خطای Alt+Ctrl+Del

michealwiper

Active Member
سلام

بچه ها من نمیدونم از کی که وارد ی سایتی شدم البته فکر میکنم
مربوط ب این باشه ولی خب از همون موقع Alt+Ctrl+Del از کار افتاده

نمیدونم چیکار کنم .

آنتی ویروسم نود32
خیلی سرچ کردم نشده که نشده
نودم که هیچی نتونست پیدا کنه

بعد تو سیستم 32 هم رفتم فایل task manager رو پیدا کردم دوباره اجراش کردم ولی فایده ای نداشت

از یکی دیگه از دوستام گرفتمش بعد کپی کردم این جدید رو بازم بی فایده

اینم عکس پیام خطاش

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    35.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8

miladphp

New Member
سلام

شما ميتوانيد انتي ويروس avg رو امتحان كنيد , يا سيستم رو به حالت قبل restor كنيد

Member
وقتی که فایلهای ویندوز دستکاری میشن هیچ آنتی ویروسی نمیتونه اونها رو به حالت قبل برگردونه پس بهترین پیشنهاد عوض کردن ویندوزه

the_king

مدیرکل انجمن
CD / DVD ویندوز رو توی درایو قرار دهید و سیستم رو با اون بوت کنید انگار که می خواهید یک ویندوز جدید نصب کنید.
اما موقعی که گزینه ها نمایش داده میشه، بجای نصب کردن ویندوز جدید ویندوز قبلی رو Repair کنید. خود ویندوز
تمامی فایل های مربوط به ویندوز رو با نسخه ای که داخل CD / DVD هست مقایسه می کنه و مواردی که مطابقت نداشتند
رو با نسخه روی CD / DVD جایگزین می کنه.

اینکار رو میشه با استفاده از ابزار System File Checker ویندوز (SFX) هم انجام داد.
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R رو فشار دهید تا پنجره Run باز بشه. عبارت زیر رو داخلش بنویسید و OK کنید :
کد:
SFC /SCANNOW
توجه داشته باشید که برای جایگزین کردن فایل ها وجود CD / DVD ویندوز (دقیقا همون نسخه ویندوزی که نصب شده)
در درایو لازمه.

michealwiper

Active Member
وقتی که فایلهای ویندوز دستکاری میشن هیچ آنتی ویروسی نمیتونه اونها رو به حالت قبل برگردونه پس بهترین پیشنهاد عوض کردن ویندوزه
خب پیشنهادت غیر از عوض کردن ویندوز چیه؟

چون خداییش حس عوض کردنش نیست؟
ری استور هم که بکنم برمگرده عقب وخیلی فایلام پاک میشن چرا؟

michealwiper

Active Member
سلام

شما ميتوانيد انتي ويروس avg رو امتحان كنيد , يا سيستم رو به حالت قبل restor كنيد
نمیدونم که چرا وقتی من restore میکنم بضی فایلام پاک میشن.

دلیلش چیه میدونید شما؟ واسه همین خیلی کم پیش میاد که من restore کنم

بدم بابا نود که دیگه تقریبن همه معایبه سیستماتیک رو میشناسه،درسته که هر آنتی ویروس تو یک زمینه ای قویه ولی خب رتبه اول
پارسال ماله نود بود بعدم کسپر اسکای دوم شد
امسالم که هنوز خبری نشده؟

Member
تا حالا میتونستی 10 تا وبندوز عوض کنی
سوال: اگر سیبی کرم داشته باشه و کرمش رو با انبر بیرون بکشن تو حاضری اون سیب رو بخوری؟
سوال: اگر ترمز ماشین خراب باشه و تعمیرکار بگه که دیگه درست نمیشه و هر لخضه ممکنه از کار بیافته حاضری باهاش تو مسابقه شرکت کنی؟

michealwiper

Active Member
بنده هم همین کارو کردم همون موقع

ولی درمورد سیب و انبر و ترمز ماشین خراب قضیه فرق میکنه !

ما داریم درمورد ویندوز میحرفیم که همه چیزش دم دسته و راحت سرویس میشه نمیشه؟

من بهرحال بگفته اون دوستمون رفتم repair کردم ولی بیچاره شدم و مجبور شدم ویندوز عوض کنم :green:

دستش درد نکنه

اگه Ctrl + Alt + Del کار نمی کنه به جاش از Ctrl + Shift + Esc استفاده کنید ، اگه جواب نده یعنی taskmgr.exe ویروسی شده اونوقت از یک کامپیوتر که ویروسی نیست فایل taskmgr.exe رو روی کامپیوترتون کپی کنید.

michealwiper

Active Member
به نظر من ممکنه از ویروس new folder.exe باشه. پیشنهاد میکنم نرم افزار kill new folder رو دانلود کنین.حجمی هم نداره
سیستم رو log off میکنه بعد ویروس غیر فعال میشه
احتمال زیاد مشکل از اینجاست

اینم لینک دانلودش
http://dl.freedownload.ir/dl1/New-Folder-Killer-www.freedownload.ir.exe
مرسی دوست خوبم البته من این مشکل رو حل کردمش وفهمیدم از کجاست

ولی در جواب اونایی که همینطور یه چیزی میگن . البته جسارت نشه به بضی دوستان مون ولی

هر چیزی رو که آدم نمیفهمه نباید زود فرتی ردش کنه یا بگه نه این درست نیست یا راه حل هایی مسه

نصب مجدد ویندوز یا اینکه بگه بابا این ویروسی شده یا اینکه من تازه شنیدم که میگن یه ریستش بکن خوب میشه:green:

دیگه همینه دیگه کاریشم نمیشه کردش

michealwiper

Active Member
اگه ctrl + alt + del کار نمی کنه به جاش از ctrl + shift + esc استفاده کنید ، اگه جواب نده یعنی taskmgr.exe ویروسی شده اونوقت از یک کامپیوتر که ویروسی نیست فایل taskmgr.exe رو روی کامپیوترتون کپی کنید.
ار تو دوست خوبمم ممنون که گوش زد کردی که اگه این طرفند کار نکرد از چه طرفند دیگه ای استفاده کنم . البته بگم که این ترفند جدید شما کار نکرد ولی خب

بهر حال ممنون از کلیه همکاران محترم

جدیدترین ارسال ها

بالا