حفظ کیفیت در فلش

hadips18

New Member
با سلام
من وقتی یه چیزی تو فوتوشاپ طراحی میکنم بعد میارم تو فلش کیفیتش میاد پایین.
بنظرتون چیکار کنم که کیفیت حفظ بشه؟؟:?:
لطفا هر نکته و ترفندی تو فتوشاپ و فلش هست بگید.
با تشکر

khoushechin

Well-Known Member
اصلا شما کارتون از نظر من اشتباهه
چرا که فلش یه نرم افزار برداری هست و فتوشاپ یک نرم افزار پیکسلی
تنها کاری که میتونید بکنید اینه که تصاویر رو در فلش بزرگ یا کوچیک نکنید .
و همچنین در قسمت تنظیمات کیفیت jpg رو که بصورت پیشفرض روی 80 هست رو به 100 تغییر بدهید.

massoudn

کاربر فعال
سلام،
دوست عزیز،
وقتی وارد نرم افزار فلش می نمائید باید Allow Smoothing گردد تا تصویر به حالت دندانه مانند نمایان نگردد،
بهتر است از تصاویری با فرمت *.png بجای *.gif استفاده نمائید،
نرم افزار برداری Adobe Illustrator را نیز امتحان نمائید،
موفق باشید.

hadips18

New Member
با تشکر از راهنمایی شما.
این گزینه که گفتید تو properties هستش؟؟؟

m0hsen.a

Member
سلام،
دوست عزیز،
وقتی وارد نرم افزار فلش می نمائید باید Allow Smoothing گردد تا تصویر به حالت دندانه مانند نمایان نگردد،
بهتر است از تصاویری با فرمت *.png بجای *.gif استفاده نمائید،
نرم افزار برداری Adobe Illustrator را نیز امتحان نمائید،
موفق باشید.

فايل Illustrator رو نميشه مستقيما توي فلش import كرد ولي فايل psd رو ميشه متونيم توي فلش import كنيم. لايه هاي text فتوشاپ رو فلش هم ميتوني ساپورت كنه. تنها مشكلي كه هست زماني كه شما به كيفيت كارتون رو مياره پايين اينه كه وقتي به لايه هاتون كه از توي فتوشاپ import كردين motion مي دين كيفيتشو مياره پايين كه تا حدي با راه حل هادي جان قابل حل هست

massoudn

کاربر فعال
Flash and Illustrator

فايل Illustrator رو نميشه مستقيما توي فلش import كرد ولي فايل psd رو ميشه متونيم توي فلش import كنيم. لايه هاي text فتوشاپ رو فلش هم ميتوني ساپورت كنه. تنها مشكلي كه هست زماني كه شما به كيفيت كارتون رو مياره پايين اينه كه وقتي به لايه هاتون كه از توي فتوشاپ import كردين motion مي دين كيفيتشو مياره پايين كه تا حدي با راه حل هادي جان قابل حل هست
سلام،
دوست عزیز،
در مورد بخش اول صحبت شما، فایل Illustrator (منظور شما احتمالاً Ai یا Eps هست) را نرم افزاری مثل فلش مستقیماً Support نخواهد کرد،
مثل این مطلب می ماند که همه، فایل خروجی فلش (swf) را درسطح اینترنت مشاهده می نمائیم،
ولی فایل فلش را نمی توان بدون واسطه (مثلاً index.html) به نمایش گذاشت،
شما طبق تصویر ذیل از طریق منوی بالا، File و سپس Export،
Untitled.jpg
می توانید خروجی Emf (Enhanced Metafile) and Wmf (Windows Metafile) گرفته و این دو نوع را، در فلش Import کنید،
به فایل پیوست مراجعه نمائید،
.
بخش دوم صحبت شما:
اکثر نرم افزارهای شرکت Adobe (مثل فلش و فتوشاپ) طی سالهایی که در دست ساخت و گسترش این شرکت قرار گرفتند،
ارتباط نرم افزاری زیادی با هم پیدا کرده اند که این امر در نسخه های آتی نیز محسوس تر خواهد بود،
.
و ممنون از اینکه در انتهای یادداشت، راهنمائی فرمودید،
موفق و مؤید باشید.

پیوست ها

• File-Export.zip
    1.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sadegh5822

New Member
سلام
شما وقتی تو یه نرم افزار برداری کار طراحی خود رو انجام بدین بعد انتقالش بدین تو فلش کیفیت کار شما پایین نمیاد
نرم افزار برداری مثل Corel DRAW وIllustrator و...
در ضمن حجم بنر شما هم خیلی زیاد نمیشه نسبت به فتوشاپ.

جدیدترین ارسال ها

بالا