توزيع رايگان سي دي لينوكس

pooyar

Member
نكنه مايكروسافت ورشكست بشه!!!!!!!!!!
البته مي دانم كه بايد به فكر خودم باشم و به مايكروسافت كاري نداشته باشم.

ARTA_ADOBE CO

Active Member
من فرهاد رو درک میکنم میدونید چی میگه ؟
میگه در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته !
بابا ما ایرانی ها هر کی بهمون محبت میکنه یا خودمون رو گم میکنیم یا به یارو یه دیده
احمقانه نگاه میگنیم ولی واقعا انسانیت یعنی ubuntu ثابت کرد حرفش رو !

Linux for human begins...

S.H.R.M.K

Well-Known Member
شما می تونستی همون 3 تا رو سفارش بدی بعد رایت بزنی به هرکی که دلت خواست هدیه بدی. مثلا این سی دی ها برای اونها هزینه داره و مفت براش تموم نشده و وقتی به شما اعتماد می کنن درست نیست از اعتمادشون سواستفاده بکنین. هیچ فرقی بین سی دی که رایت می کنی با سی دی که اونها برات می فرستن تویه نصبش نیست.

عزیز دل حالا من عشقم کشید 10 تا سفارش بدم اقای با فرهنگ تازه 10 تا دیگه هم سفارش دادم داره میاد!
بابا شما شدی کاسه داغ تر از آش؟
اونا خودشون دارن این کارو میکنن و خوب هم میدونن دارن چی کار میکنن شما دیگه این وسط چی چی میگی؟
نه من بفهمم خیلی جالبه برام.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آرتا جان اگه واسه اونا مهم بود که اصلا میگفتن اقا ما 5 تا بیشتر نمیدیم.
دوما اونارو نزاشتن واسه خوشگلی گزاشتن که اگه لازم داری بری و سفارش بدی.
حالا نمیدونم این آقای محترم فرهاد اگه 1 دونه لازم داره بره یدونه سفارش بده من که 20 تا لازم دارم میرم 20 تا سفارش میدم.

مثلا این سی دی ها برای اونها هزینه داره و مفت براش تموم نشده و وقتی به شما اعتماد می کنن درست نیست از اعتمادشون سواستفاده بکنین

فکر کنم یه ایمیل بهشون بزنی و نظرت رو بگی بد نباشه اونا خودشون عقلشون به اینجاش نرسیده بود.
شما اصلا منو میشناسی که میگی من دارم سوء استفاده میکنم؟
بر فرض هم که بکنم به شما .....؟

بابا ما ایرانی ها هر کی بهمون محبت میکنه یا خودمون رو گم میکنیم یا به یارو یه دیده
احمقانه نگاه میگنیم

اینو قبول دارم که خیلی ها استفاده نمیکنن و میگیرن میندازن گوشه اتاق ولی کسی که استفاده میکنه باید سفارش بده.

آخرین ویرایش:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
حمید رضا من اصلا منظورم تو نبودی ها !
حرفات درسته...
منم میگم فرهاد جان تو رو اشتباه گرفته با...
میدونی اگه تو اون 10 تا از 20 تا رو پخش کنی کمپانی سود هم کرده چون تو ایران پخش شده بدون هزینه پستی !

آخرین ویرایش:

zfarhad2003

Member
عزیز دل حالا من عشقم کشید 10 تا سفارش بدم اقای با فرهنگ تازه 10 تا دیگه هم سفارش دادم داره میاد!
بابا شما شدی کاسه داغ تر از آش؟
اونا خودشون دارن این کارو میکنن و خوب هم میدونن دارن چی کار میکنن شما دیگه این وسط چی چی میگی؟
نه من بفهمم خیلی جالبه برام.
تویه این forum نمیشه یه کلمه حرف زد تا می خوای یه چیزی بگی طرف مییاد گارد دفاعی می گیره از حرکت خودش دفاع می کنه. ببینم مثلا اگه یه دونه سفارش بدی بعد کپی کنی استفاده کنی دستگاهت خراب میشه یا دوستات از جلد سی دی خوششون می یاد نه از محتویاتش؟ اون کسی که به خاطر جلد این سی دی ازش استفاده می کنه چه بهتر که اصلا نکنه. اگه بری تویه خود سایت خوب بخونی می بینی که نوشته فقط در حد نیازتون سفارش بدین و اگه تویه منطقه شما کسی سی دی رو سفارش داده بهتره از اون بگیرین و کپی کنین به جای اینکه دوباره سفارش بدین. درست مثل همون احسانهای عاشورا میمونه فقیر و غنی میریزن بخور بخور راه می اندازن و شما می گی خوب اگه اینکار بده احسان رو ندن.
متاسفم که اینطور فکر می کنی به نظر من جواب اعتماد رو اینجوری دادن کار درستی نیست.

به هرحال من کاری ندارم برو اصلا 1000 تا سفارش بده برات بفرستن هیچ کس هم جلوت رو نمی تونه بگیره حرف من اینه که هدف اونها از این کار گسترش استفاده از لینوکس بوده.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
حمید رضا من اصلا منظورم تو نبودی ها !
حرفات درسته...
منم میگم فرهاد جان تو رو اشتباه گرفته با...
میدونی اگه تو اون 20 تا رو پخش کنی کمپانی یود هم کرده چون تو ایران پخش شده بدون هزینه پستی !

نه ارتا جان منم منظورم صحبت های شما نبود.

ولی آدم از بعضی حرفا واقعا دلگیر میشه و این دوستمون که من اصلا نه ایشون رو میشناسم و نه ایشون من رو میشناسن نمیدونم این برخوردشون چه معنی میداد.!

من خودم تا به حال از لینوکس استفاده نکرده بودم و قصد اصلیم هم این بود که برای دوستانم که تو کار شبکه هستن و اصلا کارشون با لینوکس هست اینارو ببرم البته اونها خودشون از لینوکس های حرفه ای تر از آبانتو استفاده میکنن.

خوب آبانتو رو نصب کردم و اتفاقا سریع هم تونستم خیلی چیز هاشو یاد بگیرم و مشکلی پیش نیومد

به هر حال منم میگم اگه کسی احتیاج نداره و میخواد بندازه تو خونه چه یکی چه 100 تا فرقی نمیکنه.
ولی اگه استفاده داشته باشه 50 تا هم بگیره مطمئنا شرکت با کمال میل براش میفرسته و تازه خوشحال هم میشه.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
تویه این forum نمیشه یه کلمه حرف زد تا می خوای یه چیزی بگی طرف مییاد گارد دفاعی می گیره از حرکت خودش دفاع می کنه. ببینم مثلا اگه یه دونه سفارش بدی بعد کپی کنی استفاده کنی دستگاهت خراب میشه یا دوستات از جلد سی دی خوششون می یاد نه از محتویاتش؟ اون کسی که به خاطر جلد این سی دی ازش استفاده می کنه چه بهتر که اصلا نکنه. اگه بری تویه خود سایت خوب بخونی می بینی که نوشته فقط در حد نیازتون سفارش بدین و اگه تویه منطقه شما کسی سی دی رو سفارش داده بهتره از اون بگیرین و کپی کنین به جای اینکه دوباره سفارش بدین. درست مثل همون احسانهای عاشورا میمونه فقیر و غنی میریزن بخور بخور راه می اندازن و شما می گی خوب اگه اینکار بده احسان رو ندن.
متاسفم که اینطور فکر می کنی به نظر من جواب اعتماد رو اینجوری دادن کار درستی نیست.

عزیز دل من نمیدونم شما ملاک استفاده رو چی میگیرید و بر فرض که من بخوام به چند نفر این لینوکس رو بدم یا ندم اصلا این مطرح نیست.

موضوع اینجاست که شما که اینقدر ادعا دارید که این حرفارو میزنید باید بدونید که هر کس برای خودش تصمیم میگیره و مطمئنا فقط شما نیستی که عقلتون میرسه که چه کار کنید. پس دخالت تو کار دیگران کردن چه معنی میتونه داشته باشه؟؟؟

والا هدف ما هم گسترش لینوکس هست.

آخرین ویرایش:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
دلیل این حرفت چیه؟؟ حرفه ای رو چی می دونی؟؟

OXYgenws جان این آبانتو اگه توجه داشته باشید اصولا برای کاربران خانگی بهینه شده و سعی شده که برای اونها رابط های کاربری راحت تری در نظر بگیره و ... نمیگم که نسخه بدی هست اصلا اینطور نیست ولی برادر خود من از وقتی که یادمه با لینوکس های مختلفی کار کرده برای برنامه نویسی و حک و ...فقط هم کد نویسی میکنه و اصلا با رابط گرافیکی وارد لینوکس نمیشه .

الان نمیدونم چه لینوکسی رو دستگاهش نصب هست ولی مطمئنا ابانتو نیست و چیز های دیگه هست.
همین طور بچه های دیگه که تو کار شبکه و سرور هستن اونها هم از این نسخه استفاده نمیکنن یکیشون تو همین دیتا سنتر پارسآنلاین هست.

اگه خواستی ازشون میپرسم از چه نسخه هایی استفاده میکنن و بهت میگم.

zfarhad2003

Member
موضوع اینجاست که شما که اینقدر ادعا دارید که این حرفارو میزنید باید بدونید که هر کس برای خودش تصمیم میگیره و مطمئنا فقط شما نیستی که عقلتون میرسه که چه کار کنید. پس دخالت تو کار دیگران کردن چه معنی میتونه داشته باشه؟؟؟
بله هرکس برای خودش تصمیم میگیره ولی شما خیلی الکی دارید با من بحث می کنید. من مگه جلوی تصمیم گیری شما رو گرفتم. اگه ببینید من فقط یه سوال پرسیدم که چرا 10 تا سفارش دادی؟ن یه سوال ساده بود نه اینکه دست و پای شما رو بگیرم ببندم که سفارش ندین.
من وظیفه خودم می دونم که وقتی یک نفر داره یک نرم افزار رو آزاد در اختیار همه قرار میده از اون طرف و نرم افزارش دفاع کنم چون واقعا داره کار بزرگی برای بشریت انجام میده و همه حرفهای من هم فقط یه توصیه دوستانه بود که اگه می تونید به جای 10تا یکی سفارش بدین هیچ فرقی این 10 تا سی دی با هم ندارن و گرنه من به هیچ وجه جلوی کسی رو نمی تونم و نمی خوام بگیرم.

tuxworld

New Member
من نوشته های همتون رو خوندم با فرهاد هم موافقم
خودم ده تا سفارش دادم بیشتر از 50 تا کپی دادم بچه ها و اورجینال ها هم دستم نمونده فقط یکی مونده که کپی از روش بر میدارم
وقتی ما یه چیزی می گیریم همیشه سعی می کنیم بالاترین حد اون رو در نظر بگیریم
تو یه کشوری البته این داستان دقیقا یادم نمیاد میگن دولت یک کشوری به مردم گفت : واردات محصول پیاز به علت حمایت از تولید کنندگان داخلی معلق خواهد شد ، یه ایرانی رفته بود مغازه ده کیلو پیاز خریده بود گفتن چرا حالا اینقدر ؟ گفت آخه قرار تا مدتی پیاز نیاد
منظور آقا فرهاد شبیه این قصه هستش
میگیم حالا که همینطوری داره رایگان میفرسته چه بهتر زیاد بخوام اون که نمی دونه شما چه استفاده می خوایین بکنین
دوستم هم همین کار رو کرده و الان ده تا مونده دستش می خوایی برات بفرستم اگه واقعا لازم داری .

oxygenws

Active Member
OXYgenws جان این آبانتو اگه توجه داشته باشید اصولا برای کاربران خانگی بهینه شده و سعی شده که برای اونها رابط های کاربری راحت تری در نظر بگیره و ... نمیگم که نسخه بدی هست اصلا اینطور نیست ولی برادر خود من از وقتی که یادمه با لینوکس های مختلفی کار کرده برای برنامه نویسی و حک و ...فقط هم کد نویسی میکنه و اصلا با رابط گرافیکی وارد لینوکس نمیشه .

الان نمیدونم چه لینوکسی رو دستگاهش نصب هست ولی مطمئنا ابانتو نیست و چیز های دیگه هست.
همین طور بچه های دیگه که تو کار شبکه و سرور هستن اونها هم از این نسخه استفاده نمیکنن یکیشون تو همین دیتا سنتر پارسآنلاین هست.

اگه خواستی ازشون میپرسم از چه نسخه هایی استفاده میکنن و بهت میگم.
چاکریم...

اوبونتو دو نسخه داره.... desktop و server...
http://www.ubuntu.com/desktop
http://www.ubuntu.com/server

اگر اون دوستتون توی پارس آنلاینه... پس احتمالا با freebsd کار می کنند که کلا ربط مستقیمی به لینوکس نداره!!

S.H.R.M.K

Well-Known Member
بله هرکس برای خودش تصمیم میگیره ولی شما خیلی الکی دارید با من بحث می کنید.

من واقعا دلیلی برای اینکه به شما توضیحی بدم نمیبینم و بحثی هم ندارم ولی چون شما نایب شرکت ابانتو و وکیل مدافعشون هستید گفتم که یه توضیحی بهتون داده باشم وگرنه اصلا بحثی با شما ندارم.

من مگه جلوی تصمیم گیری شما رو گرفتم. اگه ببینید من فقط یه سوال پرسیدم که چرا 10 تا سفارش دادی؟

باز هم فکر نمیکنم به شخص خاصی این موضوع مربوط بشه به نظرتون حرف خودتون درسته؟

من وظیفه خودم می دونم که وقتی یک نفر داره یک نرم افزار رو آزاد در اختیار همه قرار میده از اون طرف و نرم افزارش دفاع کنم چون واقعا داره کار بزرگی برای بشریت انجام میده

شرکت ابانتو از شما تشکر میکنه که کاربران نفهمی مثل مارو راهنمایی میکنید و اگر شما نمیگفتید من نمیفهمیدم نرم افزار آزاد و کد باز چی هست.
دوست عزیز این گفتن نداره ولی یادمه زمانی که 7 سالم بود یعنی تقریبا 20 سال پیش اولینSinclair ZX Spectrum رو از انگلیس پدرم برام آورد و از اون زمان باهاش برنامه نویسی Basic رو شروع کردم اون زمان حتی نمیدونستند تو ایران که کامپیوتری هم وجود داره و 3 ماه این دستگاه ما تو گمرک و کمیته ان زمان برای اینکه فکر میکردن دستگاه جاسوسی هست توقیف بود تا اخر فهمیدن نه بابا دنیا داره پیشرفت میکنه. فکر کنم شما اون موقع هم وکیل شرکت سینکلر بودید یا اصلا میدونستید کامپیوتر چی هست؟

به جای 10تا یکی سفارش بدین هیچ فرقی این 10 تا سی دی با هم ندارن و گرنه من به هیچ وجه جلوی کسی رو نمی تونم و نمی خوام بگیرم.

بازم نیازی به توضیح نیست ولی برای اینکه این بحث تمومن بشه میگم که من اصلا با کار کردن از لینوکس زیاد لذت نمیبرم یعنی دوست دارم با اون کار کنم ولی برای خودم دل نشین نیست وگرنه این چیزیه که همیشه در دسترس بوده و هست و هدف من بیشتر برای هدیه دادن به دوستان و اشنایان بوده که فکر نمیکنم با هدف آبانتو هم مغایرتی داشته باشه.الان هم فقط 2 تا نسخش پیش خودم هست.

من نوشته های همتون رو خوندم با فرهاد هم موافقم

منم با حرف ایشون موافقم ولی به زبان آوردن هر حرفی جا و زمانی داره .

میگیم حالا که همینطوری داره رایگان میفرسته چه بهتر زیاد بخوام اون که نمی دونه شما چه استفاده می خوایین بکنین
دوستم هم همین کار رو کرده و الان ده تا مونده دستش می خوایی برات بفرستم اگه واقعا لازم داری .

خوب ایرانی ها اینطور هستند ولی اون ندید بدیهاشون نه کسی که واقعا برای کاری میخواد.
شاید یکی مثل همین دوست شما.

اوبونتو دو نسخه داره.... desktop و server...

فکر میکنم منظور من هم همین نسخه دسکتاپش هست البته اگه درست مطالعه کرده باشید.

اگر اون دوستتون توی پارس آنلاینه... پس احتمالا با freebsd کار می کنند که کلا ربط مستقیمی به لینوکس نداره!!

دوست عزیز گفتم که من نمیدونم چی هست که الان کار میکنن و اگه شما میگید اینه پس حتما هست دیگه!

در کل ممنون از راهنمایی ها و تذکر هاتون خیلی استفاده کردم .
ممنون

آخرین ویرایش:

zfarhad2003

Member
من واقعا دلیلی برای اینکه به شما توضیحی بدم نمیبینم و بحثی هم ندارم ولی چون شما نایب شرکت ابانتو و وکیل مدافعشون هستید گفتم که یه توضیحی بهتون داده باشم وگرنه اصلا بحثی با شما ندارم.

من از شما نخواستم توضیحی بدین و خودتون بحث رو شروع کردین می تونستین در مقابل سوال من بگین که چون می خواستم هدیه بدم 10 تا سفارش دادم و بحث تموم میشد ولی شما همین جوری خواستین از حرکت درست خودتون دفاع کنین که من اصلا نمی دونم چرا خواستین همچین کاری کنین. شایدم فکر کردین من با کسی دعوا دارم ولی بهتره نحوه سوال من رو دوستانه می خواندین نه این طوری!

دوست عزیز این گفتن نداره ولی یادمه زمانی که 7 سالم بود یعنی تقریبا 20 سال پیش اولینSinclair ZX Spectrum رو از انگلیس پدرم برام آورد و از اون زمان باهاش برنامه نویسی Basic رو شروع کردم اون زمان حتی نمیدونستند تو ایران که کامپیوتری هم وجود داره و 3 ماه این دستگاه ما تو گمرک و کمیته ان زمان برای اینکه فکر میکردن دستگاه جاسوسی هست توقیف بود تا اخر فهمیدن نه بابا دنیا داره پیشرفت میکنه. فکر کنم شما اون موقع هم وکیل شرکت سینکلر بودید یا اصلا میدونستید کامپیوتر چی هست؟
چه ربطی به موضوع داره. من نگفتم شما برنامه نویسی بلد نیستیم یا نمی دونین کامپیوتر چیه.
استادهای دانشگاه ما هم هزار و یک تا زبان و خرت و پرت بلدن ولی وقتی بهشون میگی لینوکس یا نرم افزار آزاد هیچی حالیشون نیست. پس اینا ربطی به هم ندارن.

من دیگه تمایلی به ادامه بحث ندارم و امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشین فقط یه سوال بود که شما بد برداشت کردین و فکر کردین من می خوام بهتون توهین کنم. به هرحال منظور من چیز دیگه ای بود.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
من از شما نخواستم توضیحی بدین و خودتون بحث رو شروع کردین می تونستین در مقابل سوال من بگین که چون می خواستم هدیه بدم 10 تا سفارش دادم و بحث تموم میشد ولی شما همین جوری خواستین از حرکت درست خودتون دفاع کنین که من اصلا نمی دونم چرا خواستین همچین کاری کنین. شایدم فکر کردین من با کسی دعوا دارم ولی بهتره نحوه سوال من رو دوستانه می خواندین نه این طوری!

دوست من ببین سوال شما قبول کن که سوال به جایی نبود و من میتونستم دفاع هم نکنم از کارم چون واقعا برام مهم نبود که کی چی فکر میکنه ولی جواب دادم چون فکر کردم لحن سوالتون زیاد درست نیست،شاید هم من منظورتون رو بد متوجه شدم.

چه ربطی به موضوع داره. من نگفتم شما برنامه نویسی بلد نیستیم یا نمی دونین کامپیوتر چیه.
استادهای دانشگاه ما هم هزار و یک تا زبان و خرت و پرت بلدن ولی وقتی بهشون میگی لینوکس یا نرم افزار آزاد هیچی حالیشون نیست. پس اینا ربطی به هم ندارن.

برادر ربطش به اینه که قبل از اینکه حرفی رو بزنید اولا بدونید طرفتون کی هست یا چی میدونه بعد حرفی رو بزنید و ربط این مطلب هم که گفتم اینه که قبل از اینکه جناب عالی بدونی کامپیوتر و اینترنت چی هست من داشتم با اینا کار میکردم ، ادعایی هم نیست و هنوز هم ادعا نمیکنم که خدای کامپیوترم و ... ولی واسم شدیدا زور داره که یکی اینقدر ادعا کنه که بیاد بهم بگه کد باز چیه و من میخوام از ابانتو دفاع کنم.!!!!!!!!!(منم کسی رو میشناسم که مدرک MCSE از مایکروسافت داره ولی یک بار که ازش پرسیدم لینک چیه نمیدونست من واقعا تعجب کردم،این به من ثابت شده کسایی که چیزی رو تجربی یاد میگیرن بهتر از کسایی که تو دانشگاه و به صورت تئوری و به خاطر مدرک درس میخونن کار ها رو انجام میدن)

من دیگه تمایلی به ادامه بحث ندارم و امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشین

من هم همینطور و امیدوارم که شما هم ناراحت نشده باشید.

فقط یه سوال بود که شما بد برداشت کردین و فکر کردین من می خوام بهتون توهین کنم. به هرحال منظور من چیز دیگه ای بود

گفتم که سئوال به جایی نبود ولی حالا که اصرار دارید که من اشتباه برداشت کردم باشه منم قبول میکنم که سوء تفاهم بوده

راستی سوال شما این بود که "تو که بلد نیستی نصب کنی چرا 10 تا گرفتی!"
شما از وقتی به دنیا اومدی بلد بودید لینوکس نصب کنید؟تازه من 1 ساعته یاد گرفتم و نصب کردم هم خودشو هم برنامه هاشو و ...
بگذریم ....

خوش باشید

آخرین ویرایش:

zfarhad2003

Member
به هرحال اینجا موضوع بحث اثبات کردن این که کی چی بلده نبوده. شاید فرهنگ نرم افزار آزاد با اون چیزی که شما آشنایی داری مطابقت نداشته باشه ما اینجا به خاطر یه سوال از دست کسی ناراحت نمیشیم و همه می خوایم که چیزهای تازه تری یادبگیریم. لینوکس به قدری وسعت داره که فکر کنم آدم چند سال هم براش وقت بزاره باز نمی تونه همه چیز این سیستم عامل رو یاد بگیره.

درست مثل همون احسانهای عاشورا میمونه فقیر و غنی میریزن بخور بخور راه می اندازن و شما می گی خوب اگه اینکار بده احسان رو ندن.
.
بابا چقدر شما ها حوصله دارید
راستی فرهاد جان اصلا حرفت رو قبول ندارم
فقیر و غنی وقتی می رن غذای امام حسین رو می خورن برای اینکه سیر بشن نیست عزیزم ، برای این هست که برای اون غذا ارزش قائل هستن
عاشورا بد و خوب می شن خوب
فقیر و غنی می شن غنی
پس فرقی بین اون تو دسته وجود نداره
خوب این بحث های دینی بود گفتم یکم روشن کنم :lol:

در مورد سی دی من خودم ده تا سفارش داده بودم ( البته فکر کنم یه شیش هفت ماهی می شه یادم نیست دقیقا کی بود ) ، بین خیلی از دوستام بخش هم کردم
همه خوششون اومد کلی هم حال کردن
ولی فرهاد جان این درست نیست که شما می گی اگر از جلدش خوشش می خواست بیاد بهتره اصلا نیاد طرف اش ، خود شما وقتی می خوای یه چیزی بخری اولین چیزی رو که می بین قیافه هست ، بعد می ری خصوصیاتش رو می بینی
من خودم به شخصه نرم افزار هایی که قشنگ طراحی شدن رو خیلی دوست دارم و می گم آفرین
از نظرم کار KDE جالب بود و واقعا زیبا درست کرد ولی انقدر حجیم هست که اعصاب آدم خورد می شه تا یه editor لود کنه
حالا بماند
خواستم بگم جلد سی دی و خود سی دی زیاد بی تاثیر نیست

اینم درسته براشون کلی هزینه گرفته ولی پولش رو کسی از جیب نداده ، اسپانسر ها می دن اونا هم کلی از این کار سود می کنن ،‌ این طور نیست که اسپانسر از اوبنتو خوشش بیاد اون همه پول خرجش کنه

در مورد استفاده از Ubuntu برای حرفه ای و غیر حرفه ای هم باید خیر
کی گفته Ubuntu حرفه ای نیست؟ حالا بعضی ها هستن که با محیط گرافیکی کار می کنن ولی دلیلی بر حرفه ای بودن و نبودن نمی شه.

همون طور که می دونید همون قدر که Debian می تونه حرفه ای باشه ، ubuntu هم می تونه چرا که ubuntu هم از خانواده دبیان هست.

در مورد سرور ها هم باید بگم درسته خیلی سرور ها از Redhat استفاده می کنن ،‌ چون برای اینکار طراحی شده ولی این مقاله رو حتما مطالعه کنید
http://www.irantux.com/html/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=160&page=1

خلاصه این بحث ها رو تموم کنید بهتره
چرا به هم دیگه می پرید

S.H.R.M.K

Well-Known Member
به هرحال اینجا موضوع بحث اثبات کردن این که کی چی بلده نبوده. شاید فرهنگ نرم افزار آزاد با اون چیزی که شما آشنایی داری مطابقت نداشته باشه ما اینجا به خاطر یه سوال از دست کسی ناراحت نمیشیم و همه می خوایم که چیزهای تازه تری یادبگیریم. لینوکس به قدری وسعت داره که فکر کنم آدم چند سال هم براش وقت بزاره باز نمی تونه همه چیز این سیستم عامل رو یاد بگیره.

اصلا میدونی چیه داش فرهاد گل؟
درسته که لینوکس واقعا دنیای وسیعی داره و من حتی 1 دفعه هم باهاش کار نکردم چون خوشم نمیاد از محیطش ولی از خیلی قبل ها با فرهنگ و اداب و رسوم کد باز آشنا هستم و نخواستم اطلاعات ناچیزم رو به رخ بکشم چون تو زمینه کامپیوتر هرچی بدونی باز هم کم هست ولی این چیزا رو دیگه میدونیم که نباید از کسی سوء استفاده کرد یا ...
من هم از سوال شما فقط به خاطر اینکه لحن بدی داشت ناراحت شدم وگرنه تو کل فروم بگردی میبینی که سوالاتی که منطقی بوده رو دوستانه و منطقی حتی بحث کردیم.

در هر صورت ما رو حلال کن اگه چیزی گفتم که کدورتی پیش آمده البته فکر کنم جنبه شما بیشتر از این حرفا باشه.

خلاصه این بحث ها رو تموم کنید بهتره
چرا به هم دیگه می پرید

اولا دوست عزیز از مطالب جالبت ممنونم
در ثانی ما به هم نپریدیم ، یک بحث داغ دوستانه بود که خدا رو شکر مثل اینکه داره به خیر میگزره. و ما اینحا با هم دوست هستیم ولی یه بحث هایی پیش میاد که خوب خود آدم هم ناخواسته کشیده میشه طرفش و به نظرم بعضی وقتا این بحث ها مفید هست.

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا