خط نستعلتق در فوتو شاپ

kayut

New Member
.
سلام،

ميشه font هاي خط نستعلتق را جايي download کرد و در فوتو شاپ استفاده کرد؟

ممنون

.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
نه دوست عزیز شما می تونید برنامه چیلپا رو نصب کنید و متون خودتون رو در اونجا بنویسید و با یه Copyو Paste ساده اونو داخل فتو شاپ بیاری اگه لینک دانلود چلیپا رو هم می خوای بگو تا بزارم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
قبل از مطرح کردن این سوال اگه یه جستجو میکردین به جوابتون میرسیدین چون این پرسش بارها توی انجمن مطرح شده

GFX Master

شرمنده من یادم رفت بهشون خیر مقدم بگم. منظور بدی هم نداشتم ولی چون این موضوع خیلی مطرح شده بود گفتم

• Like
Reactions: SME

saeedmasih

Member
هر چند خودم تازه واردم ولی پیوست به جمع مجید آنلاینی ها رو بهتون تبریک میگم.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
ضمن خير مقدم با شما

دوستان ميتونند با تهيه‌ي نرم افزار خوشنويس ( البته خودم كرك شدشو دانلود كردم نصب نشد ولي شنيدم كار كار ميكنه ) در فوتوشاپ نسخه‌ي خاورميانه به صورت مستقيم فارسي بنويسن.

تا بعد...!

kayut

New Member
اگه لینک دانلود چلیپا رو هم می خوای بگو تا بزارم

خيلي ممنون ميشم اگر که لينک رو بذاريد.

دوستان ميتونند با تهيه‌ي نرم افزار خوشنويس ( البته خودم كرك شدشو دانلود كردم نصب نشد ولي شنيدم كار كار ميكنه ) در فوتوشاپ نسخه‌ي خاورميانه به صورت مستقيم فارسي بنويسن.

تا بعد...!

کجا ميشه لينک اين برنامه را پيدا کرد؟

GFX Master

سامان توی فتوشاپ نسخه خاورمیانه بدون هیچ گونه فارسی نویسی هم میشه مستقیم فارسی تایپ کرد و نیازی به فارسی نویس نداره!

GFX Master

برای نستعلیق نویسی فقط باید از برنامه های کلک یا چلیپا استفاده کنی که فعلا بهترینها هستن

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
کجا ميشه لينک اين برنامه را پيدا کرد؟

والا من 1.2 پيش از سايت webkadeh.net گرفتم كه ظاهرا فعلا تعطيل تشريف دارن.

با سلام خدمت همه شما دوستان عزيز
متاسفانه به علت برخي از مشكلاتي كه براي ما به وجود آوردن سايت ما نتونست كه كاره خودش رو روز شنبه آغاز كنه.
ما اميدوار هستيم هر چه زودتر اين مشكلات برطرف بشه تا بتونيم در خدمت شما باشيم.
(مديران سايت وبكده.نت)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
سامان توی فتوشاپ نسخه خاورمیانه بدون هیچ گونه فارسی نویسی هم میشه مستقیم فارسی تایپ کرد و نیازی به فارسی نویس نداره!

اين كه درست ولي منظورم اضافه كردن فونت نستعليق استاندارد به فونت‌ها بود كه در هر محيط استاندارد مثل واژه پرداز MS Word راحت و بي دغدغه تايپ كنه.

تا بعد...!

جدیدترین ارسال ها

بالا