جواب سولات غیر ممکن در Flash

sepi90

Member
يکي از اعضاي شرکت ماکرومدياي قديم گفته بوده : هرکس بگه کاري رو با فلش نميشه انجام داد معلومه فلش بلد نيست .

most_invisible

New Member
یعنی باید اینجا پرسید؟
می خوام بدونم چه جوری میشه تو فلش مثلا یه عکس رو به یه صفحه دیگه لینک داد؟ یعنی رو عکس که کلیک می کنی یه صفحه دیگه باز شه و اون عکس رو در مبنای بزرگ نشون بده.....

CMAX

Member
خب خیلی هم عالی

چقدر اعتماد به نفس

اما چند نکته :
قبلا یکی یه تاپیک زده بود اینجا http://www.majidonline.com/forum/showthread.php?t=60534

نفهمیدیم اخرش چی شد قهر کرد اسم اونم سامان پرو بود با یه fla
این سامان همون سامان یا یه سامان دیگه خدا داند و بس :wink:
سامانها چقدر به امور محیر العقول علاقه دارند:wink:

بگذریم
خیلی کارها رو امکان انجامش با فلش نیست حداقل الان و بعید می دونم با توجه به ساختار کلی فلش
امکانش بوجود بیاد

زمانی که HTML به صورت استاندارد در اومد همه با پیشرفت تکنولوژی های دنیای نرم افزار انتظار
توسعه متقابل رو از HTML داشتند ولی الان بعد اون همه سال می بینیم که HTML در خیلی از قسمتها
اصلا توسعه نیافته و حتی کوچکترین کاری هم انجام نشده و عملا تازه با فراگیر شدن Ajax کمی حال
و هوای دنیای HTML داره تغییر می کنه

اصولا وقتی درک صحیحی از فلسفه وجودی فلش نداریم نتیجه این میشه که فکر می کنیم فلش یعنی
تمام دنیای برنامه نویسی و این چند خط کد ضعیف از یک زبون سطح بالا میتونه همه نیازهای کاری رو
تحت وب و یا دسک تاپ حل کنه و این غلط محضه

C++ با اون همه کبکبه و دبدبه هنوز تو بعضی مسایل کم میاره و اونوقت این AS فکستنی می خواد
هر کاری رو واسه ما انجام بده تازه اونم با کد نویسی ما ایرانیها

YTERROR

Active Member
می دونید چه وقت همچین تایپیکها و مباحثی مق همین الان پیش میاد که یکی بگه نمیشه یکی بگه میشه ولی نتنه جواب بده موقعی که مدیر یک سایت وقت نداشته باشه و اعضا بخوان خودی نشون بدن اگه واقعا یکی ادعا می کنه همه چی بلده نمی خواد تایپیک بزنه و ....

کافیه چند تا نکته کوچک که به نظر خودش کمتر کسی اطلاع داره و بدرد همه می خوره رو بصورت آموزش کوتاه و خلاصه در بیاره و تویی یک تایپیک قرار بده تا همه ازش تشکر کنند و به همه نشون بده هم آدم خوب و خیریه هم خیی می دونه اون وقت همه ازش سوال می کنند

کسی می دونه چطور میشه فایلهای فلش رو protect کرد
یعنی مثلا ازذخیره شدن فایل درtemprory ویا ذخیره به هرشکل دیگری جلوگیری کند.

media-design

New Member
اگه راست مي گيد اين مشكل رو كه متعلق به اكثر فلش كاراست رو حل كنيد

چطور با دستور fscommand درون پوشه هاي ديگري فايل exe رو قرار داد

منظورم اينه كه فايل exe درون پوشه fscommand نباشه

شما كه اين تاپيك رو اينجا زديد لطف كنيد همين جا جواب دهيد

ممنون

sepi90

Member
امنيت

به نظر من براي امنيت فلش بود ... به خاطر همين امنيت بود که فايل پروژه فلش ميتونه فايل exe رو باز کنه ... براي اينکه کسي از طريق فلش تو اينترنت نتونه فايلهاي ويندوز يا مخرب رو کنترل کنه ...

autumn

New Member
من به کمک فوری نیاز دارم
می خوام یه آزمون با فلش بسازم و تقریبا چیزی از فلش نمی دونم یعنی فقط می تونم یه انیمیشن ساده باهاش بسازم
تو رو خدا کمک کنید چون من هیچ نرم افزاری هم که آزمون ساز باشه و فارسی رو هم پشتیبانی کنه پیدا نکردم:sad: :cry:

shirini_forush

Well-Known Member
آتومن جون جای اینکه هی تاپیک های قدیمی رو بالا بیاری یه تاپیک جدید بزن. باور کن جواب میدیم!!!

kiarash.M

Active Member
ج آزمون

عزیز جان میتونی از طریق یک component آمادهی فلش این کار رو بکنی

از منوی windows >component library>learninig Interaction >muliipli chosen فکنم بود اره همینه فکر کنم

میتونی گزینهاشو از قسمت Action عوض کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا