جک سال- داغ داغ

1240

Banned
با درود

مطمئن باشید کسی که خودش هاست فروش هست نمی تواند برای اداره یک انجمن هاستینگ مناسب باشد.

در تتیجه:
پارتی بازی
احترام نگذاشتن به درخواست های کاربران
و ... .

البته جای نگرانی نیست.
چون مجید انلاین روز به روز داره بد تر از دیروز میشه

تا حرف بزنی
تاپیک قفل شد. دیگه نبینم ها و گر نه بن میشی
و ... .
بابا انجمن منصف نداریم. ولی باز پی تی خیلی بهتره!@

2rna0w9.jpg

Mandana

Active Member
شرمنده.مدتی نمی تونستم زیاد آنلاین بشم و برای همین نشد زودتر خدمت برسم

من نمی دونم این گزینه ها رو شما از کجا آوردین اما:

مطمئنم اگر همچین موردی دیده بودین یک لحظه هم در بردن آبروی وطن موزیک درنگ نمی کنین.تا اون حد باهاتون آشنایی دارم...

احترام نگذاشتن به درخواست های کاربران

دوسته عزیز به تمام درخواست ها قرار نیست پاسخ داده بشه.فقط درخواست های منطقی رو می تونیم عملی کنیم اما در مورد غیر منطقی ها کاری از ما ساخته نیست

تا حرف بزنی
تاپیک قفل شد. دیگه نبینم ها و گر نه بن میشی

اینهمه تاپیک.وقتی قوانین رو رعایت کنن چرا قفل بشه؟
حتمن همین تاپیک رو هم اگر قفل بشه میگین چرا قفل شد در صورتی که:

"قانون شماره 28 ) در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی‌ برای یکی‌ از مدیران اصلی‌ :

Majid (مدیریت کل سایت )

mandana_ns (مديريت كل )

ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ و در صورت لزوم مشورت های لازم انجام شود. چنانچه یکی‌ از مدیر های مذکور به دلیل مشغله های شخصی‌ فرصت رسیدگی‌ به مشکلات شمارا در آن زمان نداشت میتوانید برای یکی‌ از دو مدیر دیگر مشکل خود را ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ کامل نمایند."

شما قوانین رو رعایت نمی کنید چه توقعی از ما دارید دوسته عزیز؟
ما نمی تونیم بگیم بعضی از شما قوانین رو مراعات کنید و بعضی خیر...به شخصه از عهده ی من که خارجه
و در ضمن با عرض پوزش گویا یوزر کاربری شما بسته شده که دلیلش رو هم اگر لازم دونستید بهتون میگم.چون خوشم نمیاد حرفهای داخل پیغام خصوصی رو نقل قول کنم و کار درستی نمی دونم.ولی اگر خودتون صلاح دونستید من هیچ مشکلی در این باره ندارم
امیدوارم کمی در رفتارتون تجدید نظر کنید
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا