تولد تولد تولدت مبارك...

Ghamnevis

Well-Known Member
** ********** ************** ********* ****** ***** ******** ******* ******* **** :) گير ميديا ;) الآن هستش كه پيمان من را بندازه بيرون به كل !

بابا پيمان توي انجمن هستش داره اين تاپيك را ميخونه احتمالا :) بزاريد اگر صلاح دونست خودش ميگه ! منم در همين حد شما ميدونم :lol: نه كمتر ولي بيشتر :D

ويرايش شد

Maxton

Active Member
سایان تو دختری؟من فکر کردم پسر باشی که اینقدر باهات گرم گرفتم..استغفروالله ربی وعتوبو الیه(می دونم اشتباه نوشتم شرمنده عربیم خوب نیست)

Ghamnevis

Well-Known Member
اي بابا ! چقدر آف تاپيك ؟

مهدي جان بر خوردن نداره كه ;)
سايان اسم هم زن هستش هم مرد ;) مثل اكرم ! مثل فردوس و ...

راستي نشنيده ميگيرم حرفاتونو (مهدي و آبتين ;) )

Mandana

Active Member
نه مهدي گفتم خانوم سايان يعني زن سايان.همسر سايان.جفت سايان.چميدونم ديگه.خودش نميدونم چيه.
پيمان اگه داري اين تاپيك رو ميخوني بگو ببينيم اين سايان چي ميگه؟اگرم نميخوني بگو من اينجا يه جك بنويستم.آقا اينا رو كه بهش نميگن آف تاپيك نه؟يكي يه مرجع تقليد بهم معرفي كنه ميترسم حرفهام آف تاپيك باشه.سايان بگو ديگه.جون همون خانومت كه سرشو گول ماليدي بگو بابا.پيمان تو بيا بگو.آقا يكي بگه ديگه!!!:cry::more cry::seil rah oftad:

Ghamnevis

Well-Known Member
off topic را بايد توي ياهو برات روشن كنم ;) پس ياهو را وصل كن من اومدم ;)

اما آف تاپيك به همين ها ميگن !

فقط يك خواهش ! پيمان جان اين تاپيك را بعد از اينكه همه قضيه را فهميدند كلا حذف كنيد تا ارسالهاي زايد من از بين بره ! يا ارسالهاي من را پاك كنيد توي اين تاپيك..

سايان

a Truth Seeking

Active Member
دوستان شرمنده مي خواستم بدقولي نشه.
فقط بايد قبل از هر چيزي قول بدين كه قبل از افطار نه به سوژه مورد نظر ناخنك بزنين و نه بهش نگاه چپ بكنين (نگاه نازكتر از گل) .
حالا بگذريم از اين كه در راه اين جانفشاني صورت گرفته چه بلايي هم به سرم اومد. (دستم سوخت = كامپيوتر رو زير و رو كردم) .
بفرماييد البته من در همينجا اگر باعث گناه كسي شدن عذرخواهي مي كنم.
روزه هاتون قبول خدا.

[align=center:99cf7282bf]
cake.jpg
[/align:99cf7282bf]

يك سوتي بزرگ : الان اصلا فصل توت فرنگيه؟

Mandana

Active Member
محمد جان با اين مثلا كيكي كه تو درست كردي فكر كنم ثواب هم كردي براي دو روز از اشتها افتادم.بابا من از مشتقات توت فرنگي بدم مياد.ولي خوب خود توت فرنگيهاش اشتها آوره.برگهاش بيشتر:lol:
من جد بزرگوارم به گوسفند بر ميگرده.همينجا از پدر بزرگم معذرت ميخوام.:mrgreen:

آخر سر ما نفهميديم قضيه چيه؟
اين سايان هم كه رفت كه بياد!!!

iman_ebru

Active Member
آهان.
آقايون خانوما توجه كنيد.
من نميزارم كسي دست به كيك و شيريني و اين چيزا بزنه. حتي آشپز مجيدانلاين.
بزاريد صاحب جشن تولد خودش بياد شمع ها رو فوت كنه بعدا. ديگه نبينم كسي انگشتشو ببره تو كيك. ( منظورم مجيد و مشتقاتش يعني پيمان اينا هستند‌)

سايان گيتارت رو آوردي؟
لطفا نظم رو رعايت كنين؟

iman_ebru

Active Member
ghamnevis گفت:
فقط يك خواهش ! پيمان جان اين تاپيك را بعد از اينكه همه قضيه را فهميدند كلا حذف كنيد تا ارسالهاي زايد من از بين بره ! يا ارسالهاي من را پاك كنيد توي اين تاپيك..

اين چيزات منو كشته.
بابا بيخيال تولده مجيد آنلاينه

Mandana

Active Member
ايمان اين افسانه جون كه دستشو تا آرنج كرده تو كك هيچي بهش نميگي فقط به ماها گير ميدي؟:cry:

اااااااا آقا نگاه كنين كيك رو سولاخ كرد!!!!!

a Truth Seeking

Active Member
iman_ebru گفت:
بزاريد صاحب جشن تولد خودش بياد شمع ها رو فوت كنه بعدا.
اي واي باز مثله اينكه جوگير شدم.
شمع هارو يادم رفت بذارم روي كيك.

آبتين جان اشكال نداره عزيز براي شما و ساير دوستاني كه از توت فرنگي بدشون مي ياد يه پروسه ديگه در نظر دارم.

Mandana

Active Member
آقا پس لطفا با طعم آلبالو بذار خاطرخواه زياد داره.مثلا...

a Truth Seeking

Active Member
ديگه شرمنده اگر يك مقدار طول كشيد تا از فر در بياد و تزيين بشه و ... يك مقدار زمان برد.
لطفا به اين كيك هم نگاه چپ نكنين و فاصله رو تا حد ممكن با اون رعايت كنين.

[align=center:ce449c9f42]
cake%202.jpg
[/align:ce449c9f42]

اون يك تكه از كيك رو هم با اجازه دوستان براي خودم برداشتم البته فكر بد نكنين گذاشتم تو يخچال بعد افطار از خجالتش در بيام.

siavash-tanha

Well-Known Member
شما سه نفر ( مهدي و آبتين و سايان ) چقدر چت كردين تو اين تاپيك 8)

بازم تبريك

مخلصم

جدیدترین ارسال ها

بالا