خرید دوربین کانن 230hs

power_meisam

New Member
سلام به همه دوستان
نظر تون رو راجع به دوربین 230hs کانن چیه؟
12 مگا پیکسل - جی پی اس داره - 3 اینچ ال سی دی - سی موسه - و...
حدود 400 تومنه
تا این حدود قیمت چیز بهتری سراغ دارین لطفا معرفی کنید
کیفیت و وضوح و شفافیت عکس از همه چیز واسم مهمتره (جزئیات به خوبی معلو باشه و با زوم کردن روی عکس محو نشن)

ممنون

mjan53

Member
سلام به همه دوستان
نظر تون رو راجع به دوربین 230hs کانن چیه؟
12 مگا پیکسل - جی پی اس داره - 3 اینچ ال سی دی - سی موسه - و...
حدود 400 تومنه
تا این حدود قیمت چیز بهتری سراغ دارین لطفا معرفی کنید
کیفیت و وضوح و شفافیت عکس از همه چیز واسم مهمتره (جزئیات به خوبی معلو باشه و با زوم کردن روی عکس محو نشن)

ممنون

ايني كه ميگي بازوم محو نشه اين منظور همون زوم اپتيكاله چون تو مشخصات دوربين زوم ديجيتال رو هم مينويسن كه اصلا نبايد بهش اعتنا كرد و مهم نيست بلكه اون چيز مهمي كه بايد تو اين زمينه دقت بشه زوم اپتيكاله، تو اين رنج قيمت fuji hs10 پيشنهاد ميشه و البته با كمي هزينه بالاتر HS20

mojtaba_2006

Well-Known Member
سلام
دوربین جمع و جور خوبیه و مشخصات راضی کننده ای داره ، اما نمیدونم چه کاربردی براش در نظر گرفتی ، به هرحال 12 مگا،بدک نیست.
در مورد عمر باطری و مدت زمانی که میتونی با دوربین کار کنی ، یه سوال بپرس با توجه به ال سی دی سه اینچ.
توجه داشته باش من در مشخصاتش دیدم ، 8x بیشتر زوم نداره ، آیا این برات راضی کننده هست ؟
وضوح عکس در دوربینهای کانن گرچه ایده آل نیست ، اما راضی کننده است.
در ضمن مطمئنی gps داره ؟

mjan53

Member
سلام

وضوح عکس در دوربینهای کانن گرچه ایده آل نیست ، اما راضی کننده است.
در ضمن مطمئنی gps داره ؟

در كنون ايده آل نيست؟ اگه در كنون وضوح عكس ايده آل نيست پس ديگه هيچي ،عكاسا دور عكاسي رو بايد خط بكشند!!!!!
راستش من زوم و جي پي اس رو دقت نكردم بايد ببينم ولي جي پي اس رو نميدونم واسه چي ميخواي فكر نميكنم آپشن مهمي باشه در ضمن اگه رو زوم مشكل داري hs20 بگير 30x زوم داره اين زوم واقعا عاليه!

mojtaba_2006

Well-Known Member
در كنون ايده آل نيست؟ اگه در كنون وضوح عكس ايده آل نيست پس ديگه هيچي ،عكاسا دور عكاسي رو بايد خط بكشند!!!!!
راستش من زوم و جي پي اس رو دقت نكردم بايد ببينم ولي جي پي اس رو نميدونم واسه چي ميخواي فكر نميكنم آپشن مهمي باشه در ضمن اگه رو زوم مشكل داري hs20 بگير 30x زوم داره اين زوم واقعا عاليه!

سلام
نه دوست عزیزم در کانن ایده آل نیست ، لازم نیست دور عکاسی را خط بکشند ،از براند دیگه ای استفاده میکنند،البته اگر وضوح تصویر براشون خیلی فاکتور مهمیه. تا آنجایی من خبر دارم وضوح عکسها در نیکون بهتر از کانن بوده .

mjan53

Member
با عرض احترام نسبت به شما اين حرف اصلا واقعيت نداره،شما اين حرف رو جايي شنيدي يا خوندي يا خودت تجربه كردي؟
امتحانش خيلي راحته سايتاي زيادي داريم از جمله:
1x.com
500px.com
photosig.com
photo.net
كافيه برين عكساي عكاسا از تمام نقاط جهان كه توش قرار گرفته رو ببينين از برندهاي مختلف از جمله كنون اونوقت مقايسه كنين اونوقت ميبينين اين گفته شما ذره اي واقعيت نداره .

mojtaba_2006

Well-Known Member
سلام
تشکر از پاسختون. نه تجربه شخصی نیست،از صحبتهای دیگران متوجه شدم.
مدتهاست در سایت akkasee و Chilick و ... اگر فعالیت مستمر نداشتم،حداقل،کامنتهای عکاسان زیادی را میخوانم و در مجموع از صحبتهایشان به این نتیجه رسیدم.بیشتر مواقع بحثهای خوبی در کامنتها درباره انواع لنزها و دوربینها توسط عکاسان درج میشود،این بحثها توسط افرادی عنوان میشود که خود به شخصه تجربه کار با انواع لنزها و دوربینها را داشته اند.

antikfilm

New Member
سلام دوست عزیز اگه به عکاسی علاقه داری و می خوای به صورت حرفه ای کار کنی باید یه کم بیشتر خرج کنی و دوربین حرفه ای خریداری کنی تو دوربین کیفیت عکس فقط به زوم یا مگا پیکسل نمیشه تکیه کرد.
شما می تونید یه دوربین دست دوم با لنز جدا شونده (لنز تله ) بگیرید شاید با 700-800 هزار تومان بتونی کارتو را بندازی ولی عکسی که این بهت می ده خیلی متفاوت از دوربین خانگی هست که می خوای بگیری.

جدیدترین ارسال ها

بالا