تندیس نوکریست ....

ghafeleh

Member
بخداوند قسم حضرت زهرا فرمود :
در میان در و دیوار حسین را عشق است
تا شنیدم که حسین است عزسز زینب
وسط روضه زدم جار حسین را عشق است
روز عاشور پس از کشتن دشمن می گفت :
با لب تشنه علمدار، حسین را عشق است
این کار رو قبلا زده بودم گفته بزارمش تو سایت ....خالی از لطف نیست اگر نقدتون رو ارائه بدین

پیوست ها

• ___20130809_1649100468.jpg
    ___20130809_1649100468.jpg
    81.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
آخرین ویرایش:

msoltan2371

Member
کار قشنگیه اما فونتش رو میتونستید بهتر انتخاب کنید به اضافه اینکه اگه این کار برای جایگاست نوشته پشت سر میفته و مشخص نمیشه.. یه فکری باید بحالش کرد..
اما خود طرح زیباست.. موفق باشید:rose:

ghafeleh

Member
زیبا شده. اجرت با سیدالشهدا :rose:
یا علی

کار قشنگیه اما فونتش رو میتونستید بهتر انتخاب کنید به اضافه اینکه اگه این کار برای جایگاست نوشته پشت سر میفته و مشخص نمیشه.. یه فکری باید بحالش کرد..
اما خود طرح زیباست.. موفق باشید:rose:

نظر منم مث دوستمونه می تونید رو فونت بیشتر مانور بدید و زیباترش کنید

طرح قشنگی شده خشته نباشی.:paint:
از همتون بخاطر نگاهاتون ممنونم برای جایگاه نیست درسته حرف شما هم متین اگه قرار باشه برای جایگاه باشه باید نکاتی رو رعایت کرد در مورد نوع فونت فارسی شاید می تونست بهتر بشه اما سلیقه ای هست من تو این لحظه احساس کردم با این فونت بهتر میشه
به هر حال ممنونم

nader918

Well-Known Member
کارت خیلی خوبه آفرین تبریک میگم اجرت با آقا فقد در مورد این پارچه ای که زیر حرمه با چه ابزاری طراحی کردی کار خودته؟

ghafeleh

Member
کارت خیلی خوبه آفرین تبریک میگم اجرت با آقا فقد در مورد این پارچه ای که زیر حرمه با چه ابزاری طراحی کردی کار خودته؟

دوست عزیز اولا ممنونم از اینکه کارم رو نقذ کردین در مورد اون پارچه باید بگم که طرحهای اماده از این نوع پارچه هست البته فکر کنم بشه اونو طراحیم هم کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا