حرکت ماوس به صورت اتوماتیک

jokhahi

Member
سلام به همه بچه های مجید آن لاین
کسی برنامه ای داره که بعد از مدت زمان مشخصی که ماوس حرکت نکنه اشاره گر ماوس یه حرکتی به خودش بده. حالا هر چند که می خواد حرکت ماوس کم باشه.
آیا این امکان هست؟

Little-Demon

Well-Known Member
با زبان های دیگه میشه این کار رو کرد شاید بشه براش یه مثال کوچولو نوشت ...

راستی Send امکان کار با ماوس رو فکر کنم داشت ....نداشت بچه ها ؟

خوب دوست عزيز من اين مثال رو خيلي وقت پيش درست كردم براي حركت موس با دكمه هاي.
عقب
جلو
چپ
راست
صفحه كليد كامپيوتر.
راستي با كليد Enter هم موس عمل چپ كليد رو انجام ميده.

اميدوارم خوشت بياد.:wink:

پیوست ها

• Move-Mouse.zip
    12.5 کیلوبایت · بازدیدها: 52

jokhahi

Member
با تشکر از آقای پاور گیم
ولی من منظورم این بود که اگه کسی پشت کامپیوتر نشسته نباشه خود ماوس بعد از چند دقیقه محل خودش رو تغییر بده

خوب اين كه كاري نداره ميتوني از Rnd استفاده كني.

يك نمونه برات اماده كردم.

---------------------------------------
براي تشكر نيازي به يك پست جديد نيست *** از دكمه ي تشكر استفاده كن***

پیوست ها

• m-112.rar
    4.6 کیلوبایت · بازدیدها: 39

silvercover

کاربر متخصص
جناب power-game شما باید کاری کنین که حرکت کردن موس هم از جانب کاربر شناسایی بشه و مکانیزم حرکت دادن موس به صورت اتوماتیک که توسط برنامه انجام میشه متوقف بشه.

یه چیز باید بسازین مثل سیستم Screen Saver که میاد بیکار بودن رو بررسی میکنه و Screen Saver رو سر یه زمان معین نشون میده و اگه صفحه کلید فشرده شد یا موس تکون خورد یا کلیک شد Screen Saver غیر فعال میشه.

اقا حامد ايشون گفتن نيازشون فقط حركت موس هست . حتي به اندازه ي خيلي كم . خوب من هم حركت موس رو براشون گذاشتم در دو نمونه ي متفاوت. حالا خودشون ميتونند با مراجعه به نمونه هاي Screen Saver در بيلدر اين كار رو انجام بدند.

حالا اگه خودم وقت كردم كه يكي براش درست ميكنم البته اصلا قول نميدم.

silvercover

کاربر متخصص
منظورم ساخت Screen Saver نیست. نوع پاسخگوییشون به حرکات موس و کیبورد رو میخواستم مثال بزنم.

jokhahi

Member
همونطور که آقای سیلور گفتند اگه اشکال نداره وقتی که کاربر دوباره می خواد پشت سیستم بشینه و کلیدی رو فشار بده یا ماوس رو تکون بده از برنامه خارج بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا