حدود قیمت طراحی یک وب سایت تمام فلش با گالری عکس سه بعدی... ؟

sanazf

Member
باسلام

نمیدو نستم این سوال رو کجا بپرسم اما این سوال خیلی مهمه واسم و امیدوارم جواب بدید .. پیشاپیش هم ممنون و سپاسگزارم .

حدود قیمت طراحی یک وب سایت تمام فلش با گالری عکس سه بعدی ... برای یک هنرمند ، چقدر هست؟ و مدت زمانی که نیاز هست برای طراحی چقدر هست؟ اگر گالری عکس رو با برنامه 3d max درست کنن برای سایت تمام فلش اونوقت قیمت چه تغییری میکنه؟ ممنون میشم کمکم کنید ..

ممنون از توجه تون با سپاس

آخرین ویرایش:

Momex

Member
فک کنم بالا 230 تومن باشه البته این 230 تومن آخرین نرخی بود که من از دوستان گرفتم بازم استادان دیگه هستن انشا الله میا بهت میگن

sanazf

Member
با سلام ممنون راستش مبلغی بالای 800 هزار تومن شنیده بودم ، درسته؟

30min

Banned
اگر کار خود طراحی باشه تا 300 تومان هم میگیرن مخصوصا اگه از آبجکت های مکس هم استفاده کنه که دیگه برو بالاتر ! :wink:
ولی معمولا الان دوستان زحمت این کار رو به خودشون نمیدن و سری به TemplateMonster میزنن و احیانا سری هم به SaveFlash.com و بعدش هم Sothink که کولاک کرده !
البته عده ی کمی از دوستان :wink:
اگر شخصی که سفارش داده پولدار باشه آره میشه 800 تومان هم گرفت ! بازم چشمک :wink:
خوش باشید .

Momex

Member
خب هرچی کار حرفه ای تر باشه قیمت هم میره بالا این قیمتی که من گفتم مال یکم متوسطه ولی اگه به خوای حرفه ای طراحی کنی قیمت خیلی بالا میره من خودم تو سایت کمیاب آنلاین خوندم که سایت هری پاتر بالا 7 هزار دلار ساخته شده!

aghanaser

Member
با سلام
پيرو صحبت هاي دوستان اگه برنامه هاي ديگه مثل 3d max بخواد وارد كار بشه قطعا قيمت كار را بالاتر ميبره...
ولي در حد خود فلش اگه سه بعدي باشه و بانك اطلاعاتي هم نداشته باشه حدود 300 - 400 قيمت مناسبي هست..

موفق باشيد

sanazf

Member
با سلام ممنون از لطفتون ... وای پس 800 هزار تومن خیلی زیاده ، درسته؟ شما قیمت سراسری میگین؟ جسارتا تهران قیمت بالاست . تازه من بالای یک میلیون تومن شنیدم گفتن 800 گفته یعنی تخفیف داده...

aghanaser

Member
پاسخ

با سلام
ببينيد دوست عزيز قيمت بستگي به جزييات داره.مثلا ممكنه شما بخواهيد اين سايت بانك اطلاعاتي داشته باشه و بشه مثل يك وبلاگ مطالب اون را آنلاين مديريت كرد .خب برنامه نويسي همين قسمت حدود 200- 400 بستگي به امكانات متغيره...اينكه گالري با object هاي برنامه اي مثل 3D max باشه هم باز بستگي به جزييات بين 300-400 متغيره.پس تا امكانات مورد نياز طراحي و جزييات معلوم نشه نميشه قيمت دقيق گفت...قيمت هايي كه من گفتم نرخ اصناف آذربايجان غربي بود...

sanazf

Member
درسته.. حالا یه سوال .. اون سایت یه سایت هنری هست ... موضوعش مثل این سایته http://shahradmalekfazeli.com/ اما باید تمام فلش باشه ... با گالری عکس سه بعدی ... در واقع یه سایت زنده و هنری در عین حال فلش اون در حد 50 سایت برتر تمام فلش دنیا باشه ...
حالا قیمتش چنده؟ در ضمن ممنون میشم در مورد گرافیک این سایت نظر بدین که چه طور باشه ... بهتره؟ این سایت بانک اطلاعاتی نمیخواد درسته؟ و امکان تغییر در مطالب اون هم باشه.
مرسی ...

30min

Banned
من پیشنهاد میکنم شما به سایت templatemonster بری و اونجا قیمت ها رو ببینی .
اینطوری قیمت ها دستت میاد که یک سایت با مشخصات مربوط به خودش چقدر میرزه .
همونطور که قبلا هم ذکر شد باید دقیقا مشخص باشه چی هستش .
با مواردی که شما گفتید بچه ها قیمت ها رو گفتن اما باز هم 3D داریم تا 3D .
باز هم میگم به سایتی که گفتم برو و قسمت Flash Templates رو ببین .
طرحهای 3D فوق العاده ای داره .
در ضمن 2 تا قیمت یکی قیمت اصلی و دومی قیمت فروش شما پایینی رو ببین .
خوش باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا