ترمینال دریاییی در دبی

سلام
من مجید از کرمان هستم
این آخرین کار منه دوستدارم که ایرادهای کارم رو بهم بگید
3ds max _ V ray
Mer30 :paint:

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    928.1 کیلوبایت · بازدیدها: 80
  • 02.jpg
    02.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 70
  • 03.jpg
    03.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 73

Ayub.S

Member
كارت جابه

يك توضيحي هم ميدادي : كه با چي ساختي با چي رندر گرفتي كشتي ها رو import كردي

يا اونا رو هم ساختي، آسمان bitmap هستش يا نه؟

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام دوستم
کارت قشنگ شده
زاویه دید اولی از سمت چپ رو دوست داشتیم

کار سفارشی بوده دیگه ؟

behrad_mouse

Well-Known Member
تبریک میگم کار قشنگی شده
سوای زیبایی هایی که این کار داره و هم خودت میدونی هم بچه ها تو پست های بعدی میزارن
چیزایی که یه ذره کارت رو خراب کرده تصویر آسمون و متریال آب هست
فکر کنم بیشتر ابجکت هات متریالی و که قبلا داشتن رو حفظ کردن و بنظرم بیشتر آبجکت هات متریال Vray رو ندارن
ولی از طرفی هم طراحی کار قشنگ و م از اونجور کارایی هست که معمولا زیاد تو فروم های تری دی گالری نمی بینیم و اینا نقاط قوت این کار هست:rose:

مرسی
این کار رو با رندر V-Ray 1.5 SP2 گرفتم و کشتی هاآبجکت آماده هستن ولی مجبور شدم توی متریال هاشون دستکاری کنم که این شد .
برای اینکه زمان رندر زیاد نشه آسمون رو bitmap گذاشتم و از HDRI استفاده نکردم .

قشنگ شده !

فقط فکر کنم متریال ها بامپ نداره یا اگه داره شدتش یکم کمه { دیواروزمین ها}

در ضمن متریال آب دریا اینجوری نیست ، توی همین فروم بگرد یک بار یکی از بچه ها یک آموزش از آب دریای وی ری گذاشته بود . اگه نبود بهم PM بده سر فرصت برات میل کنمش.

موفق باشی :rose:

ایم

New Member
سلام دوست عزیز
واقعا عالی شده بهت تبریک عرض می کنم از اینکه یکی از همشهریهای خودم کار زیبایی را به نمایش گذاشته خوشحالم :oops:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کار خوبی شده.متشکرم
نقاد قوت:
1- طراحی قوی و روان.نوع سبک چیه و هدفتون از این طرح چیه؟آیا به سازه و عناصر فکر کردین؟
2-نور پردازی کار قابل قبوله اما جای کار داره

پیشنهاد:
1- می تونیستین ازآدمهای مختلف استفاده کنین به جای استفاده تکراری

انتقاد:
1- تکسچر آسمون ضعیفه.باید از تکسچر با رزولوشن بالاتر استفاده بشه
2- Color Mapping اگه یه مقداری با تنظیمات میزان سفیدی بازی بکنین می تونین میزان روشنایی کار تنظیم کنین
3- متریال ها خام و کار نشده هستن.مثلا برای آب شما فقط 1 نویز دادین اماپیشنهادم اینه.
وقتی به متریال آب نویز دادین اندازه نویز رو بزرگ در نظر بگرین.اما توی نویز یه متریال نویز دیگه درست کنین اما به حالت Fructal و البته اندازه خیلی ریزتر.باعث میشه موج توی موج بوجود بیاد
برای رفلکت آب هم میزان رنگ Reflct رو کاملا سفید کنین اما از اون ور تیک Fresnel Reflectionرو بزنین و عدد روی 1.6 بمونه.
خود رنگ اصلی آب از Fall off استفاده کنین و یه مقداری رنگ رو به آبی سیر نزدیک کنین.

دوست عزیز کلیت کار خوب شده و جای کار داره.اما چون کار دانشجویی به نظر میاد در حد خودش خوبه.

aref3dsmax مرسی
راهنمایی هات هم به جا و هم سازنده بودند
همچنین از هم شهریم (ایم) نیز تشکر میکنم

3damir

New Member
نظر من هم اینکه آسمون و آب می تونن بهتر از این بشن و کشتیها هم زیادی از آب بیرون هستند و اگه یکمقدار بیشتر در آب فرو برن بهتر می شه
در کل کار قشنگیه - موفق باشین

کار خوبی شده. مخصوصا کانسپت و مدلسازی. خسته نباشید.

توی هر سه تصویر آسمان بیش از حد به چشم می یاد. با توجه به اینکه قراره تمرکز روی ترمینال باشه، بهتر بود از آسمون صاف تر و خلوت تری استفاده می کردید تا کم تر دیده بشه.
اگر روی تنظیمات exposure بیشتر کار می شد جنس تصویر بهتر می شد. روشنی ها کمی روشن تر و سایه ها تاریک تر.

elegant

New Member
کار زیبایی انجام دادید ولی چند تا توصیه دارم :
- اسکله ها خیلی جزئیات کمی دارند و با اون متریال فقط تدائی کننده یک سطح بتنی خالی هستند جا داره خیلی بیشتر روشون کار کنید.
- استفاده از مدل های آماده قایق های تفریحی در تعداد و کاملا پشت سر هم (شرط می بندم Align هم هستند!) رئالیتی کار را به شدت کاهش داده.
- متریال آب دریا و پستی و بلندی سطح آب هم اگر اصلاح شه به جلوه بهتری می رسید.

elegant

New Member
کار زیبایی انجام دادید ولی چند تا توصیه دارم :
- اسکله ها خیلی جزئیات کمی دارند و با اون متریال فقط تدائی کننده یک سطح بتنی خالی هستند جا داره خیلی بیشتر روشون کار کنید.
- استفاده از مدل های آماده قایق های تفریحی در تعداد و کاملا پشت سر هم (شرط می بندم Align هم هستند!) رئالیتی کار را به شدت کاهش داده.
- متریال آب دریا و پستی و بلندی سطح آب هم اگر اصلاح شه به جلوه بهتری می رسید.

جدیدترین ارسال ها

بالا