تایپ فارسی

mohammadgb

New Member
سلام ........سال نو همه مبارک.....من میخواستم در برنامه دریم ویور فارسی تایپ کنم. اما نمیشود. حتی به وسیله یکی از این برنامه های فارسی نویس هم امتحان کردم نشد. لطفا راهنمایی کنید . باتشکر

iranexplorer.net

Active Member
با استفاده از کلید میانبر Ctrl + J به بخش مشخصات صفحه وب مراجعه کنید.

در طبقه بندی سمت چپ یعنی Category به زبانه Title/Encoding رفته و Encoding را Unicode, UTF-8 انتخاب کنید.

بقیه قسمتها بفرم پیشفرض باشند. تغییرات را OK کنید.

حالا به راحتی قادر به تایپ جملات فارسی و مشاهده نتایج با F12 خواهید بود.

اگر سوالی داشتید حتما مطرح کنید...

Mikhak

Active Member
البته dreamweaver MX 2004 در مورد فارسي نوشتن مشكل نداره خود من با ورژن هاي قبلي مشكل داشتم پيشنهاد ميكنم از ورژن MX2004 استفاده كنين
-------
سينا

mohammadgb

New Member
تايپ فارسي

سلام... خيلي متشكر از جوابهايتان......اما هنوز نميتوانم كه فارسي تايپ كنم. فكر كنم به خاطر آن باشد كه دوست عزيزم گفتند. چون من Dreamweaver MX استفاده ميكنم. اگر سايتي مي شناسيد كه MX 2004 مي شود از آن دانلود كرد لطفا بفرماييد. با تشكر

چپ به راست

سلام
من وقتي فارسي تايپ مي كنم از چپ به راست مي نويسه
حتي وقتي آن را dir="rtl" مي كنم
من از نسخه 2004 استفاده مي كنم

izone

Active Member
mohammadgb گفت:
سلام... خيلي متشكر از جوابهايتان......اما هنوز نميتوانم كه فارسي تايپ كنم. فكر كنم به خاطر آن باشد كه دوست عزيزم گفتند. چون من Dreamweaver MX استفاده ميكنم. اگر سايتي مي شناسيد كه MX 2004 مي شود از آن دانلود كرد لطفا بفرماييد. با تشكر

http://www.macromedia.com

اگر پسورد نصب برنامه را هم خواستي حتما توي هميجا پيدا ميكني وگرنه بگو تا براتون بگذارم.

شما نسخه Tryout اين برنامه را دانلود كنيد و بعد با پسورد آنرا فعال سازيد.

شاد و پيروز باشيد.

izone

Active Member
soleimanian گفت:
سلام

من هم همين مشكل را داشتم اگر نسخه اصلي را از سابت خودش دانلود كني و نصب كني اين مشكل برطرف ميشه. نميدونم براي چيه :eek:

iranexplorer.net گفت:
با استفاده از کلید میانبر Ctrl + J به بخش مشخصات صفحه وب مراجعه کنید.

در طبقه بندی سمت چپ یعنی Category به زبانه Title/Encoding رفته و Encoding را Unicode, UTF-8 انتخاب کنید.

بقیه قسمتها بفرم پیشفرض باشند. تغییرات را OK کنید.

حالا به راحتی قادر به تایپ جملات فارسی و مشاهده نتایج با F12 خواهید بود.

اگر سوالی داشتید حتما مطرح کنید...

سلام
ميتوني Macromedia Dreamweaver MX 2004 رو از خود سایت ماکرومدیا دانلود کنید لینک <<< http://www.macromedia.com/software/dreamweaver/ بعد با یکی از سه تا سریال از ورژن فولش لذت ببر :cool: :cool: :cool: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Serials: s/n1: DWD700-54054-04100-29023 s/n2: DWD700-55555-90600-35987 s/n3: DWD700-59551-99000-87228

sp-sky

Member
soleimanian گفت:
سلام

شما در قسمت كد صفحه عربي را انتخاب كنيد و تايپتون رو انجام بديد براحتي اين كار انجام مي شه
و بعد از اتمام كار باز utf-8 كنيد

hamid35201

New Member
سلام
اين نرم افزار را از سايت بهد يك ساعت دانلو كردم

قسمت 30 روز مجاني وقتي بهمث zip باز كردم پيغام خطا داد

لفا بگين نرم افزار بهترين جا از كجا دانلود كنم
با تشكر

hitman khafan

New Member
با سلام
من از Dreamweaver 2004 استفاده میکنم ولی در موقع که بین یک جمله فارسی کلمه انگلیسی هم می خواهم بنویسم به هم می ریزد یعنی بعد از کلمه فارسی نمی ای :neutral: د

وب

Member
اگه ميشه يك توضيح جامع در اين مورد بدهيدִ

من هم همين مشكل رو دارم

با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا