تبلیغات در گوگل

Cyletech

Member
دوست عزیزمون که تبلیغات وبلاگشون کردند! اما انگار مدیران توجهی ندارند! عجب مدیریت خوبی به به به!

Mitra.M

New Member
سلام. من بهتون يه راه پيشنهاد ميكنم. موضوع سايت شما جالبه. و ميشه گفت كه اگه براش درست تبليغ كنيد يه بانك درست حسابي از آب درمياد. google adwords فكر خوبي است، اگه ميخواهيد كه سريع رتبه اول گوگل قرار بگيريد و بازديدكننده هاي خودتون رو افزايش بديد ولي حتما ميدونيد كه اين كار پولي است و بازاي هر كليكي كه روي لينك شما انجام ميشه مقداري پول از حساب شما در گوگل كم ميشه. ولي واسه شروع فكر كنم ارزش داره. ولي يه كاره ديگه هم هست كه براي درازمدت خوبه. اون هم بهينه كردن سايتتون است تا بدون پول خرج كردن در رتبه هاي بالاي گوگل قرار داشته باشيد، اين بهترين راه است.:oops:

Cyletech

Member
Mitra.M جان،

بهینه سازی رو نمیشه به هر شخص سپرد! من خودم 7 سال بهینه سازم هنوز که هنوزه خرده مشکلاتی در بهینه سازی دارم. باز هم برای بهینه ساز کردن نیاز به پول خرج کردن داره تا افراد با تجربه این کار رو در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام دهند.

foranyone

Well-Known Member
چرا می زنی حالا؟ من نگفتم که من! گفتم کسی که وارده. اگر خودتم که واردی (حتما هستی) خودت اینکارو انجام بده. چه بهتر. :rose:
مگه چی گفتم:D

منظورم اینه که کدی رو آدم وخودش نوشته جز خود برنامه نویس بقیه نمی تونن بهینه کنن ! هر کی بگه شعار میده !

مثال میزنم فرض کنید سات فول آجکس هست و اصلا index نمیشه کی میتونه درست کنه فقط برنامه نویس !

Cyletech

Member
اینکه برنامه نویس یک چیز بهتر می تونه و می دونه چیکار کنه و کرده درسته! اما نه فقط! می دونی خدا چرا امکان comment گذاری رو در PHP مثلا گذاشت؟ برای همین مواقع بود دیگه :) برنامه نویس با کانت گذاری، هم خودش کارش راحت تره و هم برنامه نویسان دیگه که بعدا می خوان روی برنامش کار کنند.

Cyletech

Member
بستگی داره چه مدت میخوای تبلیغ بدی، چه نوع تبلیغی می خوای بدی و ... . بهتره خودت بری فرمش رو پر کنی تا آخر سر قیمتش رو بهت بده سیستم.

Mitra.M

New Member
Mitra.M جان،

بهینه سازی رو نمیشه به هر شخص سپرد! من خودم 7 سال بهینه سازم هنوز که هنوزه خرده مشکلاتی در بهینه سازی دارم. باز هم برای بهینه ساز کردن نیاز به پول خرج کردن داره تا افراد با تجربه این کار رو در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام دهند.

آره معلومه كه اولش بايد پول خرج كني تا بتوني سايتت رو بهينه كني:). ولي در دراز مدت نتيجه خيلي بهتري داره در ضمن هزينه كمتري نسبت به adwords داره، چون اين يكي رو مرتب بايد شارژ كني اگه ميخواي هميشه لينكت رو بياره:-?. ولي با يه بهينه سازي درست حداقلش اينه كه تو صفحه اول گوگل قرار ميگيري:paint:.

جدیدترین ارسال ها

بالا