تهيه مقالات pdf

aloo

Active Member
سلام خسته نباشيد يه برنامه معرفي كنيد براي تبديل فايلهاي word به pdf

aloo

Active Member
اقا يون عزيز 1 هفته هست كسي هيچي نگفته من كه گفتم يه برنامه مي خوام براي تبديل فايل هاي وورد به پي دي اف فقط اسم برنامه رو بدين لطفا از دادن سايت ها خودداري كنيد

Bahar_a

New Member
سلام
بهتريت و راحترين برنامه Adob Acrobat هست كه اگر acrobat reader رو نصب كني فقط ميتوني pdf رو بخوني اما با نصب مدل Full يا Acrobat writer براحتي ميتوني word رو تبديل به pdf كني

rtl2

New Member
اقا يون عزيز 1 هفته هست كسي هيچي نگفته من كه گفتم يه برنامه مي خوام براي تبديل فايل هاي وورد به پي دي اف فقط اسم برنامه رو بدين لطفا از دادن سايت ها خودداري كنيد

دوست عزیز این دوتا جزو بهترینها هستند برای اینکار pdfMachine -pdfFactory Pro .امیدوارم که جوابت را گرفته باشی

hosseinrz

New Member
همون Adobe Acrobat خیلی خوبه
یه پرینتر اضافه میکنه بعد شما اون فایلتو تو یه فایل pdf پرینت می کنی
خیلی راحته...

با سلام:cool:
عزیزم این نرم افزار رو پیدا کن
Word to PDF Converter
بعد ,وقتی نصبش کنی تو ورد در ردیف بالا یک قسمت اضافه میشه که میتونی فایل های ورد رو به پی دی اف تبدیل کنی
اگه مشکلی داشتی مطرح کن
GOOD LUCK
:wink:

MH_HP

New Member
با نصب نرم افزار word to pdf از سی دی assistant یه نوار ابزار جدید برای تبدیل به pdf تو برنامه word اضافه میشه.
. MH_HP

delphila

New Member
باباجون اينقدر خودتو خسته نکن یه نرم افزار هست بنام Pdf Creator که وقتي اونو نصب ميکني يه چاپگر مجازي به سيستمت اضافه ميکنه که هر وقت فايل ورد خودتو با اون چاپ کني خروجي اون يه فايل Pdf هست مطمئن باش خیلی ازش خوشت مياد هم ساده هست هم خوب و کارامد . موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا