جمع شدن صفحه مانيتور

من وقتي مانيتورم گرم ميشه . يعني يه مقداري روشن ميمونه مرتب صفحهش پرك پرك ميزنه بعد به سمت بالا جمع ميشه و غير قابل استفاده ميشه . مانيتورم سامسونگ 15 هست.
لطفا بگين چه بلايي سر مانيتورم اومده بعدشم كه من بايد چه بكنم . :cry:
راستي مانيتور ماهي 10 هزار تومان كسي داره؟ به منه بد بخت بينوا كمك كنه ؟‌ :( :?:
من فقط تكه ناني دارم ... خرده هوشي ... سر سوزن ذوقي .. هيچي ديگم ندارم :!:

saman_sweden

Active Member
اينطوري كه بعضي مانيتورها عمرشان كمه
اما اگر مقداري الكترونيك بدونيد يه ديود در قسمت ورودي سيگنالها نيمسوز شده بگم وقتي پشت مانيتور به شماست در قسمت سمت راست بغل هاي ولتاژاست

جون هر كي دوس داري بيشتر راهنمايي كن منو
نه زياد الكترونيك نميدونم .
ولي تو اين جوري ميگي . برده بودمش يه جا گفت بايد لامپش عوض شه !!!!!!
واقعا ايول مهندساي مملكت باسه پول چه مي كنن

Gulf

New Member
سلام
شايد از كارت گرافيك باشه، اگه مي خواي مطمئن بشي، مانيتورت رو به يك كيس ديگه وصل كن ببين درست كار مي كنه يا نه اگه درست كار كرد از كارت گرافيكه وگرنه از خود مانيتور... كه بهتره عوض بشه...
در مورد الكترونيك شرمنده ام حاليم نيست كه بخوام چيزي بگم.
موفق باشي

ACTIVE

Active Member
والا منم خيلي حاليم نيست ولي يه سيستم داشتيم مانيتورش همونطوري كه گفتي شده بود برديم تعميرگاه ؛ گفت از سن سه په ليتورشه ( Sancepelator ) اگه درست بنويسمش و تعمير كرد خرجشم 7 تومن شد و الانم سالمه سالمه .
باز به يك تعمير كار نشون بده

آقا اول مرسي
دوم از كارت گرافيكش نيست مطمن مطمن
آقا من اين و بردم نمايندگيش . هيچي بلد نيستنا . يارو 1 هفته نگه داشت . بعد 8 تومنم گرفت گفتم چي كارش كردي گفتي باز بيني كردمش . بعد الانم اين جوري ميشه اصلا عوض نشده . راستي اين وضعيت فقط زمستونا با پاييز ميشه ها تابستون و بهار اصلا نميشه ؟!!!!!
ولي حالا اين و كه گفتي برم ببينم چي ميشه
مرسي بازم

جدیدترین ارسال ها

بالا