تقويم سال 1388 با فرمت psd

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام به همه دوستان
اين هم تقويم سال 1388 با فرمت PSD و البته فايلي مجزا از اين PSD كه شامل لايه هاي ماهها به صورت مجزا جهت استفاده در طراحي هاي ديگر شما عزيزان مي باشد .
فايل اول :
فايل PSD تقويم 1388
Calendar 1388.jpg

http://mahdi8487.persiangig.com/Calendar 1388 Ashtiyani.zip

فايل دوم :
فايل لايه هاي ماههاي سال به صورت 12 لايه جهت استفاده در طراحي هاي شما
http://mahdi8487.persiangig.com/Calendar 1388 months.zip

موفق باشيد
مهدي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مهدی جان ممنون از زحمتی که کشیدی فقط کاش همراهش یه اسکرین شات هم میذاشتی.

mashreghi

Member
دست مریضاد . این سایت های روسی مدام فایل های تقویم میلادی رو به نمایش می گذاشتند اونهم با فرمت های مختلف و دهن همه رو آب می انداخت .
لطف شما دوست محترم مایه سپاس و امتنان شد . البته احتمالا شما با این لطف حق کپی رایت رو بخشیدید .

Mahdi

لطف شما دوست محترم مایه سپاس و امتنان شد . البته احتمالا شما با این لطف حق کپی رایت رو بخشیدید .

البته زحمت اصلي كه همون فايل pdf اين كار هست رو مؤسسه پژوهش هاي ايراني كشيده و من فقط آماده سازي و مرتب كردن و psd كردن كار رو انجام دادم در نتيجه دخل و تصرفي در حق كپي رايت اين فايل ندارم .

موفق باشيد
مهدي

hajiabadi

New Member
این تقویم هم از همان فایل pdf که همه جا هست درست شده. اشکال اون فایل هم اینه که اعداد فونت جالبی ندارن و فاصله اعداد از هم زیاده در نتیجه برای خوانا بودن اعداد مجبوریم در ابعاد بزرگ طراحی کنیم و سایز نا متعارف در میاد.

hajiabadi

New Member
اگر فایلی با فونت متفاوت از این دارید ممنون میشم معرفی کنید

ayric

New Member
من فدای تو شوم این لینکش کار نمی کنه اگه زحمتی نیست جای دیگه لود کن
ممنون می شم

ghalam

New Member
مهدی جان سلام . من میخواستم تقویم قشنگت رو بردارم اما جواب نمیده یعنی نمی تونم اون رو دانلود کنم ممنون میشم من رو رهنمایی کنی.
قلم

Mahdi

مهدی جان سلام . من میخواستم تقویم قشنگت رو بردارم اما جواب نمیده یعنی نمی تونم اون رو دانلود کنم ممنون میشم من رو رهنمایی کنی.
قلم

دوست عزيز ممنون از لطفتون . اشكال در دانلود شدن به خاطر سايت پرشين گيگ هست كه برطرف مي شه
دوباره سعي كنيد
الان كه چك كردم دانلود مي شد

موفق باشيد
مهدي

دست شما درد نكنه آقا مهدي ممنون
فقط يه اشكال كوچولو داره كه دوستان قبل از استفاده تصحيح كنن
(اگه گفتيد چيه . . . ؟
3 و 4 بهمن روز شمار قمري هر دو 7 خورده و از اون به بعد تا آخر ماه شمارش روزهاي قمري يه روز عقب افتاده كه بايد تصحيح بشه.
باز هم از زحمت آقا مهدي متشكرم چون من خودمم باهاش يه كار زدم كه بعد از چاپ تو بخش نظر سنجي ميذارم تا اساتيد نقد كنن.
موفق باشيد

kevin-1372

New Member
خیلی عالیه اما من میتونم برای شرکتم از این تکثیر کنم (به عنوان تبلیغات)
اجازه میدید؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خیلی عالیه اما من میتونم برای شرکتم از این تکثیر کنم (به عنوان تبلیغات)
اجازه میدید؟

دوست گرامی وقتی فایلی توی این بخش قرار داده میشه به این معنی ئه که استفاده از اون برای استفاده های شخصی آزاده.

پس شما هم میتونید براحتی و با خیال راحت استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا