به یاد پادشه خوبان

AMiR

Active Member
خيلي قشنگه
فقط اون خط زرد ه فكرنكنم بهش نيازي باشه
رنگ كادر هم اگه كمي متفاو ت تر باشه عاليه

memol_515

Active Member
به نظر من هم عالیه! اما به نظرم اگه رنگبندی شفاف تر بشه،دیگه حرف نداره!

موفق باشی

mashreghi

Member
ضمن تشکر از دوستان تناسب رنگ کادر رو من با در نظر گرفتن تصویر گل وبلبل و هماهنگ (البته به نظر خودم) با نوشته طرح درنظر گرفتم ولی باز هم تغییراتی در آن ایجاد می کنم .

Mandana

Active Member
جی تی جان اولا لطف کنین فینگلیش تایپ نکنین.دوما ورودتونو خوش آمد میگم.سوما سعی کنین بجای پستهایی مثل ممنون و نایس و ایناها از دکمه تشکر استفاده کنین.چهارماً هم نداریم
joytears.gif

ممنون و موفق باشید

mashreghi

Member
طرح دوم

طرحی دیگر با همین مضمون امیدوارم بهتر شده باشه . لطفا راهنمایی و نظر خود را اعلام بفرمائید .

پیوست ها

• ajjel.jpg
    ajjel.jpg
    52.6 کیلوبایت · بازدیدها: 100
طرح اولت قشنگ تر از این شده بدلیل همخوانی رنگ ها . به نظرم از رنگ ها به خوبی استفاده کردی . فقط دایره زرد رنگ اطراف نوشته را محو تر کنی فکر کنم بهتر بشه موفق باشی.

Mandana

Active Member
طرح اولت خیلی خوشمل تر بود.این نوشته ها توش سخت تر خونده میشن
همون اولی رو روش کار کنی با همون نقاشی کنارش و ایناها گمونم بهتر باشه
موفق باشه دوست جان
toyou.gif

mashreghi

Member
دوباره روی طرح اول کار می کنم و همین جا آپ می کنم . از نظرتون ممنون

mashreghi

Member
طرحی دیگر با همان موضوع

این طرح رو با استفاده از همون عناصر زدم . امیدوارم بهتر شده باشه البته یکی از دوستان این کار رو برای چاپ در شب عید انتخاب کرده . راستی امسال عید با شروع ماه ربیع الاول همزمانه امیدوارم امسال تعطیلات نوروزی به همتون خوش بگذره .

پیوست ها

• ya mahdi.jpg
    ya mahdi.jpg
    96.3 کیلوبایت · بازدیدها: 56
به نظر من كه طرح اولت بهتر از دوميه . و در مورد طرح اولت بايد بگم كه خيلي قشنگ شده و همه چيز با هم تناسب و هماهنگي داره . اين كار آخرتون هم خيلي خوب شده.
موفق باشي .

hajhossein

New Member
2dc8mef.jpg
اولا سلام ، دوما کلام :قبل از همه اینکه از حرفه ات در این راه استفاده کردی ممنونم ، یه مقدار بیشتر به رنگ بندی ها توجه کن(لطفا) اگه خواستی میتونیم با هم مشارکت کنیم طرح هام حداقل ارزش دیدن داره ! [email protected]

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
طرحای خیلی قشنگی شدن. تبریک میگم. راستی اون نوشته های وسط طرح آماده بودن دیگه؟

mashreghi

Member
نوشته وسط طرح رو اگر با طرح اول ودوم مقایسه کنید می بینید که مقداری فرق داره .درضمن اول تاپیک نوشتم این یکی از کارهای استاد نجابتیه که البته در اصل دعای فرج بود ومن از اون استفاده کردم .( البته با اجازه )

NabiKAZ

Well-Known Member
این طرح رو با استفاده از همون عناصر زدم . امیدوارم بهتر شده باشه البته یکی از دوستان این کار رو برای چاپ در شب عید انتخاب کرده . راستی امسال عید با شروع ماه ربیع الاول همزمانه امیدوارم امسال تعطیلات نوروزی به همتون خوش بگذره .

این طرح سومت توی پوستر a3 خیلی جلوه خوبی پیدا میکنه .
نظر من بود.

MAJOR

Well-Known Member
<اقعا کار جالب و زیبایی شده بود جای هیچ نظری جز بسیار عالی شده رو نزاشتی

pix2007

New Member
خوب شده طرح دوم نسبت به طرح اول شارپ تر شده و باحال تره اميدوارم مثل هميشه موفق باشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا