خرید : Vps از یک شرکت معتبر و رسمی

iranaudio

Member
سلام
من یه وی پی اس لازم دارم با مشخصاتی که میگم . اما ترجیه میدم از یک شرکت ثبت شده رسمی . هم آدرسشون مشخص باشه هم تلفت ثابت و پشتیبانی 24 ساعته واقعی ( نه ازینایی که نصف شب سایتت دان بشه زنگ بزنی شاکی بشه ) میخوام . دلیل این وسواس هم اینه که خیلی سایتمو دوست دارم . الان یه وی پی اس داریم اما نمیدونم چش شده همش نتورک ارور و کانکشن ارور و اینا . البته 1-2 ماه اول خوب بود اما الان ...
زنگ هم که میزنم میگن به سایتون حمله میشه ( 2 ماهه ) و همچنان مشکل داریم . چنتا برنامه دیداس هم نصب شده اما همونه که بوده . نکته جالب برام اینه که فروم ما که تا 1 ماه قبل آنلاین هاش زیر 600 700 نبود الان شده نهایت 150 تا .
میخوام یه وی پی اس بگیرم با فضای حدود 10 گیگ - پهنای 100 گیگ حدوداً و بالای 512 تا رم . 1 باشه که بهتره .
کسی هست بتونه راهنماییم کنه از کجا میتونم این خدمات رو بگیرم و یا خودش بتونه مشکل مارو حل کنه ؟ :wink:

iranaudio

Member
قیمت هاتون یکم سنگین نیست ؟
ضمن اینکه سرور من باید حتماً آپاچی نصب باشه روش .

سلام خدمت دوست عزیز

سایت ما به ادرس http://rayannet.com میباشد و قیمت های ما بساز عالی و با مجازی سازی Xen میباشد.
اکثر سرور مجازی موجود در بازار از نوع OpenVz میباشد اما سرور مجازی ما Xen میباشد .
در سرور های Xen امکان Share وجود ندارد اما در OpenVz امکان Share وجود دارد یعنی اگر سرور اصلی 2 گیگ رم داشته باشه میتونه 100 گیگ هم رم بده واسه همین Xen دو الی سه برابر OpenVz قدرتمند تر است.
و در سایت ما قیمت ها ذکز شده است. و جهت تخفیف و اگر نیاز به IP بیشتر داشتید با ما مکاتبه کنید[email protected]
در ضمن این قیمت ها برای مدتی محود میباشد
سرور با 1024 مگابایت رم 40 گیگ هارد پهنای باند نامحدود ماهانه 35.000 تومان میتونم بهتون با Xen تقدیم کنم با 512 مگابایت هم Swap

یعنی اگر 1024 مگابایت رم پر شد تازه سرور ات یکم کند میشه اما Down نمیشه و اگر هم 100% از Swap استفاده کرد دیگه Down میکنه اما در OpenVz اگر شما 100% از رم استفاده کنید فورا سرور ریبوت یا Down میشه !

امکان ارایه قرار داد رسمی و صادر نمودن فاکتور
ما میتوانیم با شما قرار داد رسمی ببندیم تا مشکلی خدایی نکرده پیش نیاید. و از طریق پست قرار داد بفرستید و ما امضا میکنیم و برای شما مجدد پست میکنیم. از طریق فاکس هم میتوانید اما اصل قرار داد کیفیت اش میاد پایین
در هر حال در خدمتیم

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

webmizban.com

Active Member
قیمت هاتون یکم سنگین نیست ؟
ضمن اینکه سرور من باید حتماً آپاچی نصب باشه روش .

قیمت ها نسبت به امکانات و پشتیبانیست.
ضمن اینکه قیمت هایی که مشاهد کردید تا پایان تابستان است و بعد از آن افزایش قیمت خواهیم داشت.
اگر قیمت پایین تر می خوایید سایت جدید و بی نام نشان زیادی هستند که یک سوم عرف ارائه می کنند.
البته بعد از مدتی دوباره باید دونبال سرویس دهنده دیگری بگردید.
در هر حال در خدمت شما هستیم.
موافق باشید.

iranaudio

Member
قیمت ها نسبت به امکانات و پشتیبانیست.
ضمن اینکه قیمت هایی که مشاهد کردید تا پایان تابستان است و بعد از آن افزایش قیمت خواهیم داشت.
اگر قیمت پایین تر می خوایید سایت جدید و بی نام نشان زیادی هستند که یک سوم عرف ارائه می کنند.
البته بعد از مدتی دوباره باید دونبال سرویس دهنده دیگری بگردید.
در هر حال در خدمت شما هستیم.
موافق باشید.
اینا رو میشه توضیح بدین ؟
رم دو برابر به مدت محدود
نیم سرور اختصاصی
ضمن اینکه این وی پی اس الانم رمش 512 هستش اما هروقت تاپ بگیرم رو رو بالای 500 یوز میزنه . واقعاً 512 تا استفاده میشه ؟ الان باید بالای 512 بگیرم ؟
شما تخفیف هم دارین یا نه ؟ 55 خیلی سنگینه برام . الان 25 میدم .

webmizban.com

Active Member
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...
البته پنجشنبه ها ما فقط صبح هستیم. در صورت تمایل میتوانید با موبایل تماس بگیرید.

دوست عزیز در صورتی که قصد خرید دارید میتوانیم سرور مجازی xEN به شما تست هم بدهیم

iranaudio

Member
سلام خدمت دوست عزیز

سایت ما به ادرس http://rayannet.com میباشد و قیمت های ما بساز عالی و با مجازی سازی xen میباشد.
اکثر سرور مجازی موجود در بازار از نوع openvz میباشد اما سرور مجازی ما xen میباشد .
در سرور های xen امکان share وجود ندارد اما در openvz امکان share وجود دارد یعنی اگر سرور اصلی 2 گیگ رم داشته باشه میتونه 100 گیگ هم رم بده واسه همین xen دو الی سه برابر openvz قدرتمند تر است.
و در سایت ما قیمت ها ذکز شده است. و جهت تخفیف و اگر نیاز به ip بیشتر داشتید با ما مکاتبه کنید[email protected]
در ضمن این قیمت ها برای مدتی محود میباشد
سرور با 1024 مگابایت رم 40 گیگ هارد پهنای باند نامحدود ماهانه 35.000 تومان میتونم بهتون با xen تقدیم کنم با 512 مگابایت هم swap

یعنی اگر 1024 مگابایت رم پر شد تازه سرور ات یکم کند میشه اما down نمیشه و اگر هم 100% از swap استفاده کرد دیگه down میکنه اما در openvz اگر شما 100% از رم استفاده کنید فورا سرور ریبوت یا down میشه !

امکان ارایه قرار داد رسمی و صادر نمودن فاکتور
ما میتوانیم با شما قرار داد رسمی ببندیم تا مشکلی خدایی نکرده پیش نیاید. و از طریق پست قرار داد بفرستید و ما امضا میکنیم و برای شما مجدد پست میکنیم. از طریق فاکس هم میتوانید اما اصل قرار داد کیفیت اش میاد پایین
در هر حال در خدمتیم

موفق و پیروز باشید
شرکت دارین حضوری بیاییم ؟

payot

New Member
یک پیشنهاد دارم :
مستقیم برو از خود دیتاسنتر بگیر خیالت از همه چیز راحت ، چون تو ایران هوستینگ اصلاً معنی نداره !!

iranaudio

Member
مشکل اینه که نه کردیت کارت دارم نه خیلی واردم که بتونم مدیریت کنم سرور رو .

payot

New Member
مشکل اینه که نه کردیت کارت دارم نه خیلی واردم که بتونم مدیریت کنم سرور رو .
برای پرداخت الان بعضی از سایت ها انجام می دن برای مثال http://www.enovin.net/finance

نیازی به دانش هم نیست ، بعضی از دیتاسنتر ها سرویس های مدیریت شده ارائه می کنند برای مثال http://www.eukhost.com/vps-hosting.php

نگران این مشکلات پیش پا افتاده نباش (;

iranaudio

Member
بچه ها من بخوام آپاچی بگیرم باید چه کنترل پنلی بگیرم ؟
الان امگا دارم

LXAdmin اپاچی داره Cpanel هم هیمنطور

اگر سرور مجازی خواستید با امکان تست در خدمتیم
شیراز - جهرم - میدان ولایت - بلوار امام خمینی - کد پستی 7416743797

pavnic

Member
با سلام

میتوانید سرویس مورد نظر خود را از شرکت پارس نیک تهیه بفرمایید

1-شرکت ثبت شده
2-دو دفتر رسمی جهت خدمات به مشتریان
3-ارائه فاکتور فروش با مهر و امضا شرکت حتی برای سرویس های ثبت دامنه یا پرداخت های مالی
4-پشتیبانی 24 ساعته و شبانه روزی

اطلاعات بیشتر در ادرس زیر
www.pavnic.com/vps.php

"کنترل پنل کلیه سرویس ها دایرکتری ادمین میباشد"

در صورت داشتن هرگونه سوال تنها از ادرس زیر استفاده نمایید
www.pavnic.com/online

morsoltany

Active Member
اگر خواستید در خدمت هستیم
به شماره ما تماس بگیرید تا در شرکت با شما قرارداد ببندیم.
44005389
پیروز باشید

iranaudio

Member
فعلاً تونستیم با همین شرکت فعلی به توافق برسیم و مشکلاتمون هم فعلاً حل شدن .
مرسی از دوستانی که کمک کردن .:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا