چند تا رنگ دیگه
یه سوالم داشتم که منظورتوناز طراح و چهره ناصر پریشانی یعنی چی؟

NASERGRAPHIC

New Member
سلام دوست عزیز
از اینکه کل کار سبز هست خیلی خوشم نیومد میتونست خیلی جذابتر بشه با اضافه کردن چند تا رنگ دیگه
یه سوالم داشتم که منظورتوناز طراح و چهره ناصر پریشانی یعنی چی؟

سلام .مرسي.منظورم اينه كه طراحي و چهره اي كه روش كار شده ناصر پريشاني هست يعني خودم:paint:

msoltan2371

Member
چه پترن و تمثیل باد و کبوتر و پر قشنگی.. دلم آب افتاد آخه ندارمشون.. :(
با نظر arash.111 موافقم.. موفق باشید..

جدیدترین ارسال ها

بالا