تبدیل به کنترل ورود افراد تکراری

این 3 صفحه برای مشاهده یوزرهای اکتیوه

global.asa viewpage.asp test.asp
حالا خواهشی که من از شما دارم اینکه وقتی یک سشن به نام یوزر دارای مقدار میشه به صورت خودکار به جای سشن آی دی و صفحه موجودش در دیکشنری ذخیره بشه تا کسی نتونه با همون یوزر و پسورد وارد بشه.
ضمنا این صفحات خودشون هم تو سیستم من ایراد میدن
پیشا پیش ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

کد:
[B]global.asa[/B]
<SCRIPT LANGUAGE="VBScript" RUNAT="Server">
Sub application_OnStart
set application("dik")=Server.CreateObject("Scripting.Dictionary")
End Sub
</SCRIPT>

<SCRIPT LANGUAGE="VBScript" RUNAT="Server">
Sub session_Onend
if application("dik").exists(session.SessionID) then
application.lock
application("dik").remove(Session.SessionID)
application.unlock
end if
 End Sub
</SCRIPT>

[B]viewpage.asp[/B]

<%@LANGUAGE="VBSCRIPT"%>

<!--#include file="test.asp"-->

<% 
 application.lock
 set tempstats= application("dik")
application.unlock
  %>
 <br>
 <%= tempstats.contents.count %>-
  <%= tempstats.count %>
 <% tempitem=tempstats.item
 tempkeys=tempstats.keys
 for i=0 to ubound(tempkeys)
  %>

<%  response.Write tempkeys(i) %>-<%  response.Write tempitems(i) %><br>

<% next %>

[B]test.asp[/B]
 <% 
 application("dik").item(Session.SessionID)= request.ServerVariables("SCRIPT_NAME")
  %>

آخرین ویرایش:
کسی کمکی نمیکنه

اگه ممکنه این سه صفحه رو برای من کسی اصلاح کنه ممنون میشم

mehdi_25

Member
اتفاقاً من هم دارم رویه همین فکر میکنم ولی هنوز به نتیجه ای نرسیدم
ببین :
ما نیاز داریم که برای هر یوزر یه Session داشته باشیم که یوزرنیم رو داخلش نگه داری کنیم. اگر این Session در وب کانفیگ قرار بگیره میتونیم در تمام نقاط ازش استفاده کنیم .
مشکل من قرار دادن یوزرنیم در وب کانفیگ هست . میتونی اینو توضیح بدی که چی کار کردی ؟

ببین بعد از چک کردن مشخصات و تایید گرفتن یوزر نیم رو داخل Session("Users") می ریزیم . از اینجا به بعدشو بگو چطور باید اون داخل وب کانفیگ قرار دهیم که قابل دسترسی برای تمام یوزر ها باشه ؟

آخرین ویرایش:
بالاخره يکي پيدا شد جواب ما رو بده

بالاخره يکي پيدا شد جواب ما رو بده
آقا دستت درد نکنه
ولي اين کدا براي اي اس پي, من مشکلم اين بود که وقتي يه يوزر وارد بانکم ميشه که جزيي از سايتمه و براي هر يوزر يه اسم غير مشترک داريم يک سشن معمولا براش تعريف ميشه حالا ما ميگيم سشن يوزر,خوب حالا نميخوايم کسي ديگه با همين سشن يوزر وارد اون قسمت از سايت بشه
تا اينجا مسئله
همه اي اس پي کارا ديکشنري رو ميشناسن که اصلا فکر نکنم کسي ازش استفاده کرده باشه
گلوبال آ اس آ هم حتما براتون آشناست
اپليکيشن هم در سطح کل سايت هست
تا اينجا هم آشنايي با اجزا
حالا ميريم سر کداي بالا که اوليش گلوبال آ اس آ هست تو اونجا يه اپليکيشن عمومي تعريف ميکنيم و توش يه ديکشنري ميزاريم براي ذخيره البته تو کد بالا براي سشن آي دي هر طرف + اينکه يه سشن عمومي هم براي خروج تعريف ميکنيم که باز تو کد بالا براي خارج شدن هر سشن آي دي
حالا تو صفحه تست اي اس پي وقتي هر يوزر وارد ميشه سشن آي ديش با صفحه اي که هست ذخيره ميشه تو ديکشنري
بعدش تو صفحه ويوپيج اي اس پي ما ميتونيم بفهميم يوزرها کدوم صفحه هست و سشن آي دي هر کدومشون چيه

حالا من ميخوام با تبديل اين کد به جاي سشن آي دي سشن يوزر هر کسي رو که وارد ميشه تو اون ديکشنري عمومي ذخيره کنم و اگر کسي با همون يوزر نيم وارد بشه با يک رجوع به اين اپليکيشن ديکشنري اگه اين يوزر فعال بود اجازه ورود ندم تا اونکه طرف اصلي از سايت خارج بشه

گير منم اينجاست اين کدا که 100 درصد تضمين شده هستن تو سيستم من با ايراد اجرا ميشن ميگن تو صفحه تست تعريف سشن آي دي ايراد داره منم تو همينش گير کردم ميخوام کسي اين کد رو برام تبديل کنه و يا حداقل ايراد همين صفحات رو بگه.
ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد.

آخرین ویرایش:

amirlol

Well-Known Member
ببينم شما بدنبال اينيد كه 2 نفر همزمان لاگين نتونند بكنند
و اين سوال هست كه شما چطور مي خواهين اين كارو تو سرور محلي خودتون بكنيد

mehdi_25

Member
ببينم شما بدنبال اينيد كه 2 نفر همزمان لاگين نتونند بكنند
و اين سوال هست كه شما چطور مي خواهين اين كارو تو سرور محلي خودتون بكنيد
41.gif
ok.gif
super.gif

البته من دنبال این هم هستم که بتونم اسامیه یوزر های آن لاین رو پایین صفحه مثل همین فروم بیارم .

خوب مسئله کدهای بالا که حل نشد

ولی بهتره بدون اینکه به بانک وصل بشیم و بودن یوزر رو مجدد چک کنیم بهتره اونو تو دیکشنری نگه داریم
اگه میتونید کدای بالا رو مرتب کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

mehdi_25

Member
آخه تا یوزرنیم ها رو داخل دیکشنری نریزیم که امکان مقایسه وجود نداره . طبیعیه که باید این کار رو انجام بدیم .

امیرلو چشم انتظاریم

امیرلو اگه ما رو راه بندازی یه دنیا ممنونت میشیم!!
جبران هم یادمون نمیره

mehdi_25

Member
امیر پسرم کجایی بابا بیا مردم منتظرن

www.pcgraph.ir شما برای من توضیح ندادی که چطور یه یوزر رو داخل یه application میریزیم و چطور مقادیر اون application رو بر میگردونیم . . . من تا حالا با application کار نکردم وگر نه برنامه من کامل بود

amirlol

Well-Known Member
امروز و حداكثر تا فردا شب براتون مي زارم بخدا بد گرفتارم دارن مي كنند
گرفتاريم بدتر از زن گرفتنه اگه زن مي گرفتم بهتر مي شد تا اين گرفتاري ولي خدايش نه خدا نكنه ما ازدواج كنيم تا باشه از اين گرفتاري ها

چشم براتون مي زارمش به سرعت برق و باد

amirlol

Well-Known Member
آخه بايد كدشو بنويسم باز قبل ها اين كارو كرده بودم الان ديكه آلزايمره و يادم نيست تو كجا گذاشتمش و بهتر مجددآ بنويسمش

اهمیت این موضوع

این پست جز پر بیننده ها بوده و این نشون میده همه به راه حل این موضوع فکر میکنن کسی هم جواب نمیده.
امیر لو فقط سر در میاره که اونم تا به حال جواب نداده شاید هم مشغول نوشتن کدش هست, اگه این کارو کرد ممنونش میشیم ؟

desiran

Member
بیخیال خودمون درست بکار می شیم .
خوب همه با این کد آشنا هستید دیگه
کد:
<script language="vbscript" runat="server">
Sub Application_OnStart
    Application("visitors")=0
End Sub

Sub Session_OnStart
    Application.Lock
    Application("visitors")=Application("visitors")+1
    Application.UnLock
End Sub

Sub Session_OnEnd
    Application.Lock
    Application("visitors")=Application("visitors")-1
    Application.UnLock
End Sub
</script>

من در قسمت
کد:
Sub Application_OnStart
کدی نوشتم که در دیتا بیس یک مقدار را true می کنه ولی مشکل این جاست که وقتی همین کد رو تویه
کد:
Sub Session_OnEnd
یعنی همین که نه کدی که مقدار قبلی رو false می کنه . ولی تویه قسمت دوم اجرا نشد نمی دونم برای چی . فکر کنم راهی که امیر هم به خواد بگه تو همین ماله ها باشه . شما چی می گید ؟؟؟؟؟:)

amirlol

Well-Known Member
سلام دوستان
من چند روزه که خونه نیستم کدم تغریبآ آمادس برم سریع می زرمش
اگه نگاه هم کنید میبینید دیگه فعالیتم زیاد نیست

خوش اومدی امیرلو

جون من اول این تاپیک رو بخون شاید یادت اومد که چی بود
به منم یه کمکی بکن و این کد رو زودتر بزار؟

دیز ایران جان اون فقط جریان ورودی افراد نه چیز دیگه اگه میخوای کمک کنی از امیرلو بخوا که کد رو زودتر بزاره و ما رو نجات بده!

جدیدترین ارسال ها

بالا