Fa تغییر تاریخ

mohamadarab

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیز....
میخاستم بدونم که امکان تغییر تاریخ سیستم توسط بیلدر شدنی هست یا نه؟
می خوام وقتی نرم افزار run میشه تاریخ سیستم(ویندوز) به سال 2008 بره و وقتی که از نرم افزتر خارج شدیم به تاریخ اولیه برگرده.....
ممنون اگه راهنمایی کنید....
اگه با ی مثال یا نمونه باشه ممنون میشم..:rose:

sibil

Active Member
سلام آقا محمود .
مثالی که قرار دادین ، توی xp به درستی عمل می کنه اما تو windows 7 اصلا عمل نمیکنه .

راهی هست که تو 7 هم بشه تاریخ و ساعت رو تغییر داد؟

mohamadarab

Active Member
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون...اما دقیقا نیاز من توی ویندوز 7 هستش..
این امکان توی 7 قابل اجرا هست؟

m javad

کاربر متخصص
همونظور که محمد گفتن یه تستی بکنید ببینید با دسترسی ادمین کار میکنه یا نه
اگر کار کرد با استفاده از player.bin موجود برای اجرا به صورت ادمین ، برنامه رو با دسترسی مورد نیاز اجرا کنید

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من خودم با دسترسی ادمین اجرا کردم هیچ مشکلی نداره

omid.berooz

Member
سلام دوست عزیز من اینو تو ویندوز7 اجرا کردم سالم و هیچ مشکلی نداشت

mohamadarab

Active Member
ممنون از راهنمایی هاتون..
اما مشکل اینجاست که من میخام این تغییر تاریخ در هنگام اجرای برنامه عوض بشه نه این که دستی بخام عوضش کنم و هنگام خروج از برنامه دوباره به تاریخ اصلی برگرده!!!!!
مشکل بعدی اینکه من توی 7 تست کردم اجرا نشد،اگه بتونید یه نمونه با دسترسی ادمین بزارید ممنون میشم.
مرسی

mohamadarab

Active Member
من درموردش جستجو کردم ..اما نتونستم استفاده کنم..ممنون اگه ی نمونه یا مثال باشه که ببینم..
مرسی

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوست عزیز شما ابتدا تاریخ اصلی رو توی یه متغییر ذخیره کنید حالا روش های مختلفی هم هست هر کدوم که راحت بودید مثلا با SaveVariable بعد توی همون ادیت باکسی که توی صفحه هست تاریخ مورد نظر رو بنویسید و بیرون از محیط طراحی قرار بدید

و موقع اجرا کد داخل دکمه Change Date and Time رو اجرا کنید تا تغییر بده بعد که خواستین از برنامه خارج شید تاریخی که ذخیره کردید لودش کنید ( »LoadVariable )توی ادیت باکس بعد دوباره کد داخل دکمه Change Date and Time رو اجرا کنید همین وسلام

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز واقعا ممنون از راهنماییت..اما اگه امکان قرار دادن یک نمونه باشه خیلی خیلی کمکم میکنه
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا