خرید سیستم

سلام بروبچ. خوبید؟ آقا من بلاخره بعد از چندین ماه دوری از کار انیمیشن و ... برگشتم. الان میخوام یه سیستم متوسط واسه کار انیمیشن بگیرم البته pc desktop . آخه یه laptop cor i5 دارم ولی به جان خودم در حد سیستم desktop قبلیم که cpu ۳.۴ تک هسته بودم جواب نمیده. الان تا رنج حدودا یک نیم چه سیستمی خوبه تقریبا؟

مخلص همتون

tiptooop

Well-Known Member
سلام دوست من. با 1.5 سیستم خوبی نمی تونی بگیری. شاید بتونی یه سیستم با cpu core i 3 ببندی. الان فقط corei7 4770 فقیمتش 1100 تومنه

amir4xa

New Member
اره بابا desktop یه چیز دیگست حتی اگر از نظر الگوی سخت افزاری پایین تر باشه بازم قدرتش پایینه من خودم لب تاپم 8 گیگ رم و کارت 2 گیگ 610 داره با سی پی یو 2670 ولی دسکتاپم مال 2 نسل پیش بهتر کار میکنه

Ronalix

Member
شما میتونی سیستم زیر رو تهیه کنی که نسل چهارم اینتل هم هست

Case : GREEN ORBIT 170
Power :Green GP380A-HE 120
Main : ASUS H87-Pro 475
Cpu : Core™ i5-4430 565
Ram : Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz Single 300
ssd : AData XPG SX900 64B 340

این سیستم تقریباً 1970 میشه اما اگه بری تو بازار رو 2 روز بگردی 1850 هم میتونی پیدا کنی ، قیمت ها واسه سایت لیون کامپیوتره !

رم رو یک ماژول 8 گیگ به نظر من بگیر که بعداً خواستی تا 32 افزایش بدی

میتونی کیس ارزون تر انتخاب کنی

گرافیک خودش جواب گو هست واسه کار 3D

میتونی از ssd استفاده نکنی که البته پیشنهاد میدم حتماً استفاده کنی تو سرعت تاثیر خوبی داره

اگه از نسل سوم بخوای استفاده کنی خوب خیلی ارزون تر میشه و میرسه به همون قیمت مورد نظر خودت که اونم بد نیست و خوبه

و در آخر هم اگه بتونی این سیستم یا سیستم نسل 3 رو دست دوم تهیه کنی که قیمتش 20% افت کرده باشه خیلی بهتره ( تو این مورد اگه خواستی دست دوم خوب میتونم برات جور کنم )

جدیدترین ارسال ها

بالا